Мамина квіточка• 30 марта 2025

Почему раньше считалось престижным выйти замуж за киевлянина?

Который со своей квартирой. Даже если он живет в бабушатнике.
Престижно для сельской девушки
Единорог_помог• 30 марта 2025
Ответ дляВесела моль
не знаю. як можна було залишитися тут без житла? я так розумію ви навчались в 90ті?
Ні, навчалась з 2003 по 2008.
Тобто залишитись без житла? Працювати, арендувати квартиру. Як всі.
Весела моль• 30 марта 2025
Ответ дляЕдинорог_помог
Ні, навчалась з 2003 по 2008.
там вище хтось відповів, що майже 50 років. я навчалась раніше. аренда вже була, але купити житло молодому спеціалісту майже нереально. тому і мріяли вийти за хлопця з квартирою.
дякую аж підскакую• 30 марта 2025
Кем считалось?
Разве что этой сельской девушкой
Такие у нее стандарты престижа
Единорог_помог• 30 марта 2025
Ответ дляВесела моль
Ну, зрозуміло, що своє житло у хлопця це завжди плюс. Думаю, що ніхто не буде оскаржувати))) Але от прям самоціль, престиж і т.д. ні в кого з моїх сусідок по гуртожитку не було.
Любимка-анонимка• 30 марта 2025
Впервые слышу. Киев.
Весела моль• 30 марта 2025
Ответ дляЕдинорог_помог
ну зі словом престиж автор загнула, але не відмовились би від такого варіанта точно.
Грамотний хвіст• 30 марта 2025
Ответ дляВесела моль
То я відповіла, коли я випускалася з універу, в нашому обласному центрі можна було купити квартиру за 4-5 тис, далі ціни швидко скаконули і стало 50-60.
Морожена_курка• 30 марта 2025
Было такое. У меня большая часть группы была приезжие. И всегда, если начинали с кем то встречаться, первый вопрос: а кто он? И ответ ожидался - киевлянин или нет. И моя свекруха из провинции всегда так подавала мужей своих подруг как киевлянин или нет . Мне это было странно, но так они мыслили, это было.
Весела моль• 30 марта 2025
Ответ дляГрамотний хвіст
ну в 2001 році ще можна було купити однушку в Києві за 10 000 у.о але для багатьох ця сума теж була космос. потім ціни полізли вгору.
Грамотний хвіст• 30 марта 2025
Ответ дляВесела моль
Там був момент, коли прямо за пару днів виросли ціни, хто встиг той встиг. Але у нас було гарне місто тоді, ніхто до Києва не збирався.
Залізна тьотя• 30 марта 2025
Ответ дляУкраїна понад усе!
Києвлянка, києвлянка, києвляночка
Не воровка, не путана, не цыганочка)
Майданщица• 30 марта 2025
Ответ дляКуплю орехи
Перший раз чую. Іноземець - так бувало. Киянин? Перший раз чую
Іноземець із ’бабушатником’?
Котики-муркотики• 30 марта 2025
Ответ дляДиректор Пляжу
Я за хлопця із села мріяла заміж вийти, я заміжня, двоє дітей, але все життя кохаю того хлопця. Мені було 15,йому 21,він одружився на дівчині, вона була вагітна, її батьки купили йому авто, він із дуже бідної сім´ї, я прийшла на дискотеку і він прийшов, підійшов до мене і запросив танцювати, провів додому, зустрічалися так десь три роки, потім мені набридло це, хоча і безмежно його кохала. Єх, недавно бачила, але, вже звикла до чоловіка і коханкою більше бути не хочу.
Блин, и вот тут я поняла почему девочки хотели за киевлянина, все же в столице есть чем заняться, а в селе вот такая Санта Барбара)
Рубаю олівлє• 30 марта 2025
Ответ дляБавовнятий Пупс
Ніколи про це не чула.
