Мастер Пис• Изменено 26 марта в 00:08
А що одразу маніпулюють, що ми у тилу втомились пити каву
Типу так, ’ ми тут можемо загинути, а хлопчики бояться що їхспіймаєТЦК’, а ще хтось втомився там пити каву, хоче миру
невже цивільні хочуть миру просто бо втомилися? чи може вже нервова система і психічна не витримує? бо може людям вже їсти немає за що купляти, так ціни виросли, чи може тому що цивільні теж гинуть.
Таке
Пропозицій що робити не буде, але це не діло, не втомилась я у тилу пити каву, втомилась від постійного стресу, від лишніх 15 кг із-за стресу, із-за проблем з організмом і здоров´ям і все одно не так
Слухайте з 15 хвилини
Таке
Слухайте з 15 хвилини

Мастер Пис
• 26 марта в 00:10
а ще так цікаво, що записує інтерв´ю командир розділу, а бусифіковані тусуються на нулі весь час, без відпусток

Xвостокрутелка• 26 марта в 00:14
Ответ дляЯзвочка
бурят прийде втому прожене
що це означає?

Шумелка Мышь• 26 марта в 00:15
Донатов мало, траншей мало, мужик воевать не хотят - конечно они будут не довольны этим

Мастер Пис
• 26 марта в 00:18
Каже б´ємось і кінця краю немає і не буде цьому ( то може треба іншим чином питання вирішувати) шо це - кінця края не має!?
а ще каже, я тут сиджу у відпустці, а руки вже чешуться на завдання іти, як тут чоловіки можуть сидіти ( ну то вже залежність від ризику)

Язвочка• 26 марта в 00:20
Ответ дляXвостокрутелка
дякую тому хто поставив клоуна на комент #2 👏👏
🤮🤮🤮🤮🤮🤮

Топтунша• 26 марта в 00:23
Рідні військових реально втомилися накручувати себе чи побачаться вони ще, чи ні.
А барбершопні війська звісно ж не втомилися. У них все добре

Язвочка• 26 марта в 00:25
Ответ дляLonda___
Знаете какие времена сейчас - проверяйте написанное дважды.
«Буря», а не то что у вас вместо нее получилось

помилки немає

дамаАмстердама• 26 марта в 00:26
А я хочу, щоб не гинули наші хлопці і решта людства України. Тому хочу, щоб вже закінчилась війна 💛🩵

Язвочка• 26 марта в 00:26
Ответ дляLonda___
А, тоді вам 🤡🤡🤡🤡🤡🤡 і від мене
І ще трошки: 🤡🤡🤡🤡🤡🤡
🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

Язвочка• 26 марта в 00:29
Ответ дляLonda___
Ні. Клоунеса це ви, з бурятами свеіми на пару 🤡
Чий Крим?

Язвочка• 26 марта в 00:30
Ответ дляLonda___
Жгі ще 🔥🔥
А ну, отчебуч ще чогось 🤡
Не спригуй, відповідай

Язвочка• 26 марта в 00:31
Ответ дляКиев_Елена
Закусывать нужно

Не потрібно всіх рівняти по собі

Xвостокрутелка• 26 марта в 00:32
Ответ дляЯзвочка
Не спригуй, відповідай
Удалено администрацией...
Язвочка• 26 марта в 00:33
Ответ дляXвостокрутелка
Удалено администрацией...