аромат Жука• 27 марта в 17:45

Энтерол, як правильно пити перед поїздкою в іншу країну

В тому році в Туреччині малий зловив ротавірус, читала в інструкції до ентерола що його можна приймати перед мандрівкою в іншу страну, можливо володієте інформацію скільки пити
Хата на мати• 27 марта в 17:45
там же в інструкції є
Шукаю трусики• 27 марта в 17:50
На мій погляд варто робити так, як призначив лікар. А якщо ви довіряєте інструкції, то приймайте так як там написано. Чи ви вважаєте що анонімам на форумі надійніше довіряти ніж лікарям та інструкціям ?
Кудряшка Сью• 27 марта в 17:51
Там написано місяць пити
Success2013• 27 марта в 17:57
В Турции препарат,схожий по действию с Энтеролом называется Reflor.Я его тестила,работает в разы лучше энтерола и энтерожермины.Если честно,была очень удивлена,их препараты по качеству не очень и не очищенные.
автор аромат Жука • 27 марта в 18:00
Ответ дляКудряшка Сью
Там написано місяць пити
Я шукаю реальні відгуки, можливо педіатри рекомендували
Та легко!• 27 марта в 18:04
боже, чушь какая... Никакие пробиотики от вируса не защищают, а тем более заранее - просто потому что входные ворота вирусов вообще в других местах. Они могут только повлиять на УЖЕ существующую диарею разного генеза.
Не занимайтесь ерундой