Секретница• 27 марта 2025

Сальмонельоз у дитини

Якщо рвоти не було, лише діарея - зелений пінистий кал, температура 5 днів. Це сальмонельоз може бути чи щось інше?
автор Секретница • 28 марта 2025
Ответ дляПравильно_Валерчик
При коксакі висип на долонях
В нього на ступнях був висип на 5 добу
автор Секретница • 28 марта 2025
Ответ дляЯнка-угомонись
фото
Дякую
автор Секретница • 28 марта 2025
Ответ дляЯнка-угомонись
Секреторный igA как минимум
Дякую, записую. У нас знову список аналізів на черзі (
Янка-угомонись• 28 марта 2025
Ответ дляСекретница
В кале сдается
Правильно_Валерчик• 28 марта 2025
Може все ж в лікарню їдьте? Тиждень діарея - це дуже довго. Вам в інфекційному відділенні температуру першою ж крапельницею зіб´ють, аналізи нормально зроблять. Ви вдома лікуєте всліпу.
автор Секретница • 28 марта 2025
Ответ дляПравильно_Валерчик
Температури немає зараз взагалі
автор Секретница • 28 марта 2025
Ответ дляПравильно_Валерчик
Не знаю вже як краще. подивлюся до завтра, якщо то зберемось і поїдемо
автор Секретница • 28 марта 2025
Ответ дляПравильно_Валерчик
Ого. Я 1,5 доби збивала температуру, але покращень зі стільцем не було, тому повезла в лікарню
Напишіть, а в дітей був апетит?
Мerida• 28 марта 2025
У моего реьенка был сальмонолез. Он без лечения, сам по себе не проходит. Только с помощью антибиотиков. И капельницу, потому что идёт сильнейшая интоксикация.
Пліткарка• 28 марта 2025
Ми з грудною дитиною заразилися сальмонельозом. Тільки крапельниці з першого дня. Сальмонельоз заразний. З 5 людей що були тоді вдома 4 їли творог з ринку, і захворіли. 1 людина була 2 години в гостях, творог не їла але в неї був теж сальмонельоз але в легкій ступні. Підтверджується аналізом.
Пліткарка• 28 марта 2025
Ответ дляСекретница
Напишіть, а в дітей був апетит?
Після сальмонельозу апетиту пів року нема. Бо підшлункова не працює.
Правильно_Валерчик• 28 марта 2025
Ответ дляСекретница
Напишіть, а в дітей був апетит?
Апетит був і зараз є, але це не показник
Однозначная• 28 марта 2025
Ответ дляПравильно_Валерчик
При коксакі висип на долонях
Не тільки
ol_kin• 28 марта 2025
Ответ дляСекретница
Звертались, звичайно. Аналізи поки не здавали. Лікар сказав здати після лікування здати копрограму, посів на дисбактеріоз. Я думаю може це сальмонельоз. Читаю, що якраз від сальмонельозу пінистий зелений кал. Гастроентеролог сказав і педіатр що це ентеровірус, був висип на ступнях на 5 день захворювання
Висип на ступенях і жкт, це Ентеровірус можливо, а можливо і Коксакі, все можливо, потрібні аналізи і лікар.
Бжоли-бандерівці• 28 марта 2025
Может быть. У меня как раз так и протекало без рвоты.
Лечится антибиотиком, чтоб в хроническую стадию не перешло, это инфекционист сказал.
автор Секретница • 28 марта 2025
Ответ дляБжоли-бандерівці
Були в інфекціоніста. Ми без аналізів, але сказав це не сальмонельоз, а вірус так переносить. Тому не знаю. На кишкові інфекції все-таки здам, хоча казав не здавати