Весотехник• Изменено 27 марта 2025

Не знаю як мені вибратись з усього цього.

Добрий день. Я не знаю, чи мене прокляли чи просто якесь невезіння затяжне… Дуже важко мені дається 2025 рік. Ну от дуже. У всіх сферах: здоровʼя, фінанси, стосунки, ментальне здоровʼя. Втратила багато родини, обірвалось спілкування зовсім через певні обставини та непорозуміння. Немає роботи, подалась на 6 вакансій і зі всіх 6 відмови. Сьогодні отримала якраз шосту відмову… і щоб не плакать я сміялась вже) Доходу 0. З дитиною теж щось дивне відбувається. Вага донизу не йде, а тільки ще більші набряки в обличчі руках. З чоловіком розбіглись як у морі кораблі. Я от не знаю це якісь такі випробування мені даються? Кожен день їм сама себе морально як могло так все запуститись в житті що я немаю ні заощаджень, ні моральної підтримки, ні взагалі нічого. Написала просто так понити🥺зараз мені ще тут додадуть ))
Вже навіть летерейні білети купувала)) там теж пусто))
автор Весотехник • 27 марта 2025
Ответ длямесяцкие
Я 2,5 года онлайн работу найти не могу, а вы опустили руки после 6 собеседований. Идите на оффлан работу. Кстати, оффлайн нашла практически сразу
Так робота була для офлайн. Просто онлайн подавалась.
месяцкие• 27 марта 2025
Ответ дляМрію про космос
І правда багато, за 8-10 тис😵‍💫
Но это лучше, чем 0000000
Регионщица• 27 марта 2025
Ответ дляВесотехник
І мені дуже страшно. Мені реально страшно а що буде далі? Збережень 0000000.
На мене тільки падають квитанції про оплату того того того…
Вже думаю десь йти на якесь прибирання. Я ніколи не думала що буду в такій якійсь важкій ситуації от чесно.
Моя мама ездит (на сезон) работать в отель в Грецию
Один выходной - 6 рабочих дней, зарплата 1200 евро, вроде бы в этом году 1350
Живет при отеле и там же питание
Расходов минимум ( дорога )
За заработанное потом зимует, ей 58, но она бодрая
Может и вы попробуйте
В выходной купается и загорает
Elena_Kiev_Solomenskiy• 27 марта 2025
вы сдались, поэтому такой обвал
месяцкие• 27 марта 2025
Ответ дляРегионщица
А тут пишут полно работы и не хватает людей.
Полно работы. Но не той, которую все хотят
Мрію про космос• 27 марта 2025
Ответ длямесяцкие
Но это лучше, чем 0000000
Понятно, что лучше, многие так работают, а что делать, выше пишут про заработки за границей, мне нравится такой вариант, но это для тех, у кого дети выросли, я своих маленьких бросать не хочу
Само_достаточная• 27 марта 2025
Ответ дляВесотехник
Робота потрібна)
Житло - зйомне. Здоровʼя нема)
Аліментів теж нема
Я не винна перед родичами, а винні вони і ще й мені… тому і обірвалось спілкування. Бо коли зараз в мене часи важкі я попросила назад гроші які позичала ще 1 рік тому, я стала погана.
Яку маєте спеціальність, досвід роботи?
Який у вас діагноз?
По родичах. Нехай Ви погана. Просто хай борг віддадуть.
месяцкие• 27 марта 2025
Ответ дляРегионщица
Живет при отеле и там же питание
Расходов минимум ( дорога )
Может и вы попробуйте
В выходной купается и загорает
С ребенком разве можно?
Само_достаточная• 27 марта 2025
Ответ дляВесотехник
Ну якщо аж така безвихідь, то тимчасово може і прибирання згодиться.
Ви почитайте тут в темах скільки за це платять. Це зовсім не копійки.
Регионщица• 27 марта 2025
Ответ длямесяцкие
С ребенком разве можно?
Вот этого не знаю. 🤷‍♀️
месяцкие• 27 марта 2025
Ответ дляРегионщица
Вот этого не знаю. 🤷‍♀️
Моя подруга ездит на лето в Болгарию работать в отель. Работает разнорабочей - сначала уборка пляжа, потом уборка помещений, в ресторане помогает, то с детьми не разрешают
Регионщица• 27 марта 2025
Ответ длямесяцкие
Я не знаю, у них компашка женщин 50 лет, вряд ли кто с малыми детьми
Но ей очень нравится эта работа
Она прям ждёт, нам говорит, как мне вы все надоело, когда я уже уеду в мою Грецию. Хозяева отеля немцы и там хорошие условия для работников
Мальчижка• 27 марта 2025
Ответ дляГитта Ягг
Про работу. Последний раз, когда муж искал, было так: на 54 отправленных резюме, было 20 ответов, 12 собесов с эйчарами, 7 профильных собесов и 4 оффера.
Он высококвалифицированный специалист если что.
Вы рано опускаете руки. И не грызите себя, все с вами норм, ситуация просто такая.
та да. а в світі, що українців видушуватимуть назад з-за кордонів , то з роботою буде вже все ’веселіше’, так як конкуренція обвалить усе.
зарплати також полізуть донизу, бо навіщо платити, коли на твоє місце стоїть черга з тих,х то радий буде працювати, нехай і за меньші гроші??
(наші власники цю фішку гарно в 90 просікали, згадають швидко.)
Регионщица• 27 марта 2025
Ответ дляМальчижка
Не уверена, что украинцы поработав за границей, согласятся на любые зарплаты.
Мальчижка• 27 марта 2025
Ответ дляРегионщица
якщо не буде чим дітей годувати - підуть.
Регионщица• 27 марта 2025
Ответ дляМальчижка
Тогда точно лучше не в Украине
Само_достаточная• 27 марта 2025
Я так розумію, що авторка втратила інтерес до теми одразу після її написання.
Зоряний Шлях• 27 марта 2025
Ответ дляМрію про космос
І правда багато, за 8-10 тис😵‍💫
Але навіть це, краще ніж нічого.
Звоночек• 27 марта 2025
Ответ дляСамо_достаточная
На аліменти не подала, підняти попу в пошуках роботи не хоче. Місто, де прям всі її знають і одна вона шукає роботу. Родичів послала. Ото автор жжет
Само_достаточная• 27 марта 2025
Ответ дляВесотехник
А чому офлайн робота Вас не влаштовує?
СирОжино пирОжино• 27 марта 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Лотерейні білети для лохів
Можливо.Але нам з чоловіком допомогло.
Коханозадовільна• 27 марта 2025
Удалено администрацией...
неДоПриличий• 27 марта 2025
Ответ дляВесотехник
Якась та ситуація дуже затяжна у мене. Я не розумію для чого мені такі випробування…
Ви навіть не усвіомлюєте які важкі професії є, і як важко люди працюють, без вихідних, без стопа