Полуничка• 29 марта в 17:45

Весь березень майже щоденно болить голова

Страждаю часто спазмами судин але невже цей спазм майже цілий місяць?
У кого подібне, що ви робите, як собі допомогти?
Минулої весни було подібне, тоді повністю обстежилась, КТ, УЗД судин і все інше, виписали в уколах вітаміни групи В і ще якісь таблетки. Цього року вже не ходила.
Радикальная• 29 марта в 17:59
Бури магнитные ,коридор затмений
автор Полуничка • 29 марта в 17:59
Ответ дляРадикальная
Бури магнитные ,коридор затмений
Ну бурі ще таке, а от в той коридор взагалі не вірю. От як він впливає на головний біль?
Бюст Березуцкого• 29 марта в 18:13
Мігрені🤪 повітря в нас таке собі, нерви кожну ніч
Міняйловна• 29 марта в 20:42
Перевірте ферітин
автор Полуничка • 29 марта в 22:49
Ответ дляМіняйловна
Перевірте ферітин
Два роки тому був на самому низькому рівні. Сімейному лікарю казала але вона нічого не назначила.
Міняйловна• 29 марта в 22:52
Ответ дляПолуничка
Здайте зараз, якщо низький треба приймати залізо. У доньки довго боліла голова, пропила препарат і пройшло
автор Полуничка • 29 марта в 23:18
Ответ дляМіняйловна
Дякую за пораду