Гостра на язик• 30 марта в 11:56
Заходжу сюди - всі бідні!!
Виходжу на вулицю , дивлюся на машини припарковані , ресторани забиті .. супермаркети в яких не протолкнутися .. і розумію що якась паралельна реальність.. так ми багаті чи бідні ?
ОхиИВздохи• 30 марта в 11:57
Все разные. И тут и на улице.
На улицах полно очень бедных людей на старых машинах и вообще без машин.
Встидаюся запитать• 30 марта в 11:58
Тут разные посмотрите темы. Где отдохнуть, как выжить на 200 000 в месяц или когда выплаты ВПО, детские, акции в АТБ и так далее
Elena_Kiev_Solomenskiy• 30 марта в 11:59
Ответ дляВстидаюся запитать
да, еще ’как сделать лицо красивым на сдачу после АТБ’, ’где купить сумку за 4 тыс дол’.
Гостра на язик
• 30 марта в 12:01
Ответ дляГрушки-яблочки
у вас какое авто?
Тигуан 2025 с салону
Гостра на язик
• 30 марта в 12:01
Ответ дляСтетоскопуло
А подумати важко, що не всі бідні?
Тоді тут сидять більшість бідних людей ?
месяцкие• 30 марта в 12:01
Тут срез низов и нищебродок. Не ходите сюда и все будет ок
Посмотрите просто бегло заголовки тем..🤢
Белоснежко• 30 марта в 12:01
Захожу сюда, все обсуждают как пойдут в последний день завоза в секонд. Захожу в трц, через одну с сумками Луи виттон и в уггах 😄
Вообще не факт• 30 марта в 12:01
Ну так бідні їдуть в автобусах, трамваях і маршрутках. Ви їх не бачите? Бідні теж ходять до магазину за хлібом. Бідні не їдять в ресторанах, а їдять дома, тому ви їх в ресторані і не побачите! Я не бідна, але навіть я не ходжу по ресторанам, не маю авто, і не навалюю в супермаркетах повні корзини
Грушки-яблочки• 30 марта в 12:02
Ответ дляГостра на язик
Тигуан 2025 с салону
вы к каким себя относите?
Стетоскопуло• 30 марта в 12:02
Ответ дляГостра на язик
Тигуан 2025 с салону
А якби їздила на трамваї, то бачила б бідних
Тримаю свічку• 30 марта в 12:02
Ответ дляГрушки-яблочки
вы к каким себя относите?
Думаю,до бідних,бо є мерси 2025 р.До речі і не мало
Белоснежко• 30 марта в 12:02
Ответ дляГостра на язик
Не думаю. Просто если кто начинает про свой средний класс рассказывать, налетает шайка обозленных немотивированных. Вот и люди нечасто тут что-то такое обсуждают.
Стетоскопуло• 30 марта в 12:03
Ответ дляГостра на язик
В Україні взагалі більшість бідних людей, ніж багатих.
Столічна штучка• 30 марта в 12:03
Ну так он в топі тема про опалення за квартиру 46 квадратів 3700, вкинула орчиха чи вата, а наші ради старатися відписують. Вже сто разів у неї попросили показати квитанції, відповіді немає.
На вулиці ви бачите реальність, а тут працюють, шатають, он пишуть вже, що в окупації маленькі платежі, але ніхто не пише, що в Донецьку немає води 😂
Ніхто не заперечує, що дохід різний, і є звісно бідні. Але мене дивує, як тут маса реагує на вкиди.
Вообще не факт• 30 марта в 12:04
Ответ дляГостра на язик
Чому більшість? Ви проводили якісь дослідження? І питання, що для вас бідний, а що багатий,який порядок цифр? Ви себе відносите до бідних чи до багатих?
Тримаю свічку• 30 марта в 12:04
Ответ дляСтолічна штучка
Думаєте,нема таких цін?Я за будинок плачу,теж не мало.