Секретница• 27 марта в 23:45
Сальмонельоз у дитини
Якщо рвоти не було, лише діарея - зелений пінистий кал, температура 5 днів. Це сальмонельоз може бути чи щось інше?
Секретница
• 27 марта в 23:48
Ответ дляПосле шести ни-ни
Он просто так не берётся, что ели вспоминайте
Творожок в глазурі може бути?
После шести ни-ни• 27 марта в 23:50
Ответ дляСекретница
Творожок в глазурі може бути?
Нет. От него может просто отравление
Секретница
• 27 марта в 23:50
Ответ дляГитта Ягг
Ипать, а вы к врачу обращались? Анализы сдавали? Там дофига всего с такими симптомами.
Звертались, звичайно. Аналізи поки не здавали. Лікар сказав здати після лікування здати копрограму, посів на дисбактеріоз. Я думаю може це сальмонельоз. Читаю, що якраз від сальмонельозу пінистий зелений кал. Гастроентеролог сказав і педіатр що це ентеровірус, був висип на ступнях на 5 день захворювання
Секретница
• 27 марта в 23:52
Ответ дляГитта Ягг
Що заважає спитати ще тут. Ну я думаю може ще аналіз на кишкові інфекції здати. Чи не можна тут питати? Лише в лікарів?
Пупуговка• 27 марта в 23:53
Я знаю два дуже сумних випадки з лікарями.Тому я б не довіряла одному,якщо щось йде не так.
Лікарі були досвідченими,по 20+років працювали.
Ответ дляСекретница
Это могут быть и проблемы с желчным и энтеровирус и сальмонеллез и шо попало.
В любом случае нужен и регидрон и сорбент, и следить за состоянием и если нет до сих пор улучшения - сдавать анализы, обследоваться.
Однозначная• 27 марта в 23:54
Такий діагноз ставлять лише після лабораторного дослідження.
Кого я знаю реально з сальмонельозом - це стаціонар і крапельниці тиждень, а не кал з піною.
Там рвота і понос, температура від інтоксикації, зневоднення.
З бісиками• 27 марта в 23:56
Ответ дляСекретница
Тут можно спросить, но и ответы будут соответствующие
Секретница
• 27 марта в 23:58
Ответ дляПупуговка
Буди в педіатра і гастроентеролога, ще з одним гастроентерологом консультуємось онлайн. Але це не гарантує постановки правильно діагнозу
Секретница
• 28 марта в 00:00
Ответ дляГитта Ягг
Покращення є в тому, що нема температури. На 5 день був висип на ступнях, в перший день на поясниці. Кал так і залишається зеленим, пінистим і зі слизом
Однозначная• 28 марта в 00:01
Ответ дляСекретница
Чому не звертаєтесь до інфекціоніста?
Секретница
• 28 марта в 00:01
Ответ дляГитта Ягг
Ну важный момент и тут спросить или только тут. Обезвоживание даже без температуры опасно доя ребенка. Потому я и уточнила.
Я зрозуміла. Слідкую щоб пив постійно
Говорю-балакаю• 28 марта в 00:01
Обратитесь к инфекционисту, а вообще как по мне 5 дней температура и диарея это уже показания к госпитализации.
Ответ дляСекретница
Анализы, можно узи печени, врача встряхнуть. Организм не слишком многообразно реагирует на разные ситуации, надо искать причину + это слишком затянулось.
Секретница
• 28 марта в 00:01
Ответ дляОднозначная
Чому не звертаєтесь до інфекціоніста?
Звернемось, завтра наберу
from Ukraine• 28 марта в 00:02
Ответ дляСекретница
Творожок в глазурі може бути?
Может, автор. Моя подруга так его подхватила. После этого перестала их есть. У нее было тяжелое отравление, она в больнице капалась
Секретница
• 28 марта в 00:03
Ответ дляГитта Ягг
Узі печінки робили, трохи збільшена. Але сказали не значно, можливо на фоні прийому ліків.
Однозначная• 28 марта в 00:03
Ответ дляСекретница
Звернемось, завтра наберу
+ ви можете самостійно здати мазок на сальмонельоз і кал на бакпосів в любій приватній лабораторії, якщо не приймали аб
Все до блиску• 28 марта в 00:03
Ответ дляСекретница
Инфекционист - ваш доктор
ТигрЛьвович• 28 марта в 00:03
Ответ дляСекретница
ентерол приймали?
Секретница
• 28 марта в 00:04
Ответ дляОднозначная
Приймав нуфороксазид. Можна здавати аналізи після нього?
Однозначная• 28 марта в 00:05
Ответ дляСекретница
На бак посів вже ні
Секретница
• 28 марта в 00:06
Ответ дляОднозначная
На бак посів вже ні
Приймав нуфороксазид, смекта, хумана електроліт, ентерожерміна форте, бетаргін
Однозначная• 28 марта в 00:06
Ответ дляСекретница
Смекту як розводили?
Скільки дитині?