Кусачая Я• 27 марта 2025

Кто давно на ПП, что едят ваши члены семьи?

Они тоже на ПП или вы им (или мужу, если пока нет детей) готовите отдельно?
Сяду на шию, дорого!• 27 марта 2025
Окремо. Давно давним.
Ашолюдискажуть• 27 марта 2025
А что вы на этом пп едите , что нельзя дать ребёнку или мужу?
сладкий_ноябрь• 27 марта 2025
Хммммм
А що ПП це їжа яку не можуть їсти діти?
Tivoli• 27 марта 2025
То же самое
ПП для всех полезно
сладкий_ноябрь• 27 марта 2025
Ответ дляАшолюдискажуть
+
празники не помню• 27 марта 2025
Кожен окремо собі готує, дітей немає
Чаюри• 27 марта 2025
Собі окремо від родини вже 11 років, іноді можу спокуситися на їхнє.
Оце потужно• 27 марта 2025
Мужу отдельно, но не прям на 100 процентов все разное, просто ему , допустим, котлеты с пюре, а мне то же самое пюре, но с отварной печенью. Ему - пирог с яблоками на десерт, мне - яблоко печеное.
Чаюри• 27 марта 2025
Ответ дляАшолюдискажуть
Дитина хоче смажену картоплю, млинці і бургери, і не хоче суху гречку і куротітьку.
Звездолётчица• 27 марта 2025
Со мной на пп.
Чаюри• 27 марта 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Хммммм
А що ПП це їжа яку не можуть їсти діти?
Ну серйозно?) Я не знаю як інші діти, мій просить пельмені, млинці з сиром, булки з вишнями. Я йому маю сказати ні, жери пп? Так він і так тощий.
Ашолюдискажуть• 27 марта 2025
Ответ дляЧаюри
А пп -это обязательно сухая гречка и куротитька? Бургеры -я булочки пеку сама из цельнозерновой муки и закваски. Овощи, домашний соус, котлета гриль из говядины . Чем не пп? Картошку-фри делаю в духовке
автор Кусачая Я • 27 марта 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Хммммм
А що ПП це їжа яку не можуть їсти діти?
Вона їм несмачна.
Чаюри• 27 марта 2025
Ответ дляАшолюдискажуть
Я не буду їсти бургер з цільного зерна, бо я на ньому поправляюся, малому я спечу зі звичайного борошна, овочі він не їсть ніякі крім сирої моркви. Картоплю теж не їсть ніяку, крім смаженої, я взагалі картоплі не їм, якщо не чітміл.
Біле пальто• 27 марта 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Хммммм
А що ПП це їжа яку не можуть їсти діти?
Можуть, але чи захочуть))) постійні ПП блюда навіть не всім дорослим подобаються моя колегами ПП розповідала як вона 2 неділі із внуками жила, окремо їм готувала, на відріз відмовилися від ПП і розповіді що цей печений гарбуз і домашній йогурт корисний не допомогли
Все питаю зарання• 27 марта 2025
Їдять всі все те ж саме. А що, правильне харчування якесь не таке? От, наприклад, сьогодні зранку у всіх була яєчня, овочі свіжі і зелень, хліб з печінкою тріски, трохи оливок, апельсин. На обід всі їли макарони з тунцем у власному соці, відварену броколі, помідори, сир твердий( шматочок). На вечерю буде картопля з кропом, салат з молодої капусти, мʼясо запечене і ряжанка
Всі все їдять, видумувати щось я не буду.
автор Кусачая Я • 27 марта 2025
Ответ дляБіле пальто
Мабуть, якщо і привчати до ПП, то з самого малку, інакше вони їсти не будуть таке.
Ашолюдискажуть• 27 марта 2025
Ответ дляЧаюри
Мой ребёнок ест вышеперечисленное. Лишнего веса ни у кого нет. Вашему я не предлагала
Чаюри• 27 марта 2025
Ответ дляАшолюдискажуть
Ну я типу писала про свого, дивно було б, якщо б я про Вашого писала.
Ашолюдискажуть• 27 марта 2025
Ответ дляБіле пальто
Я в домашний йогурт добавляю банан, клубнику, стевию и чиа. Ребёнок ест с удовольствием, как и муж
Біле пальто• 27 марта 2025
Ответ дляВсе питаю зарання
Яєшня жарена? Це не ПП, і хліб який, бездоріжжовий , а макарони які, я картоплю на вечір не можна, вона має багато вуглеводів))) і це я не на ПП, а просто спілкуюся із тим хто на ПП, у вас звичайна їжа
автор Кусачая Я • 27 марта 2025
Ответ дляАшолюдискажуть
Йогурт ви робите у йогуртниці? Чи як?
Чаюри• 27 марта 2025
Ответ дляБіле пальто
На воді можна посмажити яєшню, нормально, я люблю.
Ашолюдискажуть• 27 марта 2025
Ответ дляКусачая Я
Йогурт ви робите у йогуртниці? Чи як?
В хлебопечке , там контейнер для йогурта и спецрежим
Работать надо• 27 марта 2025
Готовлю отдельно, но мой муж сначала съедает моё пп, типа он тоже со мной, а потом ест с детьми.
Чаюри• 27 марта 2025
Ответ дляКусачая Я
Йогурт ви робите у йогуртниці? Чи як?
Можна відповім? У мене безперебійне виробництво йогурту, у трилітрову банку тепле молоко і пакет закваски, у рушник замотуєш і до ранку, і ще два рази можна перезаквасити своїм йогуртом нове молоко, на третій вже погано виходить.
Біле пальто• 27 марта 2025
Ответ дляКусачая Я
))) а підростуть спробують піцу чи бургер чи морозиво чи цукерки і ПП закінчиться. У моєї дитини був однокласник, мама якого про ПП все розповідала, бучу піднімала що діти на свій ДР цукерки не приносили , це була молодша школа, мій син з ним товаришував, так от ця дитина після школи чіпси і колу купува, так прикольно було слухати нотації цієї мамы про ПП, але я дитину не здала
Намакушка• 27 марта 2025
Ответ дляАшолюдискажуть
Ітак розумію, що ви давно в декреті?що маєте стільки часу .
Все питаю зарання• 27 марта 2025
Ответ дляБіле пальто
Боже, хто Вам в голову вніс те, що макарони і картопля-це не правильне харчування. Як і яєчня. Все може бути як користю, так і отрутою, головне як готувати.
Я такому харчуванні привела своє здоровʼя в порядок, схудла, це враховуючи, що я до цього не обʼідала ь якимось майонезами і так далі.
Не демонізуйте продукти. І так, яєчня, картопля і макарони( з твердих сортів пшениці)-це корисно і правильно.
автор Кусачая Я • 27 марта 2025
Ответ дляЧаюри
Дякую!).