В шоколаде• 30 марта 2025

Я в шоці, скільки навколо свиней.

Почитала вчора теми - то про постіль, то про дітей, що на полу будь-де сидять, і зрозуміла, що вже виросло ціле покоління, яке дійсно вважає, що бруд сприяє зміцненню імунітету. Ви серйозно? Ще й розказують, що їхні діти ті штани щодня перуть. Реально? Вони їх не те що не перуть, вони в них і вдома на дивані сидять, бо це діти з тих сімей, де не мають звички перевдягатись в домашній одяг (теж були теми про це). Бо неможливо бути ВИБІРКОВО неохайним. Людина або охайна, або ні. І я зараз не про ОКР, а про звичайну людську охайність, яка раніше вважалась нормою (мити руки після вулиці і транспорту, чистити взуття), а зараз чомусь це непопулярно різко стало.
ПадаюВреверансах• 30 марта 2025
Ответ дляГага Газу
Та смерділи потом, стоячими носками, особливо верхній одяг фонив старим потом. Мамі 72, просто водою вона ніколи не підмивалась. Навіть сенсу не бачу просто водою розмазати все. Не розказуйте, як раніше пахли люди, у кожного стояли залізні зуби в роті, хімія на голові, щоб її не мити, фонили всі, просто тоді це було нормою
Мама і хімія це вже наступне покоління, а не про те що я розказую. Чим по вашому після війни люди мились?
Водою, хоз милом не часто.
Волосся травами
ivareka• 30 марта 2025
шо вы бубните? они же не у вас дома хозяйничают
ivareka• 30 марта 2025
Ответ дляГолодаю
Удалено администрацией...
лихо вы размазали автора
автор В шоколаде • 30 марта 2025
Ответ дляivareka
лихо вы размазали автора
Якби воно ще в тему було написано. А то вийшло - в огороді бузина, а в Києві - дядько.
Платье Длинное бальное• 30 марта 2025
В Европе и Америке везде дети и на ступеньках, и где-угодно, и только вы считаете себя особенной.
Голодаю• 30 марта 2025
Ответ дляivareka
лихо вы размазали автора
Я старалась
Голодаю• 30 марта 2025
Ответ дляВ шоколаде
Удалено администрацией...
автор В шоколаде • 30 марта 2025
Ответ дляГолодаю
Я старалась
Удалено администрацией...
автор В шоколаде • 30 марта 2025
Ответ дляГолодаю
Удалено администрацией...
Голодаю• 30 марта 2025
Ответ дляВ шоколаде
Удалено администрацией...
Голодаю• 30 марта 2025
Ответ дляВ шоколаде
Удалено администрацией...
Это вы о себе ?
автор В шоколаде • 30 марта 2025
Ответ дляГолодаю
Удалено администрацией...
автор В шоколаде • 30 марта 2025
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Ну так, Європа і Америка -це ж взірець в усіх сенсах.
Голодаю• 30 марта 2025
Ответ дляВ шоколаде
Удалено администрацией...
Очень в бан хочется ? Не вопрос .
автор В шоколаде • 30 марта 2025
Ответ дляГолодаю
Очень в бан хочется ? Не вопрос .
Ви там будете раніше. За самий перший коментар.
Голодаю• 30 марта 2025
Ответ дляВ шоколаде
Ну - ну .
Анонимус Я• 30 марта 2025
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
вы-тот типаж, что сами не живут и другим не дают))
Я таких как автор терпеть не могу. Им до всего есть дело обычно.
Анонимус Я• 30 марта 2025
Ответ дляВ шоколаде
В мене теж собака лежить на постілі. Але МИТА собака.
У шизоидов чистоты весеннее обострение
Анонимус Я• 30 марта 2025
Ответ дляГолодаю
Удалено администрацией...
Голодаю• 30 марта 2025
Вот понимаете, сидит такая с четким убеждением, что село по умолчанию тупое, грязное, необразованное и об этом непременно нужно сказать вслух. Иначе ж никто не оценит его прекрасное ообразование в Высшей Академии Всего и курсы личностного роста.
