НаБалКоніХодять• 26 марта в 18:05
Допоможіть, іду на співбесіду за кордоном
Я шукаю роботу, виходить погано. Дуже багато відмов, тому стала відправляти резюме всім підряд. І от сьогодні мені зателефонувала пані та покликала у п´ятницю на співбесіду. Треба глядіти двох дітей доки батьки на роботі. У них власний бізнес. Дітям 2,5 роки та 10 місяців. У мене досвіду роботи нянею немає, тільки є власні діти, вони вже підлітки. Я все це вказала в мотиваційному листі. Зарплату дають достойну, мені з моїми дітьми вистачатиме. Роботу надають офіційно і недалеко від мене живуть. І от мені стрьомно. Хочу, щоб мене взяли. Як їм сподобатися і дітям також? Ще проблема - я погано володію чеською мовою. Розумію добре, говорю жахливо в граматичному плані, але чехи розуміють. Тепер у мене мондраж.
Кринжова баба• 26 марта в 18:08
Та сходите. Вас же не будут расстреливать.Опыт проведения собеседований тоже нужен
Маурита• 26 марта в 18:08
Візьмуть, чехи й самі й не дуже грамотно розмовляють у побуті. За одно й мову підтягнете. А яка зп ?
НаБалКоніХодять
• 26 марта в 18:09
Ответ длязахідний_діалект
Это ж капец, а не работа
Так, але мені потрібна робота
СкокоМнеДадите• 26 марта в 18:10
Ответ дляНаБалКоніХодять
Так, але мені потрібна робота
Якщо платять норм, то чим не робота?
НаБалКоніХодять
• 26 марта в 18:11
Ответ дляКринжова баба
Я піду, але вже відчуваю свій провал.
Тарабарщина• 26 марта в 18:11
Ответ длязахідний_діалект
Это ж капец, а не работа
Без знання мови це шикарна робота, альо
Фляшунька• 26 марта в 18:11
на позитиве, уверенней будьте. Подумайте над условиями, 10 месяцев это сложно, это они может еще вам не подойдут, а не вы им.
Для детей я бы взяла какой то маленький подарочек. Но я никогда не устраивалась няней. Может кто то лучше подскажет.
Подумайте, чего бы вы сами хотели от человека, который придет няней к вашему ребенку.
Кринжова баба• 26 марта в 18:11
Ответ дляНаБалКоніХодять
Я піду, але вже відчуваю свій провал.
Не накручивайте себя заранее
Личко Невеличке• 26 марта в 18:11
Ответ длязахідний_діалект
Это ж капец, а не работа
Обычная работа. В чем капец?
західний_діалект• 26 марта в 18:11
Ответ дляТарабарщина
Без знання мови це шикарна робота, альо
Причем тут знание языка, дети слишком маленькие и со слишком разными потребностями в этом возрасте
Потішаюся• 26 марта в 18:12
Ответ дляНаБалКоніХодять
Так, але мені потрібна робота
Спробуйте. Якщо не зайде вам то сама можете звільнитись. Не підійде роботодавцям, вони самі звільнять. Тільки дивіться, щоб вам прибирання та готовку не додали до обов´язків. Бо діти малі, і це відповідальність.
Личко Невеличке• 26 марта в 18:12
Ответ дляНаБалКоніХодять
Я піду, але вже відчуваю свій провал.
Так не идите 🤷🏻♀️
Фляшунька• 26 марта в 18:12
Ответ дляНаБалКоніХодять
Я піду, але вже відчуваю свій провал.
вы двух детей вырастили, вы уже квалифицированны!
НаБалКоніХодять
• 26 марта в 18:12
Ответ дляМаурита
Перший місяць 60к, потім - 80к. Я працювала перед цим за 25)
Тарабарщина• 26 марта в 18:13
Ответ длязахідний_діалект
А що, автору краще десь на заводі корячитись?
західний_діалект• 26 марта в 18:13
Ответ дляТарабарщина
Ну не корячьтесь, я отправляла вас на завод?))
Фляшунька• 26 марта в 18:14
Ответ длязахідний_діалект
2,5 летка маленький?
Маурита• 26 марта в 18:14
Ответ дляФляшунька
Подарунок виглядатиме дивно для чехів
Тарабарщина• 26 марта в 18:14
Ответ длязахідний_діалект
Так я й не на заводі, лол, у мене кваліфікована робота за моєю освітою. Я кажу про варіанти автора за кордоном
Намазюкана нішою• 26 марта в 18:14
Ответ дляНаБалКоніХодять
Авторе, просто цікаво,як може спілкуватися без знання мови, няня з дітьми? Вона ж має постійно з ними говорити на різні теми,розвивати мовлення, а тут таке...
Маурита• 26 марта в 18:14
Ответ дляНаБалКоніХодять
Це дуже непогано. Дивно , що розглядають не чешку.
НаБалКоніХодять
• 26 марта в 18:14
Ответ дляФляшунька
Я також думаю щось дітям принести. Не знаю, яка стать. Таке, як мильні бульбашки може.
Потішаюся• 26 марта в 18:15
Ответ дляНаБалКоніХодять
Я піду, але вже відчуваю свій провал.
Не нервуйтесь. Вам потрібні гроші, а за цю роботу платять. Задавайте питання самі, стосовно обов´язків, та щодо дітей. Не тільки слухайте.
Маурита• 26 марта в 18:15
Ответ дляНамазюкана нішою
Прям постійно? Авторка пише , що знає мову , просто розмовляє не дуже грамотно
Перемелица• 26 марта в 18:16
Ответ дляНаБалКоніХодять
Я піду, але вже відчуваю свій провал.
Так не настраивайте себя так. Я ужасно говорю по словацки, но брали везде на работу, просто тупо уверена в себе, но при этом улыбчивая и балакучая и всегда с таким видом, да и чувством что мне так пофиг возьмут на работу или нет. Включите хоть немного пофигизма и уверенности. Вам удачи, все получится