Анти-анонім• 27 марта 2025

Кишенев. Чем удобнее всего доехать? Автобусом? На оф сайте поездов прямых не ви

Success2013• 27 марта 2025
Ответ дляАнти-анонім
То есть в аэропорту к примеру 5 часов ждать, не вариант?
Смотрите по себе и принимайте решение,как вам удобно .
Нам не Ок,другим очень даже Ок автобусом 40 часов.
neysha• 27 марта 2025
Інформаційно, квитки на потяг Київ-Кишинів починають продавати за 10 днів. В квітні з Києва буде їздити по парним числам.
Кривая спроса• 27 марта 2025
Ответ дляАнти-анонім
А обратно, случайно, не знаете, когда?
Творю чудеса• 27 марта 2025
Ответ дляАнти-анонім
Ооо, не знала. Спасибо
0991784278 вайбер, автобусы.
автор Анти-анонім • 27 марта 2025
Ответ дляSuccess2013
Я имела ввиду, можно ли там 5 часов в тепле и с чайком посидеть, если ли для этого условия?
автор Анти-анонім • 27 марта 2025
Ответ дляТурагенція Tourdream
В 17.05, так же как из Киева. И в 12.15 прибывает.
Спасибо
автор Анти-анонім • 27 марта 2025
Ответ дляneysha
Оо, дякую! А де Ви бачите цю інформацію?
автор Анти-анонім • 27 марта 2025
Ответ дляКривая спроса
фото
Спасибо!
автор Анти-анонім • 27 марта 2025
Ответ дляТворю чудеса
0991784278 вайбер, автобусы.
Спасибо
Щира українка• 27 марта 2025
Ответ дляАнти-анонім
Дякую, не пам´ятаєте вартість квитка, часом?
Гал транс Киев Кишинев 1080 с промокодом, ехать 12-13 часов
neysha• 27 марта 2025
Ответ дляАнти-анонім
Про ’за 10 днів’? Не могла зрозуміти, чому не було за 20 діб продажу на квітень, подзвонила на гарячу лінію Укрзалізниці, мені сказали, що на цей напрям продають за 10 днів.
Невгамовна• 27 марта 2025
Ответ дляПульт от линолеума
Попуткой не стрёмно?Но на маршрутке галтранс,кажется мы ехали 7 часов,это был пздц.
7 часов? Всего-то
Невгамовна• 27 марта 2025
Ответ дляneysha
С апреля по парным будет ездить?
автор Анти-анонім • 27 марта 2025
Ответ дляЩира українка
Спасибо! Подскажите пожалуйста, а где промокод взять?
автор Анти-анонім • 27 марта 2025
Ответ дляneysha
Дякую, зрозуміла
Щира українка• 27 марта 2025
Ответ дляАнти-анонім
Я. Нашла тогда на Фейсбуке на их странице. С промокодом 10 процентов скидка.
автор Анти-анонім • 27 марта 2025
Ответ дляЩира українка
Поняла. Спасибо
Зам. зав. Анонима• 27 марта 2025
Ответ дляАнти-анонім
Там вполне можно побыть столько, сколько нужно. Есть два кафе, ночью там много людей прям спят на диванчиках. Можно поесть, вкусно и недорого на втором этаже напротив входа.
Вот мой сын спал так, мы ожидали около 6 часов.
Зал ожидания есть сиденья, смотря сколько людей будет.
В крайнем случае что-то заказать и сидеть.
Зам. зав. Анонима• 27 марта 2025
Чай есть и на первом этаже, типа буфета.
Зам. зав. Анонима• 27 марта 2025
Ответ дляАнти-анонім
Мы ехали автобусом, закладывали до вылета минимум 5 часов. В 13:30 из Киева, в 2:00 в Кишиневе с пересадкой в Одессе. Тяжеловато, но норм. Обратно решила ехать галтранс до Одессы, потом пересели в поезд и в Киев, немного менее утомительно конечно
Зам. зав. Анонима• 27 марта 2025
Поезд, конечно, очень круто, но дорого 18 тыс туда-обратно, жесть.
Автобус у нас был 2400 в одну сторону
И.О. человека• 28 марта 2025
Ответ дляАнти-анонім
Там дуже маленький аеропорт, не памʼятаю чи є на першому поверсі, в зоні відльоту кавʼярні, але там і посидіти ніде поки не пройдеш реєстрацію
И.О. человека• 28 марта 2025
Ми їхали з Києва потягом до Одеси, виїхали о 14:29 з Києва, в 22:25 були на місці, завчасно бронювали місця в автобусі Одеса-Кишинів (аеропорт), виїхали о 23:00, біля заправки зупинилися о четвертій ранку (виліт у нас був о сьомій), то ми все встигли і я думаю що то диво, бо у нас одне падло на молдовському кордоні почало багато базікати і дівчата йому влаштували окремий огляд/допит і усе таке, і весь автобус дві години стояв на кордоні (в зоні де ми навіть вийти з автобуса не мали права), усі такі злі були.

А назад ми вирішили не ризикувати, замовили трансфер Кишинів-Київ (вони навіть від однієї людини їдуть), заплатили по 2500грн з людини, нас почекали (орієнтувалися на прибуття нашого рейсу), виїхали о 15:00, і привезли у Києві під будинок о 23:05, кордон пройшли дуже швидко, маршрутка на 8 пасажирів, ми вляглися і просто їхали, водій зупинявся по проханню на зупинці, швиденько туалет/перекусили і в дорогу (і це водій палить, але зупинявся коли попросили, а не коли в нього зʼявилося бажання потягнутися до цигарок)
автор Анти-анонім • 28 марта 2025
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Ооо, спасибо большое за подробный ответ!
автор Анти-анонім • 28 марта 2025
Ответ дляЗам. зав. Анонима
А нет автобуса прямого, без пересадок?
автор Анти-анонім • 28 марта 2025
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Автобус у нас был 2400 в одну сторону
Это на люкс такая цена?
автор Анти-анонім • 28 марта 2025
Ответ дляИ.О. человека
Зрозуміла. Дякую
автор Анти-анонім • 28 марта 2025
Ответ дляИ.О. человека

Дякую, підкажіть будь ласка, як знайти такий трансфер?
И.О. человека• 28 марта 2025
Ответ дляАнти-анонім
Спробуйте у Гуглі вбити «Бориспіль ВІП тревел», там є номер телефону, напишіть у вайбер чи подзвоніть Оксані, вона організовує від однієї людини поїздки
автор Анти-анонім • 28 марта 2025
Ответ дляИ.О. человека
Дякую Вам!