Ворожу на каві• 28 марта 2025
Обвітрені губи
Дівчата, допоможіть. У малої часто такі яскраво червоні, наче обвітрені губи і печуть. Чим мазати? Що купити? Ля роше цикапласт не допомагає.
Идеальная оптимистка• 28 марта 2025
Колд крем помада от Авене
Мне помогла вся серия
Губы до крови трескались
Лучшее средство
Мне помогла вся серия
Губы до крови трескались
Лучшее средство
Лялька в колисці• 28 марта 2025
Кращого не існує!
Я на ретиноїдах, тріщини були до м´яса поки це не купила таки по рекомендації дерматолога.
Ла рош взагалі не допомогав
Статус Ква• 28 марта 2025
Бочка порохУ• 28 марта 2025
Ланолін аптечний( як правило в аптеці він йде для годуючих мам, але круто допомагає)
котопёс• 28 марта 2025
Бипантен мазь, мені спалили коли робили з´їм пілінг і 7 років я жила з тим тюбиком інакше кров
Українська зірочка• 28 марта 2025
На ночь и дома мазь Бепантен, только не облизывать. На улицу Пурелан. У меня оба эти средства ещё с младенчества ребенка в использовании.