Кусачая Я• 27 марта в 18:24

Кто давно на ПП, что едят ваши члены семьи?

Они тоже на ПП или вы им (или мужу, если пока нет детей) готовите отдельно?
Сяду на шию, дорого!• 27 марта в 18:25
Окремо. Давно давним.
Ашолюдискажуть• 27 марта в 18:25
А что вы на этом пп едите , что нельзя дать ребёнку или мужу?
сладкий_ноябрь• 27 марта в 18:26
Хммммм
А що ПП це їжа яку не можуть їсти діти?
Tivoli• 27 марта в 18:27
То же самое
ПП для всех полезно
сладкий_ноябрь• 27 марта в 18:27
Ответ дляАшолюдискажуть
+
празники не помню• 27 марта в 18:27
Кожен окремо собі готує, дітей немає
Чаюри• 27 марта в 18:28
Собі окремо від родини вже 11 років, іноді можу спокуситися на їхнє.
Оце потужно• 27 марта в 18:28
Мужу отдельно, но не прям на 100 процентов все разное, просто ему , допустим, котлеты с пюре, а мне то же самое пюре, но с отварной печенью. Ему - пирог с яблоками на десерт, мне - яблоко печеное.
Чаюри• 27 марта в 18:29
Ответ дляАшолюдискажуть
Дитина хоче смажену картоплю, млинці і бургери, і не хоче суху гречку і куротітьку.
Звездолётчица• 27 марта в 18:30
Со мной на пп.
Чаюри• 27 марта в 18:32
Ответ длясладкий_ноябрь
Хммммм
А що ПП це їжа яку не можуть їсти діти?
Ну серйозно?) Я не знаю як інші діти, мій просить пельмені, млинці з сиром, булки з вишнями. Я йому маю сказати ні, жери пп? Так він і так тощий.
Ашолюдискажуть• 27 марта в 18:33
Ответ дляЧаюри
А пп -это обязательно сухая гречка и куротитька? Бургеры -я булочки пеку сама из цельнозерновой муки и закваски. Овощи, домашний соус, котлета гриль из говядины . Чем не пп? Картошку-фри делаю в духовке
автор Кусачая Я • 27 марта в 18:34
Ответ длясладкий_ноябрь
Хммммм
А що ПП це їжа яку не можуть їсти діти?
Вона їм несмачна.
Чаюри• 27 марта в 18:35
Ответ дляАшолюдискажуть
Я не буду їсти бургер з цільного зерна, бо я на ньому поправляюся, малому я спечу зі звичайного борошна, овочі він не їсть ніякі крім сирої моркви. Картоплю теж не їсть ніяку, крім смаженої, я взагалі картоплі не їм, якщо не чітміл.
Біле пальто• 27 марта в 18:35
Ответ длясладкий_ноябрь
Хммммм
А що ПП це їжа яку не можуть їсти діти?
Можуть, але чи захочуть))) постійні ПП блюда навіть не всім дорослим подобаються моя колегами ПП розповідала як вона 2 неділі із внуками жила, окремо їм готувала, на відріз відмовилися від ПП і розповіді що цей печений гарбуз і домашній йогурт корисний не допомогли
Все питаю зарання• 27 марта в 18:36
Їдять всі все те ж саме. А що, правильне харчування якесь не таке? От, наприклад, сьогодні зранку у всіх була яєчня, овочі свіжі і зелень, хліб з печінкою тріски, трохи оливок, апельсин. На обід всі їли макарони з тунцем у власному соці, відварену броколі, помідори, сир твердий( шматочок). На вечерю буде картопля з кропом, салат з молодої капусти, мʼясо запечене і ряжанка
Всі все їдять, видумувати щось я не буду.
автор Кусачая Я • 27 марта в 18:36
Ответ дляБіле пальто
Мабуть, якщо і привчати до ПП, то з самого малку, інакше вони їсти не будуть таке.
Ашолюдискажуть• 27 марта в 18:37
Ответ дляЧаюри
Мой ребёнок ест вышеперечисленное. Лишнего веса ни у кого нет. Вашему я не предлагала
Чаюри• 27 марта в 18:37
Ответ дляАшолюдискажуть
Ну я типу писала про свого, дивно було б, якщо б я про Вашого писала.
Ашолюдискажуть• 27 марта в 18:38
Ответ дляБіле пальто
Я в домашний йогурт добавляю банан, клубнику, стевию и чиа. Ребёнок ест с удовольствием, как и муж
Біле пальто• 27 марта в 18:39
Ответ дляВсе питаю зарання
Яєшня жарена? Це не ПП, і хліб який, бездоріжжовий , а макарони які, я картоплю на вечір не можна, вона має багато вуглеводів))) і це я не на ПП, а просто спілкуюся із тим хто на ПП, у вас звичайна їжа
автор Кусачая Я • 27 марта в 18:39
Ответ дляАшолюдискажуть
Йогурт ви робите у йогуртниці? Чи як?
Чаюри• 27 марта в 18:39
Ответ дляБіле пальто
На воді можна посмажити яєшню, нормально, я люблю.
Ашолюдискажуть• 27 марта в 18:40
Ответ дляКусачая Я
Йогурт ви робите у йогуртниці? Чи як?
В хлебопечке , там контейнер для йогурта и спецрежим
Работать надо• 27 марта в 18:40
Готовлю отдельно, но мой муж сначала съедает моё пп, типа он тоже со мной, а потом ест с детьми.
Чаюри• 27 марта в 18:41
Ответ дляКусачая Я
Йогурт ви робите у йогуртниці? Чи як?
Можна відповім? У мене безперебійне виробництво йогурту, у трилітрову банку тепле молоко і пакет закваски, у рушник замотуєш і до ранку, і ще два рази можна перезаквасити своїм йогуртом нове молоко, на третій вже погано виходить.
Біле пальто• 27 марта в 18:41
Ответ дляКусачая Я
))) а підростуть спробують піцу чи бургер чи морозиво чи цукерки і ПП закінчиться. У моєї дитини був однокласник, мама якого про ПП все розповідала, бучу піднімала що діти на свій ДР цукерки не приносили , це була молодша школа, мій син з ним товаришував, так от ця дитина після школи чіпси і колу купува, так прикольно було слухати нотації цієї мамы про ПП, але я дитину не здала
Намакушка• 27 марта в 18:42
Ответ дляАшолюдискажуть
Ітак розумію, що ви давно в декреті?що маєте стільки часу .
Все питаю зарання• 27 марта в 18:43
Ответ дляБіле пальто
Боже, хто Вам в голову вніс те, що макарони і картопля-це не правильне харчування. Як і яєчня. Все може бути як користю, так і отрутою, головне як готувати.
Я такому харчуванні привела своє здоровʼя в порядок, схудла, це враховуючи, що я до цього не обʼідала ь якимось майонезами і так далі.
Не демонізуйте продукти. І так, яєчня, картопля і макарони( з твердих сортів пшениці)-це корисно і правильно.
автор Кусачая Я • 27 марта в 18:45
Ответ дляЧаюри
Дякую!).