Пліткарка• 28 марта 2025

В житті кожної жінки має статися леопардовий принт

Чи не має?🙂
Я вирішила що або зараз, або вже ніколи)
Насправді його просто не треба прасувати і воно зручне. Та й вибирати особливо було ні з чого
Тема створена з анонімом, щоб нарешті всі хто хотів, змогли розказати мені все що хотіли)
Протру пилюку• 28 марта 2025
Люблю цей принт, але тільки як щось акцентне, невеличке.
У мене колись були шикарні замшеві лодочки без каблука з леопардовим принтом. Я їх зносила до дірок Улюблене взуття. Єдина річ, про яку згадую з трепетом та жалем одночасно.

Мені здається, що Вам цей принт личить, але не подобається фасон сукні. Якби воно було просто пряме, або з талією на своєму місці, було би краще. А тут і завищена, і легка оборка донизу. Невдалий фасон.
Рекламама• 28 марта 2025
Ответ дляПліткарка
А у мене ще є господарська сумка, тепер за картоплею буду ходити виключно в платті і з сумкою
Сумка нравится :)
Рекламама• 28 марта 2025
Ответ дляКинДза
Мне кажется есть где-то фото в альбоме в этой юбке у меня)
И я захотела найти свои))
КинДза• 28 марта 2025
Ответ дляРекламама
И я захотела найти свои))
А, вспомнила, у меня из леопарда были еще кеды)
ПазлШредінгера• 28 марта 2025
Я так колись років 15 назад собі купила недешеві джинси гесс в леопарді. Так і провисіли в шафі, а потім я їх викинула)) автор, подобається, впевнені, що будете носити - беріть, скільки того життя
Гомосноб• 28 марта 2025
Ответ дляСама не знаю
Вы настолько узнаваемы, что писать анонимно не было смысла
А я не знаю кто это.
Файна цьоця• 28 марта 2025
У меня лет в 25 парео был леопёрдовый. Больше я не хочу
КинДза• 28 марта 2025
Ответ дляПротру пилюку

Мне в фильме Дьявол носит Прада понравились леопардовые лодочки на каблуке, но не помню они были мохнатые или нет))
Гомосноб• 28 марта 2025
Ответ дляКинДза
А я не умею носить ’акцентную’ обувь. Не понимаю с чем ее носить.
Поэтому обувь у меня или черная или белая
Кидстаффовка• 28 марта 2025
У мене таких леопардів суконь штук 5
Брюсний костюм
І авто леді на зиму є
Вже років 20))
А ви тільки надумали
На пів ставки• 28 марта 2025
Ответ дляБанка з медом
Я покажу, дуже подобається ця сукня, проста як двері, але стильна, коштувала 10$.
А леопард де?
il-mari• 28 марта 2025
сапоги, где-то валяются, ни разу не надела...
КинДза• 28 марта 2025
Ответ дляГомосноб
Я в теории понимаю, но мне просто некуда в таком ходить)) и каблуки не могу носить давно..
Залізний кіготь• 28 марта 2025
Вам вже 300 разів писали тут все, що хотіли, але брак уваги він такий…
КинДза• 28 марта 2025
Ответ дляНа пів ставки
А леопард де?
Так тут сама женщина леопард, разве не видно))?
На пів ставки• 28 марта 2025
Анна, ви не так стали!
Гомосноб• 28 марта 2025
Ответ дляКинДза
Вот и я так.
Вспоминаю сериал секс и город. Сколько там внимания уделялось обуви. А я вообще не умею и некуда мне носить всякие интересные модели.

Посмотреть я люблю на обувь
Не обижаюсь• 28 марта 2025
Ответ дляБлондинка в Законе
Ха у меня вот такая Майка . Куда ее носить- вопрос 😂😂😂 надела раз на танцы. Может летом в бар пойду или на отдыхе
На море)
Seehund• 28 марта 2025
Нравится, носите, смысл тут устраивать показательные смотрины, большинство пользователей, как и я, вас и не вспомнят.)
Мати тріля• 28 марта 2025
Дело не в леоперде, автор вроде худая, а ниже платья толстенные ноги, длина нужна или ниже или выше
автор Пліткарка • 28 марта 2025
Ответ дляЛетчица
Вам нужно отойти от образа девочки-переростка. Вашему типажу отлично в расслабленной классике
Ви праві. Але розслаблена класика вимагає часу на догляд за тими речами, часу і можливості не бігти в них як собака загнана, не пхатися в громадський транспорт. Ну про дитячі майданчики і дитину яка лізе на ручки я взагалі мовчу) тому тут не стільки хочу бути дєвочкрй, скільки купуєш те, що відповідає способу життя. Яке життя такий і одяг коротше
Вірю, я повірив• 28 марта 2025
О, нет! Нет даже в бессознательном состоянии. Нет, даже если какой-то Фриц предложит оплатить или на радостях от того, что джобцентр оплатит курсы В2
Тріль!• 28 марта 2025
У мене завжди є багато чого леопардового. Просто подобається, не зовсім чорний, а чорний розведений коричневим і кольором мокко або у кого з яким відтінком, що робить обличчя веселішим...виразнішим.
Знаю бакси• 28 марта 2025
Автор вам не походят эти платья, это не ваш стиль вообще.., внешность у вас учительницы, вам подойдут костюмы брючные, если платья юбки то за колено или макси более классического кроя, вобщем классика.
автор Пліткарка • 28 марта 2025
Ответ дляРекламама
Сумка нравится :)
туди 4 кіло картоплі влазть
Эскиз бесконечности• 28 марта 2025
В мене труси були, класні, доречі. На цьому все поки, та й годі; от якщо наберу вже за 100 кг, то вже й наважусь може на того леопарда
Кров з молоком• 28 марта 2025
А у меня лифчик леопардовый)) Причем не совсем классика расцветка, на темно-зеленом приглушенном фоне леопард крупный и черное кружево, такой весьма секси и как ни странно, не вульгарный))
ХвостПистолетом• 28 марта 2025
Сукня на вас велика. Але вона дуже вдало скрила ваші невдалі пропорції - те, що у вас довгий тулуп і короткі ноги.
Тому, або берть її на розмір меншу, або запам´ятайте цей силует та шукайте щось подібне.
Щодо леопарового принту, то він, за великим рахунком, ніколи з моди і не виходив. Якщо акуратно підібрати аксесуари і зняти ці кеди, то буде норм ок.
Гомосноб• 28 марта 2025
Ответ дляКров з молоком
Кстати да! И я вспомнила что у меня лифчик есть леопардовый. Надо поискать его
Beile• 28 марта 2025
Ответ дляПліткарка
Крім леопарда в моєму розмірі було тільки таке. А я хотіла сьогодні купити собі платтячко
Вам гарно в сірому. Але леопард зручніший у Росії- ні плям не видно, нічого. Як казала моя подруга ’ практичная вещь’.