Бабка-ежика• 28 марта в 12:41

Як можна казати, що покоління 1984-2000

Це покоління мілінеалів? Це ж зовсім різні люди. Така дурня... люди 84 року не зрозуміють людей 99 року. Ми ж різні, росли навіть на різних мультиказ. Мені здається, що мілінеали це 84-97. А з 97 це вже зумери. Я доречі 99го, мій брат молодший 2001
Околовита• 28 марта в 16:25
Ответ дляА я з косою
Я это понимаю. Но я именно о том, какого примерно возраста человек для меня считается человеком моих лет.
Вот у меня подруга на 12 старше и рассказывая свою юность я понимаю, что моя юность была совсем другой, ну вот расли и взрослели мы уже на разном. Её юность это 90е а моя это 2000 и это реально уже было разное время.
Она не отличается кардинально. Вы так говорите,будто она в школу на велосипеде ездила,а вас космолет возил. То что вы ели разные конфеты или смотрели разные мультики,носили немного другую одежду не делает вас разными поколениями.
А я з косою• 28 марта в 16:40
Ответ дляОколовита
Для вас так, а для меня есть разница. Всё равно комфортнее с человеком +- своего возраста.
Околовита• 28 марта в 16:49
Ответ дляА я з косою
У вас узкий кругозор просто.
автор Бабка-ежика • 28 марта в 16:53
Ответ дляОколовита
Коли мені було 16 ще не було смартфонів, це був 2001, смартфони массово почали зявлятися в 2007, тоді він і у мене був,так що,ніякої різниці в поколіннях 1985-2000 не було.
Так є різниця. Між тим, що дитина росте зі смартфоном з 6 років. І ,що він у вас з´явився у 16+ років коли ви вже закінчуєте підлітковий вік
Околовита• 28 марта в 16:55
Ответ дляБабка-ежика
Суть в тому, що коли мені було 16,ніхто не купував 6річним дітям смартфони. Є різниця між мною 6річною і сучасною 6річною дитиною,яка росте із смартфоном,це і є різне покоління. Так зрозуміло?
Дуб береза• 28 марта в 20:33
Ответ дляБабка-ежика
Можливо це залежить від родини. Але я вже у 8 років мала власний смартфон флай. На перервах ми сиділи в телефонах і грали в ігри. Потім я сиділа в соц мережі і мені було 8-9
Більшість людей у 2007 році мали кнопкові телефони.
автор Бабка-ежика • 28 марта в 20:43
Ответ дляОколовита
В мене в 8 років був смартфон. Це 2008-2009 рік. Я щ Києва. Не з бідної родини. В моїй школі у більшості в класі 3му були смартфони ми грали в сімс
Copy-Paste• 28 марта в 20:59
Ответ дляКондуктор маршрутки
А молодняк с тик токами и тд типо умные, развитые?
Есть конечно разные. Но смотрю сейчас на подростков и детей, это пи... Я столько матов даже на мужском производстве не слышала, а там на нём говорят😀
то вообще мрак....
Околовита• 28 марта в 21:06
Ответ дляБабка-ежика
Я не розумію ваше питання тоді, міленіали це до 2000 року,ви в 2000 народилися,це початок зумерів. Коли ви тільки отримали смартфон у руки,міленіали з ним вже працювали і самі купували.
автор Бабка-ежика • 28 марта в 21:42
Ответ дляОколовита
Так діло в тому як розвиваються діти, а не в тому хто коли купив телефон. Хтось розвивався при радянському союзі, хтось при Україні це впливає
Околовита• 28 марта в 21:46
Ответ дляБабка-ежика
Ок,діти у Лондоні розвиваються інакше ніж діти у Світловодську ну і наявність смартфону це ще не розвиток,можливо,навіть,навпаки)
автор Бабка-ежика • 28 марта в 22:10
Ответ дляОколовита
Я кажу про вплив на розвиток. Це може бути і деградація