Шальная коклетка• 25 марта в 17:42

Добровольно или принудительно?

Можливо, з кимось була подібна ситуація - що думаєте з цього приводу?

Отримувала посилку на Укрпошті, мені оголосили суму 35 грн, сплатила карткою, вже ввечері вдома перебирала чеки, щоб викинути і побачила, що їх два: 36 грн за посилку і 1 грн благодійний внесок (на потреби ЗСУ).

Справа в тому, що оператор не питала моєї згоди на таку операцію - що це взагалі таке? Виходить, добровільні внески - не добровільні?!

Чи є надія повернути цей платіж?

І саме цікаво, що одержувач БО БФ «Київська школа економіки»
Самоучка• 25 марта в 17:43
покажите чек
Гореотума• 25 марта в 17:44
Вам шкода 1 грн?
Бот?
Помидорина• 25 марта в 17:44
не было такой ситуации, но солидарна с Вами, мне бы такое тоже не понравилось. вряд ли можно вернуть((
Щебетуха• 25 марта в 17:44
пользуюсь новой почтой и не парюсь за 1 грн
автор Шальная коклетка • 25 марта в 17:45
З державою ця приватна організація не має нічого спільного, куди вони йдуть невідомо
Помидорина• 25 марта в 17:45
Ответ дляГореотума
Вам шкода 1 грн?
Бот?
можете лично всю свою зп отдать в этот фонд
Бойова• 25 марта в 17:45
Мене завжди на Укрпошті питають, я погоджуюсь донатити на ЗСУ!
Я вся ваша• 25 марта в 17:46
Покажите чек
Аноним_• 25 марта в 17:46
Я не уявляю, що вам цієї 1 грн якраз на хліб не вистачає. Тобто про ’повернути’ - це більше із принципа? Можливо, оператор просто забув вам озвучити це і спитати.
Почемучка• 25 марта в 17:47
Ответ дляПомидорина
Удалено администрацией...
Помидорина• 25 марта в 17:48
Ответ дляПочемучка
Удалено администрацией...
получается вы топите за сепаратизм?
автор Шальная коклетка • 25 марта в 17:48
Ответ дляЩебетуха
Я не парюсь за 1 гривню, з заробітної плати сплачую 5%, маю тих, хто потребує допомоги і її отримує від мене.
Питання, чому приватна школа лізе в мою кишеню, тим паче зареєстрована в США ? Без моєї згоди.

Давайте так, я підійду до вас, залізу в вашу кишеню - візьму тільки копійки - вам нормально?
Почемучка• 25 марта в 17:48
Ответ дляПомидорина
получается вы топите за сепаратизм?
Шта ? Сопротивление Украины Рахе это сепаратизм ?
Тріль!• 25 марта в 17:49
У вас на скрине учредитель, а что за юр лицо само? Покажите чек на 1 грн.
Помидорина• 25 марта в 17:49
Ответ дляПочемучка
а вы тут про сопротивление не пишете. вы пишете, скорее бы я и такие как я отошли рахе. что это, как не сепаратизм?
Луноликая Вика• 25 марта в 17:49
Автор, покажите как это в чеке выглядит
Почемучка• 25 марта в 17:50
Ответ дляПомидорина
Ну вы же против того чтобы докатить на ВСУ , значит вы за Раху
Щебетуха• 25 марта в 17:50
Ответ дляШальная коклетка

странные у вас ко мне претензии. Идите на почту и там высказывайте все это
Бойова• 25 марта в 17:50
Ответ дляШальная коклетка
Google вам у поміч, раз вас так хвилює таке питання, куди йде гривня. Повно інформації і відповідь Ген.директора Укрпошти, читайте)
автор Шальная коклетка • 25 марта в 17:51
Ответ дляБойова
А от мене не спитали.
І саме цікаве, що в додатку банку списання однією сумою - 36 грн, що за фігня?
Помидорина• 25 марта в 17:51
Ответ дляПочемучка
я против недобровольных донатов, и не в всу, а хрен пойми куда, какому-то фопу Васе
Mede• 25 марта в 17:51
Якщо чесно, то мене бісять ці примусові ’донати’. Кілька днів тому в секонді купувала дві футболки для дому, капсули для прання і продавчиня на касі запропонувала купити щось для. ЗСУ, типу порошок, мило, серветки тощо. Я їй відповіла, що задоначу при першій можливості і без її вказівок. Вона знітилася і відповіла, що, мовляв, це було лише запитання. Я промовчала, але подумала, а нічого що подібні запитання ставлять покупців в незручне становище? Я регулярно доначу, якщо що, не мільйони, звичайно, але скільки можу
Бойова• 25 марта в 17:52
Ответ дляШальная коклетка
А от мене не спитали.
То покажіть вже чек !
Ирина-bbd0• 25 марта в 17:53
Автор.покажите чек
Недавно отправляла посылку.вопросов не было.на чек не обратила внимания
В какой там строке или отдельно что-то?
автор Шальная коклетка • 25 марта в 17:53
Ответ дляПочемучка
Перестаньте!

Фірма зареєстрована в США, може статися взагалі, що сприяє тероризму, що далі?

Я згодна закрити очі на такі речі від держави, але комусь на невідомо що - проти
Леся Українка• 25 марта в 17:53
Ответ дляБойова
То покажіть вже чек !
посмотреть мне тоже любопытно
Дюагональ• 25 марта в 17:54
Ответ дляПомидорина
получается вы топите за сепаратизм?
Улетіти в гівняху, а не гівняха тут наступила, кардинально протилежні речі
тяжкаялюдина• 25 марта в 17:55
Ответ дляПомидорина
А это в каком регионе многим 1 грн на ВСУ жаль?
Дюагональ• 25 марта в 17:55
Ответ дляШальная коклетка
А от мене не спитали.
Ну так де чек, де написано, що ваша грн пішла на КШЕ?
Добра всем!• 25 марта в 17:56
Ответ дляШальная коклетка

автор, это ненормально, не важно куда они идут, в будущем на словах будут подключать автоплатеж как кассе любого супермаркета и потом ищи как это отключить, будет снимать каждый месяц. ЭТО все НЕНОРМАЛЬНО, что предлагают везде на каждом шагу пожертвование. пусть включают в товар. человек идет с определенной суммой и на что-то рассчитывает