Физрукая• 28 марта в 16:07

7-річна дитина усвідомлює що вона вчиняє насильницькі дії чи ні?

Вчора в пабліках мого міста пронеслося відео з дитячої кімнати розваг. На ньому показано, що 1,5 річний хлопчик забігає з однієї кімнати в іншу, де перебуває дівчинка 7 років, яка за лічені секунди хапає малого, накриває його кріслом мішком і пригає на нього зверху. Мама хлопчика заглянула в кімнату, не побачила його там, тому подумала, що він вибіг десь в інше місце, ходила його шукала. Вона навіть подумати не могла, що її дитина в цей час знаходиться під мішком.
На щастя все обійшлося. Але я це відео ніяк не можу випустити з голови. Дівчинка майбутній психопат? Чи в 7 років ще не усвідомлюють своїх дій і вона не подумала, що вчиняє щось погане?
Я от думаю про цю ситуацію з точки зору мами дівчинки, що вона має робити дізнавшись, що її дитина здатна на такі вчинки?

Відео можна глянути тут, наприклад:
https://t.me/chat_fz/79817
Результат:
вже голосів: 378
275 (72.75%) У дівчинки психічні порушення
60 (15.87%) Не усвідомлює своїх дій, грає
43 (11.38%) Інше
Фляшунька• 28 марта в 16:21
Ответ дляФизрукая
Пишуть що йшла за ним, заглянула в кімнату, не побачила його, вирішила що їй здалося що він сюди побіг і пішла шукати далі. Мамі вже в коментарях теж по перше число вставили. Але я все думаю що має робити мама дівчинки. Вона 100% це відео побачить, бо у всіх місцевих пабліках його виклали. Як от воно, усвідомити що твоя дитина на таке здатна.
Мама дівчинки нічого не має робити, діти часто не люблять менших дітей і не сприймають своїх дій як небезпеку, для них це гра. Задуматися має мама, яка залишила своє немовля без нагляду
А я з косою• 28 марта в 16:21
Ответ дляФляшунька
то есть в следующий раз пусть додушивает? а мама ее похвалить должна?
Фляшунька• 28 марта в 16:22
Ответ дляА я з косою
В який наступний раз? За дітьми повинні наглядати дорослі
Муркошечка• 28 марта в 16:22
Ответ дляRemensa
Я би ще й маму малого штраф наклала. Де вона шлялась стільки часу? І чому там немає дорослих?
Всі до дівчинки вчепились, а де дорослі, які повинні наглядати за дітьми?
Да, мамаша там явно притрушеная на всю голову, сама в первую очередь виновата, а в телеграме накинулась на 7летнего ребенка!
dulenok• 28 марта в 16:22
Ответ дляФизрукая
есть миллион видео детей/подростков, которые демонстрируют и более жестокие действия в отношении животных/людей...с вероятностью 99,9% большинство родителей даже не подозревают о том что их дети на такое способны
А я з косою• 28 марта в 16:23
Ответ дляФляшунька
ну вот не будет взрослых, или на месте мальчика будет котенок. пусть повторяет свою жестокую игру? за все должны отвечать взрослые, а малолетней дурочке даже рассказать не надо, что так делать нельзя?
Кофр для ноги• 28 марта в 16:23
вона реально ледве не вбила його((( і так довго це відбувалося. думаю там є діагноз чи запущеність
Фиктивная• 28 марта в 16:23
Ответ дляГравіцапа
Как можно судить по одному поступку?
Посмотрела видео,можно.Девочку нужно показать психиатру.
Фляшунька• 28 марта в 16:24
Ответ дляА я з косою
Не може не бути дорослих в дитячій кімнаті, де граються малі діти, це абсурд. Звичайно, все потрібно пояснювати, але розуміння небезпеки приходить з віком.
Бубль Гум)• 28 марта в 16:25
Ответ дляФизрукая
Усі мами рано чи пізно дивуються, на що здатні їхні діти.
ЗдесяЯ• 28 марта в 16:25
А питання, чому дитина 1,5 року якийсь час була поза полем зору мами, громадськість взагалі не хвилює?
Те, що 7 річна дівчинка, скоріше за все, розуміла, наскільки вона більша і сильніша за малюка, не підлягає сумніву.
Але, все ж таки, значно більше мене хвилює, де була мама півторарічної дитини, пока дитина ходила по ігрових кімнатах в трц?
За пару хвилин можні підлізти під гойдалку, що рухається. Під ігровий столик з високою напругою, підлізти під батут, на якому стрибає хтось вагою 60 кг, встати на шляху ’ватрушки’, яка спускається з тюбінгу тощо.
Хто тоді був би винний?
А я з косою• 28 марта в 16:25
Ответ дляФляшунька
так это где угодно может произойти, необязательно в детской комнате под камерами. она так может дома задушить младшего брата или на улице играясь убить животное. и вы говорите, что только круглосуточный надзор поможет, а мозг вправлять не надо?
