к.Буланова• 28 марта в 09:52
Вы понимаете смысл этого заголовка?
И вообще этой фразы .Набор слов каких то . Вы понимаетесь суть написанного?. Несколько раз перечитала.
Сиреневая цапля• 28 марта в 09:54
Затримана Гуцул просила допомоги в Кремля, їй вказали на Європу.
к.Буланова
• 28 марта в 09:57
Ответ дляБабайко
Гугл перекладач часто так перекладає, що Ви від нього хочете?
Так это новости на украинской правде . При чем тут Гугл переводчик
ХаДиДиШь• 28 марта в 09:58
Who is Гуцул?
По темі: вказали на Європу означає: показали в сторону Європи, тобто ’їдь в Європу’
ХтоЯкщоНеЯ• 28 марта в 09:59
Ответ дляХаДиДиШь
Who is Гуцул?
очільниця Гагаузії
Нічна ненажера• 28 марта в 09:59
Ответ дляк.Буланова
Та вони навіть на BBC не правильно відмінюють числівники.
к.Буланова
• 28 марта в 09:59
Ответ дляХаДиДиШь
Who is Гуцул?
Сама не знаю кто такая Гуцул . У меня была одноклассница Вика Гуцул , может она 🤭
Сиреневая цапля• 28 марта в 10:01
Ответ дляк.Буланова
Очільниця Гагаузької автономії на півдні Молдови Євгенія Гуцул звернулася до керівника РФ Володимира Путіна із проханням чинити тиск на молдовську владу для її якнайшвидшого звільнення після затримання у Кишиневі та ’виступити на підтримку автономного статусу Гагаузії’.
Бабайко• 28 марта в 10:03
Ответ дляк.Буланова
Ок, подивилась. Ну вказали вони Євгенії Гуцул направлення «на Європу» на її прохання
Тут он теж вказують «як не подобається - їдьте туди то» )
Просто каралева• 28 марта в 10:10
Ответ дляк.Буланова
При том, что исходный текст статьи был переведен на украинский гугл-переводчиком и скорее всего никто его не вычитывал. Видимо у данного ресурса должность переводчика отсутствует.
Mrs.Ochmonek• 28 марта в 10:43
Ответ дляк.Буланова
Там часто безграмотно формулюють фрази.