Чучело-Мяучело• 27 марта в 13:13
У дитини нежить, кров з носу коли чистить ніс
Хворіє тиждень. Сильний нежить, вже два дні йде кров з носу коли промиваємо ніс. Що це може бути? Тонкі судини? Висморкує не сильно, але крові багато на серветці залишається.
Чучело-Мяучело
• 27 марта в 13:14
Дитині 10 років. Даю зараз міліносик. Можливо ще синупрет підключити.
Чучело-Мяучело
• 27 марта в 13:15
Ответ дляПотребую апгрейду
А чем вы там чистите? Лопатой?
Морська вода пшикаємо, є закладеність
Потребую апгрейду• 27 марта в 13:16
Ответ дляЧучело-Мяучело
Морська вода пшикаємо, є закладеність
Бепантен мазь можно мазать в носу, неглубоко. Спросите у Лора насчет назонекс, милиносик долго нельзя использовать.
Чучело-Мяучело
• 27 марта в 13:17
Ответ дляПотребую апгрейду
Міліносик сьогодні тільки почала, бо не проходить нежить.
Потребую апгрейду• 27 марта в 13:18
Ответ дляЧучело-Мяучело
Ну такое, он не лечит насморк, заложенность убирает.
Ні за холодну воду• 27 марта в 13:43
Це від нежитю. Можна пити аскорутин, він добре справляється з цією проблемою. Або само пройде після того, як вилікується дитина
Конфиденциальность• 27 марта в 14:10
підключайте Сезорин, він на основі олій. Бо в мого теж така проблема, то при візиті до ЛОРа виявилося що солоні краплі теж сушать слизову, хояа я була впевнена що це якраз і є зволоження. З Сезорином проблеми кровотеч немає.