То есть люди, свои трудом обеспечивающие БАЗОВЫЕ потребности прекрасного и чисто вымытого горожанина в жратве и молоко в его эспрессо - это какой-то эталон ничтожности, над которым надо демонстративно воспарить, чтоб не испачкаться.
И каждый же ’не_быдло’.
И каждый образован, всесторонне развит, чисто вымыт и выгодно отличается от неасфальтированного села.
Фубля, попса какая. Завтра ты, курица под павлина деланая, забьешь свой толчок прокладкой и спасать тебя от говна некрасивого придет слесарь с ПТУ за плечами. На ужин ты будешь жрать курицу, которую вырастила селянка, не умеющая в мейкап и правильные цветосочетания в одежде, зато умеющая автономно прокормить свою семью. Когда закроется супермаркет, у нее по двору будет бегать бекон, яйца и молоко, а по твоей квартире - нажористый таракан. Да и то не факт.
Давно заметила: чем дешевле и никчемнее человечек, тем более он сноб. Тем мощнее его понты, тем чаще он подчеркивает своё образование или материальное благосостояние, тем активнее он тычет в нос свои достижения людям, которые его о том вообще не спрашивали. Тут же всплывает хорошо знакомое мне желание взять этого высокообразованного персонажа и повозить пыхатым таблом по коровьему навозу.
Платье Длинное бальное• 30 марта 2025
Ответ дляВ шоколаде
Мова не про те, взірець чи ні. Просто подивіться - всі чисті, навіть якщо сідають на сходи чи десь на камінні біля музеїв.
Мелочунь• 30 марта 2025
Ответ дляВ шоколаде
Мені теж байдуже. Я просто не хотіла б, щоб такі люди стали членами моєї родини.
А кому яка різниця в цьому житті чого б Ви хотіли? Нікому і ніякої
автор В шоколаде • 30 марта 2025
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Там, де ви дивитесть - чисто. Бо вулиці метуть і миють щоденно. Хіба ви не знали?
Платье Длинное бальное• 30 марта 2025
Ответ дляВ шоколаде
А ви про які міста і вулиці говорите?
автор В шоколаде • 30 марта 2025
Ответ дляПлатье Длинное бальное
А ви про які міста і вулиці говорите?
Про ті, що ’біля музеїв’. В Європі, і в Америці. Ви ж не про Гарлем пишете, правда?
Джонсонюк• 30 марта 2025
Ответ дляВ шоколаде
Якщо що, я не прасую труси і, простигосподи, можу взимку не щодня душ приймати. Але щоб не помити руки після вулиці, чи після туалету...не знала, що таке існує взагалі.
У вас 32 синих морды. Можно вкратции за шо?
Мелочунь• 30 марта 2025
Ответ дляБ´ю байдики
Автор, скажите, вам правда важно, сколько раз в день моют свои писи и на какой постели спят какой-то совершенно посторонние люди ?
Я думаю у автора є потреба висказатись ’а вот я’, але в реальному житті ніхто не хоче слухати цю нудню
автор В шоколаде • 30 марта 2025
Ответ дляМелочунь
Та немає такої потреби, бо знаю ще багато тих, хто так само відноситься до чистоти, як і я. Просто неприємно і огидно бачити оце все шорхання одягом в пилюці і бруді.
Апрель Ивановна• 30 марта 2025
Ответ дляВ шоколаде
Все не читала. Ми переселенці, живемо в гуртожитку. На нашому крилі 5 сімей. Миємо руки після туалету тільки ми. Не слідкувала, та весь час з кимось зустрічаємось у туалеті. Жодного разу за два роки не бачила щоб хтось їх мив після туалету. Саме огидне, коли готують на кухні, а потім біжать в туалет і назад до каструль з немитими руками.
Апрель Ивановна• 30 марта 2025
Ответ дляГолодаю
И каждый же ’не_быдло’.
Ви з росії?