Полтавська галушка• Изменено 26 марта в 14:30
Що з нею?
Натрапила в інсті. І скріншоти ще нічого. Вона ж молода ще зовсім. І це з фільтром
Полтавська галушка
• 26 марта в 14:31
Ответ дляСеменівни сусідка
Що маме Ви хочете запитати про її стан чи зовнішність?
Ну вона гарна була. А це жах якийсь
Анонім Завгосп• 26 марта в 14:31
Наколола губы и они чуть поплыли.
Но бы со своей мимикой поработать, но это дело не одного дня
Семенівни сусідка• 26 марта в 14:31
Ответ дляПолтавська галушка
Ну вона гарна була. А це жах якийсь
Ну це ж тільки на ваш погляд.
Чим саме жах на вашу думку?
Полтавська галушка
• 26 марта в 14:31
Ответ дляЗвезда в шоке
Ви так сильно за неї переживаєте?
Ні. Всі ми змінюємося з віком. Але вона ще зовсім молода. Може наркота?
Трусиковед• 26 марта в 14:36
Ответ дляПолтавська галушка
Ну вона гарна була. А це жах якийсь
Насправді дуже мало гарних жінок без макіяжу
Полтавська галушка
• 26 марта в 14:36
Ответ дляЗавжди мало
Ви ще мене зранку не бачили))
Всі ми буваєм не в формі. 🤣 мене саме різниця з нею ж самою здивувала. І губи криві якісь
КвартираЧья• 26 марта в 14:36
Ответ дляПолтавська галушка
Ну вона гарна була. А це жах якийсь
Перестаралась з уколами краси
Гидроусилитель руля• 26 марта в 14:40
Ответ дляПолтавська галушка
Ну вона гарна була. А це жах якийсь
Кто это вобще такая?
Бринзолетта• 26 марта в 14:44
Какие то пластики, губы наколола все в шрамах к носу и перекосились ,расплылысь...нос на бекрень
Фрекен бок• 26 марта в 14:48
Приволокти фото якоїсь губасто бровастої, не нафарбованої мукли і питати, що з нею? Напишіть їй в особисті і спитайте
Розвідка Маші• 26 марта в 14:49
Ответ дляПолтавська галушка
Вам есть 40? Вот сняли бы себя на видео какая есть,без макияжа и ещё когда у вас светлые брови и ресницы,как моль. Я бы на вас посмотрела.
У меня светлые волосы,брови и ресницы,когда без макияжа выгляжу болезненной
парИла я парИла• 26 марта в 14:51
Ответ дляРозвідка Маші
Ну вы для видео наверное б причепурились , а тут сознательно снято такой опухший пысок
Розвідка Маші• 26 марта в 14:54
Ответ дляпарИла я парИла
А если ей всё равно? Когда публичные люди всю жизнь получают тонны хэйта со всех сторон,у них появляется бронелобость к этому. Им всё равно с макияжем выйдут или нет. Это мы всё думаем кто что подумает и как обсудят нас,в им всё равно. И это классно,можно поучиться. И ничего ужасного в её внешности не вижу. Какая есть
Полтавська галушка
• 26 марта в 14:55
Ответ дляФрекен бок
Це форум! Тут можна про таке питати🤣 може заспокійливого? Бо на таких психах будете еа Славу схожі😂
Полтавська галушка
• 26 марта в 14:56
Ответ дляРозвідка Маші
Та не в макіяжі справа. Вона з фільтром і при цьому обличчя помяте і перекошене.
Тролю як можу• 26 марта в 14:56
Ответ дляПолтавська галушка
Ну вона гарна була. А це жах якийсь
І зараз нормальна.
Зробіть скріни зі свого відео і подивіться яка ви красуня