Мастер Пис• Изменено 26 марта 2025
А що одразу маніпулюють, що ми у тилу втомились пити каву
Типу так, ’ ми тут можемо загинути, а хлопчики бояться що їхспіймаєТЦК’, а ще хтось втомився там пити каву, хоче миру
невже цивільні хочуть миру просто бо втомилися? чи може вже нервова система і психічна не витримує? бо може людям вже їсти немає за що купляти, так ціни виросли, чи може тому що цивільні теж гинуть.
Таке
Пропозицій що робити не буде, але це не діло, не втомилась я у тилу пити каву, втомилась від постійного стресу, від лишніх 15 кг із-за стресу, із-за проблем з організмом і здоров´ям і все одно не так
Слухайте з 15 хвилини
Таке
Слухайте з 15 хвилини
Ms. При теле• 26 марта 2025
Не хотят они конца,,а это целая армия дармоедов,,типа великие патриоты за чужой счёт. Взять гадалок, типа волхвы берлинской, постоянно нагнетает и пугает то бомбами какими-то непонятными, то наступления, потоп и тд чтобы донатили, поражаюсь людям, донатят, правда меньше чем год назад я так поняла, потому что смс случайно от мужа пришло в её общественный тг канал, где он оправдывался что даёт ей работать и тд но не виноват что меньше стали донатить, и она злая Олюня
Ms. При теле• 26 марта 2025
Ответ дляУжеВотДа
фото
Ужас просто, а ещё я видела как мужчину с собакой в парке забрали, он через соцсети просил помощи собаку хоть куда-то пристроить А в Киеве вчера баьушку ударили тцк, она головой сильно ударилась, сознание потеряла.
Оскорбляю всячески• 26 марта 2025
Ответ дляКиев_Елена
Это стеб?
Это Маня. Она фанатка бурятов, везде их тулит. Не обращайте внимания.
Муууумие• 26 марта 2025
Ответ дляТоптунша
Рідні військових реально втомилися накручувати себе чи побачаться вони ще, чи ні.
А барбершопні війська звісно ж не втомилися. У них все добре
Мало у кого ’все добре’.
Пліткарка• 26 марта 2025
Ответ дляMs. При теле
В Киеве?
Да не может быть)))
Тут же с пеной у рта доказывают что никаких тцк в Киеве отродясь не было.
Да не может быть)))
Ms. При теле• 26 марта 2025
Ответ дляПліткарка
В Киеве?
Да не может быть)))
Да, на оболони где-то, вечером, позавчера, здесь много чего рассказывают, паралельная реальность х
Ms. При теле• 26 марта 2025
Ответ дляСиликоночка
Адміни, будь ласка, перевірте, хто сидить в цій темі. Не пора давати пожиттєвий бан подібним особинам?
Так кто тогда здесь будет сидеть если баны всем раздавать пожизненно? У каждого своё мнение и оценка происходящего, у нас вводе как демократия? Форум не сравнить с 22 годом и теперь, на 50% уменьшилось тем и пользователей.
Чучело-Мяучело• 26 марта 2025
Ответ дляXвостокрутелка
що це означає?
Это Маня со своей секс фантазией.
Пластилин_Колец• 26 марта 2025
Ответ дляПліткарка
В Киеве?
Да не может быть)))
Якщо по правді, то до Києва ця участь прийшла останнім та відносно не так давно у порівнянні з іншими містами, де мінімум з 2023 нема спокою. Десь ще раніше. І коли писали про це, то деякі хіхікали, що ви брешете, ніхто нікого не ловить, ми цього не бачили, не вигадуйте.
Элька-Карамелька• 26 марта 2025
Ответ дляИрина-bbd0
Кацапы.вы не можете просто отползти от Украины?
Ну натворили же уже дел на проклятия лет на 300. Чего ж вам не ймётся то мразям у себя в стране.а?
О, опять лозунги-речевки для поддержания ’боевого’ духа народа))
Ещё не на часи холопам возмущаться происходящим, да? Ни одна подобная тема без вас не обходится))) одно удивляет, чому не державною? И из этого исходит следующий вопрос - чьи же вы деньги здесь так рьяно отрабатываете?
Оч@ров@Шк@• 26 марта 2025
Ответ дляЯзвочка
бурят прийде втому прожене
Ой, ну тебе то че вякать, ’войну только в интернетах читаю, дом достраиваю, второго ребеночка родили, страна у нас большая’
Смурфик• 26 марта 2025
Ответ дляЯзвочка
бурят прийде втому прожене
Мои знакомые в Геническе готовятся к пляжному сезону, никто их на смерть не посылает. Чувак открывает второе кафе. Не ждуны,хотят жить в тишине и таких много. Партизан почти не осталось. Не везде буряты издеваются.
