Пліткарка• 28 марта 2025

В житті кожної жінки має статися леопардовий принт

Чи не має?🙂
Я вирішила що або зараз, або вже ніколи)
Насправді його просто не треба прасувати і воно зручне. Та й вибирати особливо було ні з чого
Тема створена з анонімом, щоб нарешті всі хто хотів, змогли розказати мені все що хотіли)
Нічого вдягти• 28 марта 2025
Гомосноб• 28 марта 2025
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Ви дуже гарна, і вам личить все, і леопард також
Согласна.
Банка з медом• 28 марта 2025
Таке щось шиють, таку гарну, тендітну фігуру псують.
Блондинка в Законе• 28 марта 2025
Ха у меня вот такая Майка . Куда ее носить- вопрос 😂😂😂 надела раз на танцы. Может летом в бар пойду или на отдыхе
Банка з медом• 28 марта 2025
Ответ дляНічого вдягти
фото
Шальная імператриця?
Моя улюблена страшко• 28 марта 2025
Ответ дляНічого вдягти
фото
О, ну тут шальная императрица
Гомосноб• 28 марта 2025
Ответ дляБанка з медом
А мне нравится все ’балахонистое’ .
Летчица• 28 марта 2025
Ответ дляПліткарка
Крім леопарда в моєму розмірі було тільки таке. А я хотіла сьогодні купити собі платтячко
Вам нужно отойти от образа девочки-переростка. Вашему типажу отлично в расслабленной классике
Добро с Кулаками• 28 марта 2025
Ответ дляПліткарка
Автор, у вас красивая фигура, а вы такое 🤢 примеряете
Святатабожа• 28 марта 2025
мені норм і леопард цей, якщо вже вам так його хочеться, і сукня фасон теж. Не всі сукні мають бути по фігурі, або в обтяжку, щоб вже підкреслити так підкреслити, цей фасон дуже комфортним виглядає
КоролеВешна• 28 марта 2025
Есть только леопардовые трусы. Не под мой цветотип рисунок, не ношу.
Люблю ВалЄру• 28 марта 2025
Я розумію що воно зручне і прасувати не треба, але у вас така гарна фігурка, а це плаття її не прикрашає. Акцент на талії, коротше, руки можна відкрити і крапельку декольте. В мене була прозора блуза в леопарді))
Не виправдовуюсь• 28 марта 2025
Ответ дляПліткарка
очень унылый цвет, лето любит яркость и насыщенность.
Прилипало• 28 марта 2025
Дівчати, ну серйозно, всі хто пишуть, що плаття погане і автору в ньому погано, ну покажіть себе і своє вбрання. Ну от впевнена, що хто таке пише , самі далеко не ідеальні.
Автор, сукня вам личить і нікого не слухайте.
Гомосноб• 28 марта 2025
Ответ дляСвятатабожа
И я так думаю. Мне очень комфортно и удобно в платьях такого фасона, хотя я и худая, но давно надоели платья по фигуре.
Летчица• 28 марта 2025
Ответ дляПрилипало
Забыли добавить, что все мы завидуем
Гомосноб• 28 марта 2025
Ответ дляНе виправдовуюсь
Да, очень унылое платье.
Байрактара• 28 марта 2025
З поясом буде набагато краще.
Рекламама• 28 марта 2025
Леопёрда носила в молодости) мне хватило 🐆 🐆 🐆
Прилипало• 28 марта 2025
Ответ дляЛетчица
Забыли добавить, что все мы завидуем
Та ні це вже така натура, скрізь добавити.
КинДза• 28 марта 2025
У меня только леопардовые труселя) а в 2000м была мода на леопард и у меня была маски юбка)
Вумна вутка• 28 марта 2025
це спец колір для бухгалтерів
Сама не знаю• 28 марта 2025
Вы настолько узнаваемы, что писать анонимно не было смысла
Рекламама• 28 марта 2025
Ответ дляКинДза
Дааа, у меня был супер-мини сарафан и блузка))
ЛісАпетная• 28 марта 2025
все літо проходила в леопардовій спідниці-супер, дійсно не видно що не прасована.Під неї чорна чи бежева футболка і супер
Банка з медом• 28 марта 2025
Ответ дляПрилипало
Я покажу, дуже подобається ця сукня, проста як двері, але стильна, коштувала 10$.
КинДза• 28 марта 2025
Ответ дляРекламама
Ткань такая типа под плотный шифон)?
Рекламама• 28 марта 2025
Ответ дляКинДза
Ткань такая типа под плотный шифон)?
Да))
КинДза• 28 марта 2025
Ответ дляРекламама
Да))
Мне кажется есть где-то фото в альбоме в этой юбке у меня)
Не виправдовуюсь• 28 марта 2025
Ответ дляВумна вутка
це спец колір для бухгалтерів
неправда. это для колхозниц и шальных императриц