Принцепесочка• Изменено 25 марта 2025
А я просто мечтаю, чтобы украинцев
Попросили поскорее домой со всего мира. Освободятся рабочие места, дышать станет легче.
Вот искренне от души. Могу под анонимом признаться.
Ничего личного. Шампанское открою в этот день. И пойду читать комментарии по чатам. Еще раз - ничего личного, но дождаться уже не могу.
У вас тоже так? По какой причине?
Результат:
вже голосів:
352 (78.4%)
Нет
97 (21.6%)
Да
Ответ дляnavang
автор, какая страна? если Европа - очень сомневаюсь. И вы пишете про освобождение тысяч рабочих мест. Так люди работают или сидят на пособии? Вы уже определитесь. Или вы тролль с вбросом?
Троль, звичайно. Але це не найгірше. Заздрість страшна штука, для самого її власника. І найдивніше, що заздрісні люди можуть заздрити навіть тому, чийому життю не позаздриш
Танюша мама двоих принцесс• 25 марта 2025
Вброс от русни? Если нет, то не понимаю какое кому дело до чужих людей? Мы украинцы, должны друг друга поддерживать и защищать. Зачем вы вносите раскол?
Звёздонька• 25 марта 2025
Ответ дляПринцепесочка
Ну конкретно из той страны, где я нахожусь в первую очередь. Из Германии тоже было бы отлично - сколько можно сидеть на пособиях за счет работающих людей??? Кто-то свою жизнь и время продает, чтобы выжить, а кто-то от безделья пухнет уже.
А ви не українка? Вам до дому не час ще? Чи ви то інше?
Доросла дівчинка• 25 марта 2025
Колись мені таке ляпнули, але про те, що приїзджі забирають роботу у корінних киян, бо понаехали.
frumoasa17• 25 марта 2025
Ответ дляTakamaka
Знакома с огромным количеством наших под временной защитой, в подавляющем большинстве — это люди из Харькова, Запорожья, Николаева, Херсона.
Нема різниці, хто звідки. Війна і її наслідки повсюди. Що взагалі за поділ, хто мав право виїжджати, а хто ні. Що за хвилювання від своїх щодо пособій, хто кому платить, квартир. Замість об´єднання майже з перших днів війни: ось вас, хто виїхав погонять, ой на вас гроші витрачають, хоча це гроші інших держав, ви там не звикайте, ці безкінечні теми про це і радості, якщо десь змінилися трохи умови. І це свої писали
frumoasa17• 25 марта 2025
Ответ дляKhmelnichanka
О-о-о, добра співвітчизниця!
Ніколи такого не було , і ось - знову ))))))
Якщо Вам так легше, то мрійте.
Аби на здоровʼя.
Якщо Вам так легше, то мрійте.
Аби на здоровʼя.
Я іноді розумію людей, які дистанціюються від своїх ’добрих’ співвітчизників чи залишають самий мінімум в своєму колі спілкування на нову місці.
ProstoKoschka• 25 марта 2025
Ответ дляДрібка щастя
Так багатьом повертатися нікуди, Ви про це подумали, коли створювали таку злу тему?
Вона просто гидотна людина
ProstoKoschka• 25 марта 2025
Ответ дляПринцепесочка
Не так же. Я ехала как редкий специалист. Они приехали на беженский визы и устраивают вой, что им «судьбу сломали», раз попросят уехать. Это совсем не так же.
Ах вот оно что. Вы типа ’тяжким трудом’. А эти ’ на все готовое’. Банальная зависть. Было бы у вас все хорошо в жизни, вы бы не завидовали. Можете не отвечать, я права
Ответ дляfrumoasa17
Цілком з Вами згодна.
Просто написала про реалії на підставах власної вибірки. Бо дістали вкиди про західну та центральну частину країни. А міряння рівнем небезпеки — то навіть окрема тема.
frumoasa17• 25 марта 2025
Ответ дляTakamaka
Цілком з Вами згодна.
Я так і зрозуміла. Вашу позицію я пам´ятаю
У мене схожа вибірка.
автор, от вашего поста веет гнильцой - вот именно из-за таких, как вы за границей мало общаюсь с нашими :( Не переживайте вы так - все, кто хотят остаться уже себе рабочие визы открывают и пытаются закрепиться за границей, а те, кто на пособиях, особо и не планируют оставаться, а просто ждут окончания войны и планируют сами вернуться.
Khmelnichanka• 25 марта 2025
Ответ дляfrumoasa17
У мене схожа вибірка.
І в мене теж.
Ответ дляПринцепесочка
У вас вообще с головой Бобо?
Это ж надо до такого дойти, что б желать другим такого. Себе желайте, анонимная вы наша. Днище
Natal_ka91• 25 марта 2025
Ответ дляПринцепесочка
Ой, ну перестаньте. У нас в кафе карта висела, где можно было вставить маленький флажок в город откуда вы приехали. Там на Западной и на Киеве места живого не было. Давайте не будем лицемерить.
Так чого тоді із Західної мають воювати?
Natal_ka91• 25 марта 2025
Ответ дляNoel
Та 100% про заздрість. Маю двох двоюрідних братів за кордоном. Один виїхав давно, майже 15 років тому, інший як багатодітних в Німеччину, де йому дали по низькій ціні хороший напівособняк і виплати. Він вже зараз працює, але перший брат має дуже великі претензії, бо вважає що іншому все незаслужено дісталося. Ну якось так, дивно, що пару копійок стають причиною заздрощів, але з іншої сторони, показують менталітет багатьох
Natal_ka91• 25 марта 2025
Ответ дляТанюша мама двоих принцесс
Може бути. То западенці, то ті що на виплатах.
diamond_shop• 25 марта 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Від того буде українці сидіти на пособіях чи ні для працюючих людей Німеччини нічого не зміниться
цікаво, а чому автор про сирійців нічого не каже? до нашої війни вони чудово сиділи у Німеччині саме на виплатах та не працювали, але щось автор не нив щоб їх попросили додому
знаю про це, бо подруга за німцем заміжня вже 25 років та працює в дитсадку, то для тих біженців садок безкоштовний, а за німецьких дітей платять чималі грошики
diamond_shop• 25 марта 2025
Ответ дляДеметра-c3d4
Автор, а ви чому не їдете в Україну. Покажіть приклад іншим. Приїзджайте.
Якщо що то я в Україні.
я також в Україні, нікуди не їхала, працюю тут, з нетерпінням чекаю на повернення автора!
diamond_shop• 25 марта 2025
Ответ дляLizavel
Автор вылазила без анонима?)
я теж спитала, піду тему полистаю)
diamond_shop• 25 марта 2025
Ответ дляProstoKoschka
100%. люди у яких все добре ніколи не заздрять іншим