Даха-сваха• 26 марта 2025
А че, общение в кругу своих не зашло? Одни и те же в политтемах и капец, а может скоро и конец
Топтунша• 26 марта 2025
Ответ дляМуууумие
Мало у кого ’все добре’.
Стрижка подорожчала? Чи які ще негаразди у телевізійних вояк?
Миловидна леді• 26 марта 2025
Ответ дляТоптунша
Ну у телевизийных так, все добре, 95 квартал и иже с ними радуются жизни. Про средний класс, который стремительно беднеет такого не скажешь.
Огірок та Помідорчик• 26 марта 2025
Ответ дляЯзвочка
Не країна а мрія, швидше туди, на окупованих щей паспорти роздають безкоштовно
В знайомої майстра зʼявився новий чоловік, то дивлюсь соц мережі, він-військовий, вона все викладає-ми у ресторані ( в Києві), ми у комплексі-під Києвом, ми у Буковелі, ми в кіно
Мій захисник - і селфі з ним у військовій формі, і це не рідко, регулярно ці фото звіти
Цей, мабуть, такий самий захисник
Огірок та Помідорчик• 26 марта 2025
Ответ дляПерша скрипка
Звичайно, тримісячний безвіз ніхто ще не відмінив
В Англію безвіз 😂😂😂
Топтунша• 26 марта 2025
Ответ дляМиловидна леді
Про середній клас я нічого і не писала. Його в Україні нема.
жінка незаміжня• 26 марта 2025
Ответ дляПерша скрипка
ТЦК не краде унітази і пральні машини і не їсть собак
Не боготворфть тцк. Нормальних хлопців забрала війна. А ці звірюги залишаться живими. І саме страшне, що нам усім після війни прийдеться танцювати під їх дудку. Бо вони будуть’ влада і закон’
Всех анонимов аноним• 26 марта 2025
після того, як прилітає в склад боєприпасів, розміщений поряд з садком, школою, лікарнею та десятками будинків, уже навіть не відчуття втоми, а просто нерозуміння і ненависті до своїх же дібілів, якім насрати на людей. Ну і переговори... За що? За безпеку людей??? Так ніт же! За нафтобази, енергетику, газ, що належить олігархам. А також порти! Треба ж торгувати, це ж все гроші. Кому нафіг ті люди треба??
Люблю порядок• 26 марта 2025
Ответ дляВсех анонимов аноним
Удалено администрацией...
Всех анонимов аноним• 26 марта 2025
Ответ дляЛюблю порядок
Удалено администрацией...
Я б теж заняла таку позицію, якби подалі від кордону жили. Але щодня засинати з думкою, що завтра може прилетіти в голову тобі чи твоїй родині... Це вже нестерпно. І оці всі новини...Ой кацапи знов обстріляли цивільний обєкт... Та не кацапи цивільний обєкт обстріляли, а самі соби на голову збили або розмістили щось поміж будинками, але такого ж не напишуть і не скажуть, бо ти ’матрьошка’, якщо так думаєш. Дістало вже бути тими живими мішенями
Люблю порядок• 26 марта 2025
Ответ дляВсех анонимов аноним
Я так розумію,що поки є жива сила,будуть тягнути цю війну.Зараз з раші знімуть санкції,почнуть з банками працювати,сша вийдуть з перемовин по нам і уміють руки,так шо раша буде нас прогинать до останньго.
Бритоножка• 26 марта 2025
Ответ дляЯзвочка
бурят прийде втому прожене
А до прокурорів , ментів не прийде? Може вони підуть захищати своє награбоване?
Глаза_в_3_карата• 26 марта 2025
Ответ дляЭлька-Карамелька
Удалено администрацией...
Редиска Я• 26 марта 2025
Ответ дляМастер Пис
а ще так цікаво, що записує інтерв´ю командир розділу, а бусифіковані тусуються на нулі весь час, без відпусток
Абсолютно все знакомые, что воюют, были много раз в отпусках, в том числе, за границей!
Kidstaff Bot• 26 марта 2025
Дорогі учасники, тема втратила свою актуальність і більше не сприяє продуктивному обговоренню, тому ми її закриваємо. Дякуємо за ваш внесок та з нетерпінням чекаємо на нові цікаві дискусії від вас.
З повагою, Команда Kidstaff