Мамина квіточка• 30 марта 2025
Почему раньше считалось престижным выйти замуж за киевлянина?
Который со своей квартирой. Даже если он живет в бабушатнике.
Престижно для сельской девушки
Мотористка• 30 марта 2025
мне 50, типа 3 поколение..даже случайного секса не было с киевскими.
живчики -явно не мамины жоржинки
Куплю орехи• 30 марта 2025
Ответ дляМайданщица
Іноземець із ’бабушатником’?
Да
бабушатник где-то на Сицилии
Мэри Попкинс• 30 марта 2025
ну і питання)
що тут незрозумілого? Якщо люди виживають на свою невелику з/п і особливо до розкоші не призвичаїлись, живуть в якихось гуртожитках, то звісно що їм краще будь-яке житло, аби не платити за оренду.
І киянин чи киянка з будь-яким житлом краще, ніж взагалі без ніякого.
А ті, хто в змозі орендувати нормальне житло (чоловік чи жінка), їм все рівно не світить. То що тут дивного?
Мэри Попкинс• 30 марта 2025
Ответ дляАноним_Русалка
Почему считалось ? И сейчас многие сельские девушка с удовольствием вышли бы замуж за киевлянина с квартирой. Это выгоднее, чем жить в общаге или снимать квартиру ) И многие приезжие не так много зарабатывают.
приезжие зарабатывают по-разному, так как имеют разные работы. В том числе с з/п существенно выше минимальной или даже средней.
Но такие приезжие вряд ли в качестве спутника жизни будут рассматривать тех, кто рад бабушатнику (любому).
Мэри Попкинс• 30 марта 2025
Ответ длядама_из_декрета
Наскільки раніше, про який період йде мова?
Якщо брати покоління моїх батьків, то навіть найбільш вбитий бабушатник це краще, ніж одноповерхова хата в селі і туалет на вулиці.
Плюс прописка в місті теж, здається, в радянські часи давала якісь плюшки.
А в 70-80 ще й міста розширювали/розбудовували, тобто теперішні бабушатники тоді були новобудовами.
раньше може люди і жили табунами і циганськими таборами, коли 3 сім´ї в одній квартирі. Зараз часи змінились, і якщо є навіть батьківський бабушатнік, і в ному живе одна мама, то пара скоріше буде орендувати щось пристойне, чим жити там.
Екатерина27• 30 марта 2025
Ответ дляMargaret Rose
Ахахах, мені теж так говорили: ’придивися до того хлопця, у нього двокімнатна квартира в Львові, будеш львів´янкою, перспективний жених’. У мене п´ятикімнатна хата в селі, престижна робота (на крайняк можна і віддалено працювати (ну або доїжджати - машина в мене є, транспорт, якщо щось, знайти можна легко)). На холєри мені виходити заміж за малознайомого хлопця заради квартири?
А яка моде бути работа престижна в селі Львіський обл? Ви на львівській митниці працюєте? Чи прикордонниця?
Бешене сарі• 30 марта 2025
Выйти замуж на мужчину со своей квартирой и по нынешним временам неплохо. А раньше и подавно. В селе все толклись в нескольких комнатах. Это сейчас в селе классно можно жить. Да и село селу рознь. Моя родня живет в селе без газа и канализации, один магазин, который работает три дня в день.
ИзЮмрудная• 30 марта 2025
Слово « престижно» тут не подходит.
Скорее « продуманно» . Будучи студенткой приезжие девочки ( да и мальчики тоже) стремились выйти замуж/ жениться во время учебы на киевлянах, что б тут остаться
Margaret Rose• 30 марта 2025
Ответ дляЕкатерина27
Так я не в селі працюю, а доїжджаю хвилин 15).
А де - це доволі конфіденційна інформація
Margaret Rose• 31 марта 2025
І взагалі смішно, коли думають, що всі виконавчі органи, більш-менш успішна сфера послуг та крупні підприємства локалізовані як мінімум в обласних містах 😁.
Особисто знаю працівників підприємств виробничо-комерційної галузі (маркетинг, менеджери, фінансисти), котрі працюють на численних заводах та фабриках, локалізованих в містечках і селищах, та говорять, що задоволені доходами (в немалої кількості 2 квартири/будинки, кілька машин та відпочинки по кілька разів на рік) і не хочуть міняти на шумне місто з його витратами та конкуренцією
Margaret Rose• 31 марта 2025
Можете кидати тонну фейспалмів, але я вважаю, що в наш час розумна людина знайде де застосувати свій розум - неважливо в мільйоннику (де вибір, звичайно, більший) чи в маленькому містечку.
Зустрічала таку дамочку, котра працювала в колл-центрі за 6000 тис, на всьому економила (працювала там вже 6-7 років і навіть не намагалася щось інше шукати) зате в великому місті 😁.
В мене в радіусі 20 км близько десятка великих та середніх підприємств, аграрних компаній, не говорячи вже про магазини-кафешки (бо кожна професія важлива) та державні установи. Ну і айті і віддаленку не забуваємо.
Справа не в локації, а в мисленні і підході до життя
Котики-муркотики• 31 марта 2025
Ответ дляЧаюри
Я ніколи не припомню, щоб дівки хотіли до Києва. У нас в Донецьку було зашибісь, може, не дуже розвинена арт тусовка, але ніч на потягу до Харкова і усі арт тусовки країни тобі доступні. Ех, були ж часи. Ну Київ теж непоганий, з пляшкою пива на Прорізній почуваєш себе письменником, але ніхто туди не рвався прямо щоб шукати лохів для одруження.
Вы жили в большом городе. Кто из маленьких хотели в города побольше, но тоже не все.
В моей группе, например, было 6 девочек. Одна киевлянка, остальные из областей, но только одна целенаправленно искала киевлянина. Нашла, с квартирой - однушкой. Как для студентки, то неплохо вроде, но потом дети пошли, а киевлянин шевелить опой не намерен, так и ютились вчетвером. А мы с мужем знали, что некому нам помогать и сами заработали.