ЭтаваНиМожетБыть• Изменено 25 марта 2025

Дівчата, чому життя таке?

Я втратила свою рідну людину, той стан коли сірі будні, не хочеться ні жити, ні пити, ні їсти, а просто лежати і думати про своє. На роботі увійшли в моє положення, дали відпустку, але не минуло і три дні, як зав нашого складу почала залякувати штрафами, і розумію, що то було адресовано не до мене, але стосувалось мене, і начебто в цьому нічого такого немає, але мене рознесло і я знову на ліки підсіла. Колег я вважала друзями з якими разом і в вогонь і в воду, мені навіть ніхто не зателефонував, не написав. Найкраща подруга перші дні писала, і захотіла щоб я до неї приїхала, прогулялась з нею, я сказала що мені важко зараз, тепер і вона мені не пише, хоча коли її покинув хлопець я 2 години втішала її по телефону, вона навіть не зателефонувала мені. Мене підтримали ті люди від яких я навіть не чекала підтримки, а ті, кого я вважала близькими просто мовчать
Бабо-лебідка• 25 марта 2025
Вибачте,втратили-це загинув чи розійшлися?
Столічна штучка• 25 марта 2025
может они просто не знают как вас утешить и какие слова подобрать
автор ЭтаваНиМожетБыть • 25 марта 2025
Ответ дляБабо-лебідка
Загинув...
Мerida• 25 марта 2025
Вы взяли отпуск, чтоб ни с кем не общаться и побыть в горе. Поэтому с работы вас и не беспокоят. Подруга 2 раза попыталась забрать вас и писала, на что услышала, что вам не до этого сейчас, и вам тяжело. Вам просто дали время прийти в себя после смерти близкого.
Бабо-лебідка• 25 марта 2025
Вважати колег тими,хто у вогонь і в воду це якось наївно та упереджено
автор ЭтаваНиМожетБыть • 25 марта 2025
Ответ дляСтолічна штучка
Мене остаточно добило повідомлення про штраф на роботі, за якусь провину в минулому. Мене накрила істерика я ліків напилась і знову стала овочем
автор ЭтаваНиМожетБыть • 25 марта 2025
Ответ дляБабо-лебідка
Може це через мою недосвідченість так я думаю, але я знала колективи де один за одного горою
Столічна штучка• 25 марта 2025
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
что бы вас утешило?
разговоры держись, я с тобой..?
вам на самом деле хочется общения?
автор ЭтаваНиМожетБыть • 25 марта 2025
Ответ дляСтолічна штучка
что бы вас утешило?
разговоры держись, я с тобой..?
вам на самом деле хочется общения?
Небайдужість.....щоб просто запитали як ти? Що ти
Просто звязда• 25 марта 2025
Менв в схожій ситуації написали люди з якими ми не спілкувались десять років, але проігнорували тв з якими я спілкуюсь кожен день.
Я просто видалила цих людішек зі свого життя і вам раджу
Чудо Ф_ф КеДаХ• 25 марта 2025
Чем дольше вас будут жалеть и вытирать сопли тем дольше Вы будете в этом упадочном состоянии. Родного человека нет ( Вы можете что то изменить? Нет! Выхода 2 сидеть и жалеть себя обвиняя всех в безразличии или учиться жить свою жизнь без него. Если честно самое говняное это когда тебя утешают, жалеют и вот это я тебя понимаю, я разделяю, мои соболезнования. . ..Вас поймет только тот кто прожил это. И повторю, чем больше вас будут жалеть тем глубже и глубже Вы будете тонуть в болоте жертвы и состоянии унылого несчастного гов..на
автор ЭтаваНиМожетБыть • 25 марта 2025
Ответ дляПросто звязда
Це і в мене так. Люди яких я підтримувала, з якими спілкуватись день у день мовчать. А ті з якими раз у рік спілкувалась підтримали дійсно. І тепер ще в подружки день народження, раніше я пообіцяла їй що буду(ще до цієї трагічної події), а її день народження випадає в той момент, коли сороковини якраз. Подруга така що може ображатися ще і своє фе виказати
Анонім-ка• 25 марта 2025
Прийміть щирі співчуття.
Часто люди не знають, що говорити в таких ситуаціях, тому уникають спілкування, думаючи, що ви хочете побути на самоті.
