мимАпроходила• 29 марта в 08:30

Психопатія у дитини

Доброго дня.
У моєї дитини є якісь неврологічні розлади. Від маленького зверталася до різних психологів, пробувала різними способами коригувати поведінку дитини, але якось практично усе без результату .
Нещодавно мені психолог сказав, що це психопатія :( Я у відчаї . Можливо хтось з таким стикався. Чи лікується це?
Дитині 11 років
Стріляний птах• 29 марта в 08:32
А в чем это выражается?
сказочное_Бали• 29 марта в 08:32
а раньше в детстве это проявлялось? были звоночки?
Щедрик• 29 марта в 08:32
Йдіть до психіатра. На фоні таблеток набагато легше коригувати поведінку. І не затягуйте. Бо в підлітковому віці вам буде набагато тяжче.
автор мимАпроходила • 29 марта в 08:33
Після цього я звернулася у психіатрію, але там потрібно згоду двох батьків. В нас батько нічого не визнає. Тому звернутися до психіатра поки що не вийшло
Щедрик• 29 марта в 08:33
Ответ длямимАпроходила
Де це потрібно згоду двох батьків?
автор мимАпроходила • 29 марта в 08:33
Ответ длясказочное_Бали
Так, тому і зверталася постійно до психологів:(
Стебель березы• 29 марта в 08:34
психопатия не лечится, но корректируется
автор мимАпроходила • 29 марта в 08:35
Ответ дляЩедрик
Це можна десь приватно звертатися з цим питанням?
Чи виліковується це ?
автор мимАпроходила • 29 марта в 08:36
Ответ дляЩедрик
Де це потрібно згоду двох батьків?
У державній клініці так мені сказали
сказочное_Бали• 29 марта в 08:37
Ответ длямимАпроходила
Чи виліковується це ?
вначале хорошенько обследуйте ребенка. возможно у него аутизм? и психопатия уже как следствие. тут уже нужны непсихологи, а другие врачи
Маруська Му• 29 марта в 08:37
Во-первых, такого диагноза не существует. Поищите в МКБ - нет его! Всё немного сложнее с классификацией.
Во-вторых, у вашего психолуха есть мед. образование, чтоб ставить диагнозы личностных расстройств? Похоже что нет. По сути, он сказал - ну, ваш ребенок просто долбанутый. Круто. Может, нафиг такого психолога? Дообследуйтесь у нормальных специалистов.
автор мимАпроходила • 29 марта в 08:37
Ответ дляСтебель березы
Тобто в дорослому віці йому доведеться теж сидіти на таблетках?
Стебель березы• 29 марта в 08:38
Ответ длямимАпроходила
вполне возможно, если будет слишком агрессивным, но не факт, что будет. в первую очередь надо проходить терапию со специалистом, корректировать поведение и т.д
автор мимАпроходила • 29 марта в 08:39
Ответ длясказочное_Бали
До якого спеціаліста найкраще в першу чергу звернутися на вашу думку?
Стебель березы• 29 марта в 08:39
Ответ дляМаруська Му
Классификация психопатий в МКБ-9 · 301.0. Параноидная (паранойяльная) психопатия · 301.1. Аффективная психопатия, гипертимная психопатия, гипотимная психопатия.
Стебель березы• 29 марта в 08:40
Ответ длямимАпроходила
к психотерапевту
автор мимАпроходила • 29 марта в 08:40
Ответ дляМаруська Му
Це лікар , який має дуже багато хороших відгуків. Вона має медичну освіту.
Маруська Му• 29 марта в 08:41
Ответ длямимАпроходила
Сходите к частному. Им ничего подобного не нужно, можно вообще пройти обследование и лечение на условиях полной анонимности.
Либо нужно ’договориться’, ну вы поняли.
Мне как-то совершенно открытым текстом в гос. психиартии сказали - оплачиваем прием или заводим карту и подписываем інформовану згоду?
Щедрик• 29 марта в 08:42
Ответ длямимАпроходила
У державній клініці так мені сказали
Вам збрехали. Скільки сина водила по психіатрах (синдром Аспергера) ніхто не казав про згоду від батька. Йдіть краще до психіатра в приватну клініку. Лікар відправить вас на МРТ мозку та ЕЕГ. Буде видно чи є органічна причина і чи можна її прибрати. Якщо органічної причини немає чи її не можна змінити, то назначить ліки для корекції поведінку
автор мимАпроходила • 29 марта в 08:42
Ответ дляМаруська Му
Ок. Дякую 🙏
автор мимАпроходила • 29 марта в 08:43
Ответ дляСтебель березы
к психотерапевту
Щиро дякую 🙏
Стебель березы• 29 марта в 08:43
Ответ длямимАпроходила
Щиро дякую 🙏
всего вам хорошего, дай бог, чтобы все у вас было хорошо!
автор мимАпроходила • 29 марта в 08:43
Ответ дляЩедрик
Ок. Спробую
Маруська Му• 29 марта в 08:44
Ответ дляСтебель березы
Неактуально чуток, девятая. Но это ничего, что вы не знали. А вот то, что психолог не знал - это уже не очень, прям сильно не очень
автор мимАпроходила • 29 марта в 08:44
Ответ дляСтебель березы
Дякую 🙏🙏🙏
Стебель березы• 29 марта в 08:44
Ответ дляМаруська Му
не важно. главное что есть это, в отличии от вашего утверждения, что нет
ДеньгиНеСдаю• 29 марта в 08:45
Ответ длямимАпроходила
Вперше чую про двох батьків.
Де це такі правила?

P/s: курси лікування у психіатра проходили з раннього віку дитини. В державних клініках. Є діагноз. Всюди ходила одна. Хоча батько у дитини є, ми одружені. Ніколи ніхто не питав ніякого дозволу батька та не ніде батько не розписувався.
ДеньгиНеСдаю• 29 марта в 08:47
Ответ длямимАпроходила
До психіатра.
Тантрический кекс• 29 марта в 08:51
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Вперше чую про двох батьків.
Де це такі правила?

У співробітниці дитина аутист. Психіатр у павлова відмовлялася приймати без присутності або письмової згоди батька дитини, хоча вони в розлученні. Довелося його вмовляти, щоб дав дозвіл на обстеження і лікування. Вона постійно залежала від оцього дозволу.
А я нівроку• 29 марта в 08:53
А как проявляется? Отсутствие эмпатии и частые истерики? Начинает кричать из-за какой-то мелочи и долго не может успокоиться? Проблемное поведение в школе, жалобы родителей?