Мальчун-задирун• 25 марта в 11:44
Постава справді впливає на впевненість у собі?
Пожарник• 25 марта в 11:45
Попробуйте сами. Идите с прямой спиной, подняв голову, а потом сгорбитесь и смотрите в пол.
Десь так, але...• 25 марта в 11:53
Я всю жизнь хожу как горбун из Нотр-Дама. Люди спрашивают почему я так запугано выгляжу. А я при этом чувствую себя спокойно и уверенно
Всюди влазю• 25 марта в 12:11
Якщо підборіддя опущене і не паралельне підлозі, то це видає людину, якою керують усі, кому не лінь. Цигани це бачать і усі шарлатани. Начальник пресує і т.д.
Одна_на_всей_планете• 25 марта в 16:27
Так. мозок збирає інформацію про тіло, і транслює це у настрій.