Завжди з рушником• 26 марта в 18:21
Ви б пішли за лікарем з дорогої клініки в дешевий сегмент?
Чи для вас важливий сервіс, приміщення, тощо? При умові, що маєте гроші, але довіряєте лікарю, бо знаєте його роками.
Стосується стоматології. Хочеться почути думку, бо поки роздумую куди піти.
Викликаю на дебати• 26 марта в 18:24
Моя мама за кардиологом своим ходит.
От районной поликлиники, до ведомственных больниц, крутых-частных и частных-по-проще.
Криниця щастя• 26 марта в 18:25
Якщо я знайшла спеціаліста то буду ходити за ним.
І що означає дешевий сегмент? Це типу раніше рентген зубів вам коштував 1000 грн а зараз 200 грн?
Усатая полосатая• 26 марта в 18:25
именно в стоматологии - не знаю. Там важно оборудование, материалы, дезинфекция
Завжди з рушником
• 26 марта в 18:27
Ответ дляШеллар
Приміщення неважливе, але якщо мова йде про нижчу якість матеріалів, бор-машину з одного року зі мною, то ні.
Ну бор машини майже кругом плюс мінус. Матеріали теж будуть однакові. Але є деталі. Адміністратор на рецепції, туалет простіше ну і взагалі сам вигляд клініки значно простіше. Бо перша була бізнес класу, а друга звичайна клініка на декілька кабінетів.
Украиночка• 26 марта в 18:28
Ответ дляЗавжди з рушником
Ну да, зовнішній вигляд клініки ну дуже важливий🤦♀️
Ласкове телятко• 26 марта в 18:28
Ответ дляЗавжди з рушником
Все решают люди. Сходу так и не скажу какие услуги заставили бы меня выбрать интерьер в ущерб проверенному специалисту.
Завжди з рушником
• 26 марта в 18:28
Ответ дляУсатая полосатая
Ну в дезинфекції відіграє і людський фактор. Можуть бути нюанси і там і там. Стерилізуються набори однаково.
Усатая полосатая• 26 марта в 18:29
Ответ дляЗавжди з рушником
вы проверяете, в каких растворах замачивают и как дальше стерилизуют?
ЧукИГеки• 26 марта в 18:30
Ответ дляЗавжди з рушником
От качества унитаза и наличия девоньки за стойкой, мои зубы лучше не станут. Я всегда иду за доктором, тем более за стоматологом.
Завжди з рушником
• 26 марта в 18:31
Ответ дляЛаскове телятко
Але ж люди, які з самого початку йшли в такі клініки( типу Заблоцького, Аванто, Порцеляна, ІПСТ) чомусь йшли саме в ці клініки, бо їм важливий сервіс.
Завжди з рушником
• 26 марта в 18:33
Ответ дляУсатая полосатая
Моя асистентка підробляє в простому кабінеті. Розчини однакові і стерилізація теж. Це залежить від власника і його ставлення до цього пункту.
Усатая полосатая• 26 марта в 18:35
Ответ дляЗавжди з рушником
у меня брат-стоматолог. Сменил несколько мест за много лет. Стерилизация бывала разная и не всегда она зависела от человеческого фактора. Иногда от оснащения
Божа кульбабка• 26 марта в 18:36
я б пішла, бо якщо хороший лікар- то зараз велика рідкість. наш лікар пішов на пенсію, так його пацієнти додому запрошують. Ще й не записатись до нього
ВсеЧетко• 26 марта в 18:36
Автор, а приведите пример частной клиники ’дешевого сегмента’. Просто интересно.
Завжди з рушником
• 26 марта в 18:37
Ответ дляУсатая полосатая
Ну тут є стерилізаційна кімната і обладнання в ній більш менш. Набори стерильні. Саме це мене не хвилює.
60 метрів сметани• 26 марта в 18:37
Ответ дляЗавжди з рушником
Тогда да, конечно.
Усатая полосатая• 26 марта в 18:37
Ответ дляЗавжди з рушником
не волнует и хорошо. Я про себя писала
Украиночка• 26 марта в 18:39
Ответ дляЗавжди з рушником
Так, а що ж вас хвилює? Невже дійсно адміністратор і зовнішній вигляд клініки? Я думала, що ви пожартували, так як вас хвилює те, що не мало б і не хвилює- те що мало б хвилювати🤷♀️
Завжди з рушником
• 26 марта в 18:39
Ответ дляВсеЧетко
Анестезія звичайний шприц 200-300 грн і анестезія шприц 600, STA 850 грн
Пломба 1100-1400, пломба від 2300 ну і т.д.
ВсеЧетко• 26 марта в 18:40
Ответ дляЗавжди з рушником
Так, может, и в таких клиниках есть варианты разных пломб из разных материалов?? Надо же уточнять.
Завжди з рушником
• 26 марта в 18:43
Ответ дляУкраиночка
Я лікар. Працювала 20 років в одній клініці. Тепер склались обставини, що я там не працюю. Пацієнти всі телефонують і кажуть, що підуть за мною, бо знають мене давно.Я переживаю чи буде їм комфортно. Але поки маю це місце і тепер думаю шукати мені знову дорогий варіант, чи поки залишитись тут.
Завжди з рушником
• 26 марта в 18:44
Ответ дляВсеЧетко
Матеріал в мене буде як в першій клініці і на ціну це дуже не вплине)
ВсеЧетко• 26 марта в 18:45
Ответ дляЗавжди з рушником
Тоді не розумію, чого ви хвилюєтеся).
Ви ж не в державну поліклініку йдете.
Пургену мне• 26 марта в 18:45
Ответ дляЯ пані прохана...
Для меня важен врач, а не интерьер
а устаревшая аппаратура и инструменты, непонятное качество материалов и стерилизации не важно?
сЛАдКОежКА• 26 марта в 18:45
Ответ дляЗавжди з рушником
Ну т е за тот же результат вы будете теперь платить меньше, но вас это не устраивает?
ВсеЧетко• 26 марта в 18:46
Ответ дляПургену мне
да таких клиник нет, все нормальные
Украиночка• 26 марта в 18:46
Ответ дляЗавжди з рушником
Ну так зразу б пояснили, що ви лікар))) Якщо ви дійсно хороший лікар, то підуть. І ніяка супер-пупер адміністратор не змусить пацієнтів піти до поганого лікаря, якщо вони того не захочуть.
ВсеЧетко• 26 марта в 18:47
Ответ дляЗавжди з рушником
Аааа...он воно що).
Тю, я думаю, не варто переживати взагалі.
Я би пішла.