Реверанс• 26 марта в 21:00

Реформа судової влади це повна вседозволенність епохи Зеленського

Вартість життя солдата варте всього 17 000 грн.
При накладенні стягнення, суд, керуючись ст. 33 КУпАП, враховує характер вчиненого правопорушення, особу правопорушника, ступінь його вини, майновий стан і обставини, що пом`якшують та обтяжують його відповідальність, та з метою сприяння виправленню порушника і запобігання вчинення ним нових порушень, вважає, що відносно останнього необхідно обрати адміністративне стягнення у виді штрафу на користь держави на рівні мінімальної межі санкції ч. 2 ст. 172-15 КУпАП.
https://sud.ua/uk/news/publication/326722-komandir...
Результат:
вже голосів: 28
23 (82.14%) Життя рабів нічого не варте
3 (10.71%) Все правильно
2 (7.14%) Свій варіант
автор Реверанс • 26 марта в 21:04
Страшніше за кухарок в державному управлінні є тільки кухарки в бойовому управлінні військами.
serebro16-72be• 26 марта в 21:05
В усьому треба розбиратися. З однієї статті висновки не зробиш.
автор Реверанс • 26 марта в 21:07
Ответ дляserebro16-72be
Суд розібрався.
Мінімальне покарання за вбивство людини.Адмінка.
ElenaMari• 26 марта в 21:07
А жизнь пенсионера 2900 грн, как им выжить, у военных зарплата такая что их жены машины и квартиры покупают, у нас до войны уже жжжж …. была( а эти зарплаты мизерные, хотя тут все от 100000 гр получают как не посмотришь.
Автор где солдат получает 17000 грн! Вокруг все кто воюет побольше получают, но жизнь бесценна и нельзя сказать сколько жизнь любого человека стоит(( а то что этих парней ловят дубасят вот это ужас
автор Реверанс • 26 марта в 21:09
Ответ дляElenaMari
Не подужали прочитати?
17 000 штраф за вбивство солдата його командиру.
wind-d470• 26 марта в 21:10
а до 14 року , щоб ви розуміли, вдова такого військового отримала квартиру в компенсацію ,так ще на вибір місто було
ElenaMari• 26 марта в 21:10
Ответ дляРеверанс
Не подужали прочитати?
Я прочитала просто ужас везде не только в том что вы написали(
ElenaMari• 26 марта в 21:12
Ответ дляРеверанс
Не подужали прочитати?
Типо командир за убитого солдата 17000 платить должен государству?
автор Реверанс • 26 марта в 21:12
Ответ дляElenaMari
Саме так.Мінімальне покарання.
Дорого?
АстроДок• 26 марта в 21:13
Ответ дляРеверанс
Удалено администрацией...
ElenaMari• 26 марта в 21:14
Ответ дляwind-d470
Так у меня у знакомой мужа убили на война она квартиру купила за компенсацию омолодилась стала как девочка, она при муже так не выглядела
автор Реверанс • 26 марта в 21:15
Ответ дляElenaMari
То вороги вбили.Така сьогоденність.
А в викладенній ситуації вбив командир.Свій.
wind-d470• 26 марта в 21:15
Ответ дляElenaMari
ту компенсацію ще отримати потрібно
автор Реверанс • 26 марта в 21:17
Ответ дляАстроДок
Удалено администрацией...
Кухарка і клікуша тут тільки Ви.Йдіть валерьянки попийте.
wind-d470• 26 марта в 21:17
Ответ дляРеверанс
То вороги вбили.Така сьогоденність.
так по 17 тищ можна сафарі хоч кожного місяця влаштовувати, особливо тцкунам
автор Реверанс • 26 марта в 21:18
Ответ дляwind-d470
ТЦКуни можуть безкоштовно полювати.Їм від влади карт-бланш.Навіть 17 000 не платитимуть.Отака дичина.
wind-d470• 26 марта в 21:19
Ответ дляРеверанс
країна мрій , десь між рашкой та сомалі вже
Bosikom• 26 марта в 21:23
мне кажется все уже настолько привыкли, что даже не обратят внимания. окно овертона в действии. если раньше все были за идею, патриотизм, то сейчас редко такое встретишь. в основном осуждение власти, безнадега, безнаказанность и мысли как выкрутиться и прожить в новой реальности.
автор Реверанс • 26 марта в 21:26
Ответ дляBosikom
Йде повна системна деморалізація армії.
З заміною Залужного,закінчилися наші перемоги і почався розклад армії зсередини.Таке дебільне рішення теж матиме свої наслідки.Нажаль.
Зелений прапорець МОЖНА.
Popeye the Sailor• 26 марта в 21:29
Завтра еще проголосуют за закрытие доступа к госреестрам прав на недвижимое имущество и земельного кадастра.
автор Реверанс • 26 марта в 21:30
Ответ дляPopeye the Sailor
Правильно.
Нащо знати,хто і скільки заробив зараз на крові українців.Шито-крито.
Як у Коломойського.
Popeye the Sailor• 26 марта в 21:38
Ответ дляРеверанс
Правильно.
Як у Коломойського.
Война все спишет
serebro16-72be• 26 марта в 21:59
Ответ дляРеверанс
Не подужали прочитати?
Не вбивство це а по іншому звучить
serebro16-72be• 26 марта в 22:01
Ответ дляwind-d470
Квартири получали не вдови а учасники бойових дій. Це зараз тільки вдови...на всіх походу не вистачає
автор Реверанс • 26 марта в 22:09
Ответ дляserebro16-72be
Не вбивство це а по іншому звучить
Воскрес солдат?
wind-d470• 26 марта в 22:22
Ответ дляserebro16-72be
отримала дівчина, в якої помер чоловік від пневмонії, бо його не пустили вчасно до лікаря, це знайома, які учасники яких бойових дій до 14 року?
wind-d470• 26 марта в 22:24
Ответ дляPopeye the Sailor
Война все спишет
саме страшне, що оті всі отримають убд,пільги, потім полізуть у депутати та всяке таке..якщо від нас щось залишиться по ітогу
serebro16-72be• 27 марта в 07:11
Ответ дляРеверанс
Воскрес солдат?
На жаль ні. Але ж він не вбив його а спричинив смерть діями чи бездіяльністю...це трохи інше
автор Реверанс • 27 марта в 13:20
Ответ дляserebro16-72be
Завідоме залишення без допомоги особи, яка перебуває в небезпечному для життя стані і позбавлена можливості вжити заходів до самозбереження через малолітство, старість, хворобу або внаслідок іншого безпорадного стану, якщо той, хто залишив без допомоги, зобов´язаний був піклуватися про цю особу і мав змогу надати їй допомогу, а також у разі, коли він сам поставив потерпілого в небезпечний для життя стан, -карається обмеженням волі на строк до двох років або позбавленням волі на той самий строк.

Створений прецедент,буде сприяти й надалі відноситись до солдатів,як до рабів,життя котрих нічого не варте.Оце саме страшне в ций ситуації,могли надати допомогу,але командир умисно не пустив її отримати-людина померла.Десь плаче родина,яка осиротіла.І це вчинили не московити.