На циголках• 29 марта в 23:02

Мене зробили винуватою. Ваш погляд на ситуацію

Півроку тривали непонятки з колегою: фліртував, тримались за ручки, колеги нас вже освятили парою, але це все не виходило за межі роботи.
Я втомилась чекати конкретики і просто забила на нього: стала набагато рідше підходити і розмовляти.
Вчора говорили, сказала прямо, що втомилась чекати ініціативи і чогось серйозного від нього.якщо коротко, то почула звинувачення в тому, що я занадто непередбачувана, невдало жартую і пригадав кожне моє слово. Я сказала йому, що чудово до нього ставлюсь, але це він зробив вибір на користь того, щоб ніяк не діяти в мій бік. Сказав ʼось це все сприймай як мій крок до тебе назустрічʼ.
І - вихідні, він як завжди не пише, в понеділок все почнеться по колу: безкінечні підкати , компліменти і розмови.
Втомилась, хоч звільняйся. Але ж я не піду - почуття до нього є.
Неодружений.
Автопортрет нурофена• 29 марта в 23:03
Дебіл якийсь
автор На циголках • 29 марта в 23:03
А , і головне - в тому, що я з ним не говорила, винна я!)
Автопортрет нурофена• 29 марта в 23:04
Ответ дляНа циголках
От скажіть, нахєр вам цей істеричка?
Ворожу на каві• 29 марта в 23:04
Зачем вам этот тягомот?
В гости звали?• 29 марта в 23:05
Боже, як ви задовбали зі своїм колегою. Залиште його в спокої, ви йому не потрібна, чого ви до нього пристаєте. Найдіть собі мужика вже.
Перемелица• 29 марта в 23:05
Вы сами позволяете ему так вести себя с вами и строите иллюзии на счет любви, которой нет. Мужчина не заинтересован в вас
бифидобактерияЖоржик• 29 марта в 23:05
По имени отчеству и слать на хер😁🤣 вот почему отношения в коллективе - не здорово. Урок.
Мао_Мяо• 29 марта в 23:06
а в сексе как он, радует?
ТайТаке• 29 марта в 23:06
Ответ дляНа циголках
Вам 18? Вам скучно ? Вам одиноко?
Мания-Величия• 29 марта в 23:06
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Дебіл якийсь
Автор
В гости звали?• 29 марта в 23:06
Ответ дляВорожу на каві
Зачем вам этот тягомот?
Автор пище кожен день. Справа в тому, що мужику вона не потрібна. Це вона до нього підходить і все інше.
автор На циголках • 29 марта в 23:06
Ответ дляПеремелица
То чому він тоді себе поводить так, що кожна жінка подумала б, що він зацікавлений?
ИМХОля• 29 марта в 23:06
Тому на роботі треба працювати, а не шашні крутити
автор На циголках • 29 марта в 23:06
Ответ дляМао_Мяо
а в сексе как он, радует?
Який секс? 😂😂
ИМХОля• 29 марта в 23:06
Ответ дляНа циголках
Як хоче, так і поводить. Це не Ваша справа
автор На циголках • 29 марта в 23:07
Ответ дляИМХОля
😂😂😂 так він зі мною так себе поводить
В гости звали?• 29 марта в 23:07
Ответ дляНа циголках
Зі всіма себе так поводить. А іпе одну. Не вас. І з вами ніколи не буде.
Цигарний шланг• 29 марта в 23:07
Ответ дляНа циголках
Снова вы со своими офисными интригами , взял за руки, глядит, молчит....
Автопортрет нурофена• 29 марта в 23:07
Ответ дляНа циголках
Який секс? 😂😂
Славік сказав привіт, а ви вже відгуляли весілля і розміняли трьошку його батьків?
Жена брата Админа• 29 марта в 23:08
Що сталося з чоловіками. Невже це результат поглинання гормональної курятини така дівчача поведінка.
Автор, роман на роботі - це завжди питання, що рано чи пізно когось з пари звільнять, і частіше за все це саме жінка.
Перемелица• 29 марта в 23:08
Ответ дляНа циголках
Он вообще не ведет себя как заинтересованный мужчина. Ни свиданий, ни ухаживаний, ни цветов, ни ресторанов. Держаться за ручки и вешать лапшу это не заинтересованность
В гости звали?• 29 марта в 23:08
Ответ дляНа циголках
😂😂😂 так він зі мною так себе поводить
У вас істерика вже, судячі зі смайлів. Залиште мужика, в нього така манера спілкування, а не ви подобаєтесь.
Кредитная• 29 марта в 23:08
Добрый вечер, офисный тролик:

https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3693979

https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3683267

https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3693431

В архиве их ещё полно.
Ворожу на каві• 29 марта в 23:08
Ответ дляНа циголках
😂😂😂 так він зі мною так себе поводить
Автор,ви знаете,что такое ни к чему не обязывающий флирт?Вы очень молоды?
автор На циголках • 29 марта в 23:08
Ответ дляЖена брата Админа
Навряд )
У мене посада вища
Мао_Мяо• 29 марта в 23:08
Ответ дляНа циголках
Який секс? 😂😂
жвавий) так а зачем он вам? какие могут быть чувства?
у вас больше не кого за ручку подержать?
я так понимаю ни нормальных отношений ни заботы ни подарков и даже секса хорошего нет. бросайте это. оно не даст вам счастья.
Жена брата Админа• 29 марта в 23:09
Ответ дляНа циголках
Навряд )
У мене посада вища
Вас звинуватять в домаганнях)
автор На циголках • 29 марта в 23:09
Ответ дляВорожу на каві
Я не дуже молода, я якраз і бачу коли просто флірт. А він морочить мені голову
А_мій_самий_самий• 29 марта в 23:10
Да он как ребенок, ему нянька нужна. Дело с ним не будет , заканчивайте с этим
автор На циголках • 29 марта в 23:10
Ответ дляА_мій_самий_самий
Так закінчила, тепер вийшла винною ))
Що я не так себе поводила