НаливайКа• 25 марта 2025
Дитячий садок
Зараз подаю документи на дит садок (Київ)
Чула, що великі черги, і одна знайома порадила подаватись сами на ясельні групи, навіть якщо не ходитимемо, щоб було місце до 3-х років.
Чи так це? Можна не ходити навіть зареєструвавшись?
Поділіться досвідом.
І ще будь ласка скажіть, як обрати (якщо можна так) саме той садок, який біля дому? А то дивлюсь, тут адреса не вказується, тільки район. Дякую завчасно!
Поділіться досвідом.
НаливайКа
• 25 марта 2025
Ответ дляЛетала_НаМетле
Не ходити не можна
А взагалі як відвідуються садочки?)
Можна водити тоді, коли заманеться, чи це так, як у школі, кожен день?
Крихітка на всі• 25 марта 2025
Не ходити не можна.
На ясла радить бо формується група до 3 років, яка після 3 іде «скопом» в молодшу. В молодшу. А потім ту групу доукомплектовують, набирають по принципу «є місце то візьмемо».
Летала_НаМетле• 25 марта 2025
Ответ дляНаливайКа
А взагалі як відвідуються садочки?)
Кожен день, звісно. Як заманеться не вийде
Крихітка на всі• 25 марта 2025
Ответ дляНаливайКа
А взагалі як відвідуються садочки?)
Можете ходити на пів дня. Я свою дитину водила на пів дня, після обіду забирала. Але приводити треба до 8 ранку, що б на кухню подали кількість дітей для сніданку/обіду.
Не худа ні разу• 25 марта 2025
Ответ дляНаливайКа
А взагалі як відвідуються садочки?)
відсутність більше тьох днів - довідка від лікаря, що дитина може відвідувати дитячі колективи. А так да, як заманется
Мурзилка• 25 марта 2025
Можна оформитись і не ходити, пишеться заява, що прошу зберегти місце і все. При чому вихователька сама попросила написати заяву. Але то в нас так.
Кучерявочка• 25 марта 2025
Ответ дляМурзилка
І в нас так було. Якщо не ходиш то просто пишеш заяву прошу зберегти місце.
Дуже дуже вумна• 25 марта 2025
Я оформила доньку в 2роки 4 міс, з вересня. Дитина ходить (як не хворіє) 2 рази в тиждень, є дітки, що тільки разуються і взагалі не ходять (за документами група повна 15 дітей, реально хоч інколи ходять 10 діток).
Ніяких довідок від лікаря ніхто не вимагає.
Ми з чоловіком обирали садок для нашої дитини і вирішили скористатися електронною чергою. Почитала відгуки про садок на сайтах типу sadok.ua і вибрали ЗДО, який нам підходить. Реєстрація була дуже простою — заповнила заявку онлайн і все!
Тепер не треба стояти в чергах чи бігати по кабінетах. Дуже зручно! А садочки дійсно якось привязані до конкретного мікрорайону по вулицям.