Дайте собі декілька днів на горювання, а потім постарайтесь бути серед людей, це відволікає.
Анчо Ус• 25 марта 2025
Ви до лікаря звертались? У вас депресія.
Чудо Ф_ф КеДаХ• 25 марта 2025
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Не думали, что они просто не знают что вам сказать ? Что бы они не сказали Вам все равно будет хреново. Есть такое горе которое нужно пережить самому и чтоб никто не лез в душу и слезы которые нужно выплакать одному
автор ЭтаваНиМожетБыть • 25 марта 2025
Ответ дляАнонім-ка
Прийміть щирі співчуття.
В мене два тижні відпустки, тиждень вже минув я навіть не помітила і як. Мій день це встати поплакати прийняти ліки заснути, ввечері встати помитись випити ліки і спати. Ще тиждень вдома як я його проведу як я вийду на роботу. Я не знаю як я працюватиму, але й без роботи я не можу бути
автор ЭтаваНиМожетБыть • 25 марта 2025
Ответ дляАнчо Ус
Депресія...певно це вона і є
Анонім-ка• 25 марта 2025
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Зверніться до психіатра, випише ліки, які значно полегшать ваш стан.Самі ви не купите нічого дієвого, потрібен рецепт.
Можна навіть онлайн консультацію взяти.Др Євген Скрипник, або Давид Щербина суперові спеціалісти.
автор ЭтаваНиМожетБыть • 25 марта 2025
Ответ дляАнонім-ка
Дякую❤️❤️❤️займусь цим питанням серйозно
Эта_Шикарна)• 25 марта 2025
Ответ дляПросто звязда
Глупо. А Вам не кажется, что те люди, с которыми Вы не общались, а потом они написали, это сделали ну чисто из любопытства. Написать, чтоб узнать что произошло и дальше исчезнуть из жизни. И не какая это не забота.
А близкие люди не хотели нагружать и лезть в душу, дали время отойти, принять. А Вы их назвали ’людишками’ и вычеркнули из жизни
Яичница с беконом• 26 марта 2025
Если это вы на днях про брата писали, то обнимаю вас! Если не вы, то тоже 💔 держитесь! Надо дать себе время отгоревать. А через много времени станет чуточку легче….
Гарантую неперелевки• 26 марта 2025
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Ну и какая она подруга, если сделает так- в лес, или лесом , лесом, полем полем пусть идет..
А вообще да, правда вам писали, не знают уак вам помочь или выразить соболезнования...
Любительница• 26 марта 2025
Ответ дляБабо-лебідка
Брат погиб. Она уже создавала тему.
Fashion_besties• 26 марта 2025
Сила внутри вас, а не в других.
Изоляция себя от работы, от общества, от обязанностей ведет вас еще к большему упадку.
Делайте ежедневную рутину не останавливаясь, обязательно спорт через силу. У вас не должно быть времени на «подумать», так как мысли в таком состоянии только отравляют
120-120-120 (не худею)• 26 марта 2025
Вы знаєте, ми кожного Нового року поздоровляли близьких знайомих, яких знаємо давно. Їх небагато, але... Завжди щось знаходили, якісь теплі слова.
І ось, одного 31 грудня у нас видався дуже важкий день... Дуже... Звичайно, ми нікого не поздоровляли...
Нам не написав і не зателефонував з цих людей ніхто. Жоден. Одна, через кілька місяців, коли завітала в гості, сказала, що подумала, що у нас щось трапилось. Тільки подумала. І все.
Тож тримайтеся, як це не банально. І не очікуйте багато від сторонніх людей.
Не розраховуйте дуже: не прийдуть, самі не дадуть. І не зателефонують навіть, Так може бути. Дуже Вам співчуваю..
Просто звязда• 26 марта 2025
Ответ дляЭта_Шикарна)
Я ж їх не відразу викинула.
Вони так нічого і не сказали.
Ти ховаєш молоду, добру людину. Стрес такий що вам не передати словами.
Деякий час мене не було на роботі.
Ти повертаєшся на роботу, і люди які тебе постійно грузили своїми проблемами роблять вигляд, що нічого не сталось. Для мене це було дико.
Люди з якими я не спілкуюсь років 10, написали в соц мережах. Не спілкуюсь по об´єктивних причинах. Вони виїхали давно з країни