Миззери• 28 марта в 16:25
Ну прям и не психопат она может быть так как вряд ли планирует и осознает что 1,5 годовалый ребенок может погибнуть
Если ударят кого-то то конечно понимают , с креслом сложнее я видео не видела и сказать точно трудно игра это была или именно желание навредить
Ленивица-красавица• 28 марта в 16:25
Ответ дляА я з косою
А треба,щоб були. Це діти. І вони ще не розуміють, що можуть комусь нашкодити. Винні в першу чергу дорослі.
Як можна покинути малу дитину і втикати десь п´ять хвилин? А якби хлопчика винесли кудись, то хто був би винен?
А я з косою• 28 марта в 16:26
Ответ дляМиззери
как по мне, желание поиздеваться, подоминировать над слабым
Бубль Гум)• 28 марта в 16:26
Ответ дляА я з косою
Мама дівчину змусила вибачитися і не вважає її правою.
Фляшунька• 28 марта в 16:26
Ответ дляА я з косою
Так будь-де діти такого віку мають бути під наглядом дорослих. І до чого тут тварини? Діти саме дітей часто сприймають як іграшку чи ворога, а не тварин
Бубль Гум)• 28 марта в 16:26
Ответ дляМуркошечка
Мені сподобалося, що вона зустріла ДИЯВОЛА.
Миззери• 28 марта в 16:27
Ответ дляdulenok
ребенок не просто так подошел к другому на улице и начал закидывать на него мешок и садиться , а все -таки это было в игровой комнате, где многие дети теряют ощущение опасности и правильности поступков - для них там все игра - скорее всего она не осознавала в этот момент своих действий
Да, это тоже важный момент
Разыгралась , возможно она играла так же с ровесниками до этого и казалось что это весело
Психологічка• 28 марта в 16:28
Ой, как-то на видео не похожа на нормального заигравшегося ребенка. Либо запущенность и вседозволенность либо и правда кукушка не на месте.
Криниця щастя• 28 марта в 16:28
Мне аж нехорошо стало(
У неё, явно, не всё в порядке с головой. Огромные вопросы к родителям этого монстра и к обстановке в их семье.
Муркошечка• 28 марта в 16:28
Ответ дляБубль Гум)
При этом сама даже не видела толком куда ее ребенок пошел.
Таракашечка• 28 марта в 16:29
Ответ дляФляшунька
Діти не розуміють, що такі ігри небезпечні
В 7 лет понимают, если не умственно-отсталые. Она может не понимала, что он может умереть, что то что она причиняет ему вред - прекрасно понимала, и прям наслаждалась этим! Еще и прыгала сверху на нем((
Фляшунька• 28 марта в 16:30
Ответ дляТаракашечка
Ні, поцікавтеся трохи психологією і коли діти починають усвідомлювати, що таке смерть. Для дитини це гра
18 мнеУЖЕ• 28 марта в 16:30
Ответ дляФизрукая
Сходить к психиатру, психологу, не знаю к кому,но чтоб до ребенка дошло,что так делать нельзя. Ей дурно должно быть от мысли,что могло произойти убийство. В таком возрасте прекрасно все осознают,кто сильнее,и что младших обижать нельзя.
Забула що?• 28 марта в 16:30
Ответ дляТаракашечка
я пока смотрела мне эту девочку триста раз захотелось придушить
Психологічка• 28 марта в 16:31
Ответ дляRemensa
Я вообще мать-наседка, и за детьми иногда слишком присматриваю, но тут девочка за 3 секунды уложила дите на пол и накрыла подушкой. Вы никогда на 3 секунды не отводили глаз от ребенка?
Кондуктор автобуса• 28 марта в 16:32
Ответ дляА я з косою
она не осознавала, что так задушит его насмерть, это просто игра по приколу для нее
в 7 лет ребенок прекрасно понимает, что он делает плохо или больно другому ребенку! Он просто издевается, но вполне может не осознавать, что так можно и убить.
18 мнеУЖЕ• 28 марта в 16:37
Ответ дляМуркошечка
На ее месте все бы накинулись.
Гербарія сушу• 28 марта в 16:37
Не похоже на безобидную детскую игру. Повалила на пол, придерживала ногой. Явно агрессивное поведение. И да, я помню себя в возрасте 6-7 лет и уже знала что живому существу больно и что маленьких даже в шутку нельзя толкать и бить. И меня старшие дети никогда не толкали и уж тем более не душили и не удерживали нигде насильно.
А тут либо родители что-то упустили, либо реально есть какие-то наклонности садиста.
Вот из-за таких экземпляров не люблю детские развлекательные комнаты и даже обычные детские площадки. Мало ли что в головах у тех деточек. Сыну 3, из поля зрения за пределами квартиры не выпускаю