Чула лише про «масквічєй» такі історії 😂
Я про військових, мама казала, що в 70-80 роки у них всі дівчата хотіли за військовтх вийти, щоб поїхати за кордон)))
Чаюри• 30 марта 2025
Ответ дляPrervana
Ага, а киевлянчики ж вообще не хотели на барышнях из области жениться, неееее. Чтоб мяско домашнее, помидорчики, картошка, деток теще в село на целое лето скинуть
Я ніколи не припомню, щоб дівки хотіли до Києва. У нас в Донецьку було зашибісь, може, не дуже розвинена арт тусовка, але ніч на потягу до Харкова і усі арт тусовки країни тобі доступні. Ех, були ж часи. Ну Київ теж непоганий, з пляшкою пива на Прорізній почуваєш себе письменником, але ніхто туди не рвався прямо щоб шукати лохів для одруження.
Директор Пляжу• 30 марта 2025
Ответ дляКотики-муркотики
Сижу сейчас и плачу, нужно было как подошёл на дискотеке убегать от него. Господи, какой же он красивый. И сейчас.
Байрактара• 30 марта 2025
Ответ дляМиззери
Было , ходили такие байки , типа девушки с провинции охотились за киевлянами
Байки? Многие киевляне и сейчас так считают, особенно те, кто сами так сделали)
ПультОт_БМВ• 30 марта 2025
Так раньше только бабушатники и были. Это сейчас куча новых проектов и планировок, куча новых домов. В те времена выбор был невелик.
Чаюри• 30 марта 2025
Ответ дляМиззери
Нах нікому не потрібні були кияни.
Миззери• 30 марта 2025
Ответ дляБайрактара
Реально не встречала , от матери и свекрови слышала только
Миззери• 30 марта 2025
Ответ дляЧаюри
Нах нікому не потрібні були кияни.
А кто был нужен интересно ?
Чаюри• 30 марта 2025
Ответ дляМиззери
А кто был нужен интересно ?
У нас нормальна була країна, це не кацапщина, де тільки москва і перегной, багато було гарних міст: Чернівці, Харків, Донецьк, Львів і так далі, ніхто не полював прямо за Києвом. У нас всюди було гарно, поки виблядки не приперлися.
Укр_жіночка• 30 марта 2025
Такі дивні коментарі: ’ парадное’, а як називати, якщо ти це слово чуєш з дитинства?Це як ’трампель’ для харків´ян. Дивно називати киян лінивими, вони різні, є які працюють, є не працюють, є директори.
Автопортрет нурофена• 30 марта 2025
Не чула такого. Може це виняток, але я з ,,западенців,, де батьки ,,жопи мили,, європейцям і потім своїм дітям купляли квартири в Києві. Як результат, там жила їхня дитина і чоловік чи жінка з Києва і на додачу слухали від батьків другої половини яку послугу зробила їхня дитина котра прийшла на все готове. Вони ж столичні, їм по статусу усі винні
Даха-сваха• 30 марта 2025
Да ладно. Полно такого было. Не говорю про города миллионники, но из маленьких провинциальных всегда было полно желающих в столицу перебраться. Возможностей больше.
Екатерина27• 30 марта 2025
Я ( киевлянка) себе львовянина отхватила. Львовянина с квартирой в Киеве))))
Лялькодзьоб• 30 марта 2025
Раніше - це коли?
Я з покоління 90-х, заміжжя для мене і моїх ровесниць стало актуальним у 2010-х і ніхто про киянина з абияким житлом не мріяв, інші критерії і мірила успішності були.
Якщо мова про більш ’раніше’ - ну то там ще слова ’бабушатнік’ не існувало, бо не було особливо новобудов щоб порівняти (ну, правда ’євроремонти’ з´являлися, то був шик, але їх в тих же вчорашніх ’бабушатніках’ і робили).
Байрактарна• 30 марта 2025
Ответ дляМиззери
Не обязательно за киевлянина, просто за городского. Это везде так. Вырваться из села пытались + чтоб жильё было.
Байрактарна• 30 марта 2025
Ответ дляУси Пуси
За айпишников модно, желательно с хатой на ЗУ, где тихо 😂
Айпишников? 😂
ВыФсеВрете• 30 марта 2025
Бо всі хочуть з села в Київ. Я особисто ні). Живу 87 км від Києва, другий чоловік киянин і я категорично не хочу в Київ. Так і живемо гостьовим шлюбом.