РокерША• Изменено 29 марта 2025
Мій чоловік фліртує не соромлячись чи може я щось не так зрозуміла?
Прийшов вчора на годину пізніше, сказав, що сидів з колегою.
Коли прийшов, пішов на кухню і йому там хтось подзвонив.
Ну я підійшла, і чую обривок розмови: ʼтак, буду сумувати за тобою і за нашими розмовами. Ти ж любиш компліменти. Це мій крок назустріч тобіʼ.
Я питаю що це було, він каже, що банальна ввічливість.
І що це він розмовляв з тією, з ким сидив
Коли мовчу- приємна жінка• 29 марта 2025
Ответ дляДетские_Будут?
Ну и не парьтесь тогда. Даже, если сношаться при вас будут, вы обязательно придумаете оправдание, потому что вы умная. Мы в вас верим! У вас прекрасная семья. Тему можно закрывать. Адьёс 😘
Не, ну а шо? ’Банальна ввічливість!’
РокерША
• 29 марта 2025
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Не, ну а шо? ’Банальна ввічливість!’
Тобто ви таки наполягаєте на тому, що це був підкат і вона подобається?
Упругая попка• 29 марта 2025
Ответ дляРокерША
Ну я не знаю, запитала в подруг, сказали що він клеється до неї у них ледь не роман
Я повірила йому, доказувала їм
Вирішила запитати тут
Я повірила йому, доказувала їм
Вирішила запитати тут
Откуда «тут» могут знать вашего мужа и его склонности к флирту?
Надоели, приелись вы ему, ищет новизну, к сожалению
Ответ дляРокерША
Не, не настаиваю абсолютно)))
Я вся ваша• 29 марта 2025
Ответ дляРокерША
Я абсолютно впевнена, що він з нею спить, а Вам має за непотріб
РокерША
• 29 марта 2025
Ответ дляЯ вся ваша
Мда 🤦♀️
Не кую, не мелю• 29 марта 2025
Ответ дляРокерША
Если б она не нравилась он бы с ней не сидел