долой_лама• 26 марта 2025
Чоловік збираєтеся робити ремонт машини майже на 100 тисяч
Коли я йому кажу,що продай вже краще її ніж на такі суми ремонтувати ,то кричить та каже скільки років тебе ця машина возила ,а ти невдячна така
Один нюанс , якщо машина буде в ремонті довгий час не буде на чому возити дитину в садок,я не зможу на роботі,транспортом чоловік сам не зможе це занадто довго,йому теж на роботу
Таксі 4 рази на день теж занадто дорого
Голена блондинка• 26 марта 2025
Ответ длядолой_лама
Іномарка,але стара
Іномарка)))
Шевроле Ланос теж іномарка))
Голена блондинка• 26 марта 2025
Ответ длядолой_лама
А нащо нам жити тоді?
Треба лізти в кредитку йому на ремонт
А на нове авто не потрібно лізти в кредит?
Идууу--уууу блин• 26 марта 2025
Как продажа машины решит вопрос с доставкой ребенка в сад? У вас есть сумма, которую доложить и купить лучше?
Сейчас решение вопроса стоит 100 тыс. Что предлагаете вы, чтоб появилась машина на ходу?
Голена блондинка• 26 марта 2025
Ответ дляСонячний зайчик
Автор впирається що ні))
Авторе, вам потрібно подружитись тоді з автором цієї теми
успокойте_Меня• 26 марта 2025
Ответ длядолой_лама
А ви кожен рік міняєте машину,як айфон?
Мы меняем машину каждые 5-ть лет.
Голена блондинка• 26 марта 2025
Ответ дляИдууу--уууу блин
Автор мабуть думає, що продадуть стару і за ті ж гроші куплять нову. Ще й швидко.
долой_лама
• 26 марта 2025
Ответ дляуспокойте_Меня
Мы меняем машину каждые 5-ть лет.
На нову із салону чи бу?
САМ_ТАКОЙ• 26 марта 2025
Ответ длядолой_лама
Ну як в кредит полізе та дитина вдома буде сидіти бо нікому возити в садочок
Садок на другом конце города?
долой_лама
• 26 марта 2025
Ответ дляИдууу--уууу блин
Так далеко не один ремонт на такі суми,в гардеробній ціла стопка квитанцій із автосалону лежить
Идууу--уууу блин• 26 марта 2025
Ответ длядолой_лама
Какое у вас предложение? Деньги на доложить и купить другое есть?
долой_лама
• 26 марта 2025
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Садок на другом конце города?
В другому кінці району
долой_лама
• 26 марта 2025
Ответ дляИдууу--уууу блин
Із запасів чи в кредит
Коржик• 26 марта 2025
Ответ дляКозачка
В смысле нет?
Автор хочет эту продавать и покупать новую, которая будет на ходу и не будет иметь всем мозг
Прям таки новую? А бабла хватит?
Козачка• 26 марта 2025
Ответ дляКоржик
Прям таки новую? А бабла хватит?
У автора спросите. Чего вы у меня спрашиваете
Тихомандражная• 26 марта 2025
Ответ длядолой_лама
Чоловік не хоче нову
То купите себе новую и ездите, какие проблемы вообще ?
Коржик• 26 марта 2025
Ответ дляКозачка
Так это же вы написали про новую
долой_лама
• 26 марта 2025
Ответ дляТихомандражная
В мене немає стільки грошей
Бюст Березуцкого• 26 марта 2025
Автор муж тоже ездит машина сыпется последний раз 100000 гр, я охренела, но я себе купила работала на трех работах и купила за 9000 дол , но и у меня б у что то нужно менять по ходу , но у него уже за год больше на ремонт ушло чем он ее продаст , а мне и всеравно теперь
Бюст Березуцкого• 26 марта 2025
Ответ длядолой_лама
Так двигун потрібно буде розбирати
А моего нужно снимать мотор что бы деталь поменять тоже опять нужно на сто(
Бюст Березуцкого• 26 марта 2025
Ответ длядолой_лама
Чоловік не хоче нову
Так если у вас есть деньги на новую идите и купите
Бюст Березуцкого• 26 марта 2025
Ответ длядолой_лама
Ні,в мене немає прав та авто
Так кто вам 4 раза в день катает, муж ваш не работает?
Ашотакоя• 26 марта 2025
Ответ дляКозачка
В смысле нет?
Це якщо нову, а якщо новішу на пару років, але з невідомою історією, то краще вже вкладатись в свою рідну і відому.
Бюст Березуцкого• 26 марта 2025
Ответ длядолой_лама
Так ведите в сад ребенка на маршрутке
Бюст Березуцкого• 26 марта 2025
Автор у меня ребенок был маленьким я с ним на работе сидела, она в саду болела, захотела машину пошла на три работы, но теперь мужу я не доверяю и понимаю что должна на себя надеяться !
долой_лама
• 26 марта 2025
Ответ дляБюст Березуцкого
Так ведите в сад ребенка на маршрутке
Не ходить транспорт прямий туди
Губи до вух• 26 марта 2025
Ответ длядолой_лама
Цікаво ,яке у вас корито
Фу, авторе, вам нормальні питання задали, а ви зразу - корито. Корито, як вже всі зрозуміли тут - у вас.