ЧупакабраЗеБест• 29 марта в 21:10

Медленноварка. Это правда что она тяне ЭЭ как одна малюсенькая лампочка?

Кто знает этот девайс?
я где то была прочитала, а сейчас уже не найду, что мол это капец экономная штука, за 4 часа работы мало того что мало ЭЭ тянет, так еще и чуть не назад отматывает? к то что думает?
Интересует фирма Рассел Хубс.
Птицекрыл• 29 марта в 21:11
Идите в ботанический сад
автор ЧупакабраЗеБест • 29 марта в 21:12
Ответ дляПтицекрыл
Идите в ботанический сад
я уже оттудова.
ok1904• 29 марта в 21:30
Ответ дляЧупакабраЗеБест
я уже оттудова.
Зверніть увагу на потужність пристрою..
ok1904• 29 марта в 21:32
Потужність 160 Вт... Ну це далеко не лампочка. Ціла люстра з неекономками
4*160=640 Вт
автор ЧупакабраЗеБест • 29 марта в 21:33
Ответ дляok1904
4*160=640 Вт
а да? блин. и шо мне теперь делать?
ok1904• 29 марта в 21:34
Ответ дляЧупакабраЗеБест
а да? блин. и шо мне теперь делать?
Нічого. Мультиварка ,чайник, мікрохвильова теж прожорливі, живете якось з цим
автор ЧупакабраЗеБест • 29 марта в 21:34
Ответ дляok1904
кроме чайника - ничем таким не пользуюсь. ну вооще да, люид вон используют и нормально. банкротами не становятся
автор ЧупакабраЗеБест • 29 марта в 21:35
Ответ дляok1904
да я чтото расстроилась, приготовила говядину - нежнейшая просто обладеть. а потом думаю, може т вернуть изза мощности, и готовить себе на газу.
ok1904• 29 марта в 21:36
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Я користуюся ел.чайником в виключних випадках..туди/сюди а можна обійтися без зайвого кВт-а
ok1904• 29 марта в 21:36
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Зате це корисно. Будете знати, що одне приготування 4-5 грн за 4 години
автор ЧупакабраЗеБест • 29 марта в 21:36
Ответ дляok1904
на газу выгоднее будет?
ok1904• 29 марта в 21:37
Ответ дляЧупакабраЗеБест
на газу выгоднее будет?
Звичайно. Сама плита при середньому споживанні бере 4-6 кубів газу на місяць(хай куб газу 7 грн). Може в кого більше, то вже кожен по різному користується.
автор ЧупакабраЗеБест • 29 марта в 21:39
Ответ дляok1904
,а понял, буду знать.
ok1904• 29 марта в 21:40
Ответ дляЧупакабраЗеБест
на газу выгоднее будет?
В моєї мами за січень великий рахунок за ел енергію, вона така: що таке, що таке, говорили, договорилися, що виявляється вона вмикала керамічний нагрівач в неопалювальний віранді для того щоб квіти себе комфортно почували.
автор ЧупакабраЗеБест • 29 марта в 21:40
Ответ дляok1904
ой прикол, ну цветочки хоть поардовались
ok1904• 29 марта в 21:41
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Їх можна просто було внести в будинок, де тепло , а так +600 чи 800 грн.
автор ЧупакабраЗеБест • 29 марта в 21:41
Ответ дляok1904
ну да. хотя если очень много, може т и не занесешь
ok1904• 29 марта в 21:42
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Казали, що такий обігрівач економний...економний порівняно з масляним, але це не благодійність
Казкарка• 29 марта в 22:05
Це взагалі не так. Потребує ее ще й довго готує. Мін 5 годин, а якщо ростбіф то й 10. Але це варте того. Страви просто омба. В мене рассел хобс
Казкарка• 29 марта в 22:06
Ответ дляok1904
В мене стабільно 10кубів. З ел духовкою. Готую помірно, 3 людей
ok1904• 29 марта в 22:11
Ответ дляКазкарка
Ну то це 70 грн на місяць всього лиш. А ел пристрої прожорливіші набагато
Казкарка• 29 марта в 22:12
Ответ дляok1904
Так я і не писала, що мені дорого. Просто 4 куби нереально мало.
ok1904• 29 марта в 22:38
Ответ дляКазкарка
Так теж буває. В середньому в мене 6, більше не було.