Гостра на язик• 30 марта 2025

Заходжу сюди - всі бідні!!

Виходжу на вулицю , дивлюся на машини припарковані , ресторани забиті .. супермаркети в яких не протолкнутися .. і розумію що якась паралельна реальність.. так ми багаті чи бідні ?
Альфред Шнитке• 30 марта 2025
Але тут реально багато малозабезпечених.
Бачу по темах
Розвідка Маші• 30 марта 2025
Ответ дляВідповів всім
У вас якесь дивне питання. Мені вистачає на мої потреби і я супер задоволена своєю професією, до якої у мене здібності з дитинства. У більш розвинених країнах , люди з моєю професію живуть досить багато. Те, що у нас таке відношення до цього, ще не значить, що треба все кидати і продавати себе за елітний рівень життя.
Нащо ви згадуєте про розвинені країни? Я живу в Україні і підлаштовуюсь під умови тут, а хто не може цього зробити і ниє.
Khmelnichanka• 30 марта 2025
Ответ дляРозвідка Маші
Ну так нащо займатися цими професіями? І що значить живуть не заради грошей? Вам щось бесплатно видають? Їжу? Одяг? Медикаменти? За все треба платити. Чи коммуналка бескоштовна.
Ну так комусь потрібно працювати і на цих роботах. Бо вони необхідні для соціуму. І ПОВИННІ оплачуватись гідно. Принаймні так, щоб на ці гроші можна було нормально жити. Тобто, санітарка і лікар не повинні отримувати однаково. Але жити, а не виживати повинні і перші і другі. Без підколів в стилі «хто вам винен»..,,
Аноним_1858• 30 марта 2025
Ответ дляОхиИВздохи
Да, у мани выборочное зрение.
Вчера тоже весь день старалась, то чеки у всех в Метро по 8-9 тыс, то все ее знакомые исключительно рыбу красную едят и авокадо
Вообще не факт• 30 марта 2025
Ответ дляТримаю свічку
Завжди були,є і будуть різні.Але по фото,то не скажеш,що тут бідні.Хто що їсть,ремонти,покупки-особливо взуття,парфуми,відпочинок.Все дуже не дешево.
Бо бідність демонструвати мало кому захочеться. Коли показують ремонти, а ти розумієш, що в тебе розруха, то звісно ти фото своєї квартири не виставив. То і виглядає так, що у більшості все дуже гарно.
Грушки-яблочки• 30 марта 2025
Ответ дляKhmelnichanka
врач в гос получает меньше чем медсестра в частной
ОхиИВздохи• 30 марта 2025
Ответ дляАноним_1858
Хорошо что я вчера гуляла, а не читала всякий бред.
Розвідка Маші• 30 марта 2025
Ответ дляKhmelnichanka
Щоб всі роботи оплчувалися гідно - треба платити податки, не погоджуватися на зарплати в конвертах, реєструвати ФОП, а не працювати в чорну, не давати хабарі, повставати проти хабарників. А у нас тупа толерантність до коррупції. Коррупційні країни ніколи не жили заможно.
Весела пiсенька• 30 марта 2025
Ответ дляРозвідка Маші
Я два дня на советчице - отовсюду несет безнадегой.
Зависть, злость, ограниченность. Я бы не хотела таких в кругу общения.
Все более менее благополучно у больших городах, где есть работа и куча возможностей зарабатывать.

Писала недавно тут, что если хочется денег больше, чем 10 тыс. грн - придется выехать с родного города, снимать жилье, обучаться. Но нет, в Киеве, мол, аренда и продукты дорогие. Люди хотят поменять жизнь, ничего не меняя.
Автор, я втратила роботу в 22, через сімейні обставини, ледь знайшла іншу, на 18-25 тис, нервова виснаженість, більшість йде на ліки , живу в Києві, стажу більше 20 років, але та робота яку я робила закрилася, пришлось перевчитися
Khmelnichanka• 30 марта 2025
Ответ дляГрушки-яблочки
Ну и? Всем уйти в частную? Их на всех не хватит. А кто будет лечить тех людей, которым частная не по карману? Любая зарплата должна как минимум - покрыаать базовые потребности человека. Любая. А дальше, кто имеет возможность зарабатывать больше - пусть зарабатваает. И живет богаче тех, кто зарабатывает мало. Я не про уравниловку, я про справедливость.
Грушки-яблочки• 30 марта 2025
Ответ дляKhmelnichanka
так о том то и речь
справедливости нет
Люблю пиво• 30 марта 2025
А де ви хочете побачити на вулиці бідних?
От щоб вийти та сказати:
’Блін, бачу, що 25 млн бідних і тільки 5 млн багатих!’
Освічую темряву• 30 марта 2025
Тут навпаки всі багаті а на вулиці бідні
Освічую темряву• 30 марта 2025
Ответ дляВообще не факт
Думаю нема таких цін за опалення квартири 46 квадратів
Звісно нема...до 2т максимум
Розвідка Маші• 30 марта 2025
Ответ дляВесела пiсенька
У всіх складні обставини. Я в 2014 втратила будинок, збудований, не отриманий у спадок, і всі зребеження. У в 22 залишилася без роботи, в 2023 знову залишилася без роботи.
Але я бачу, що є профессії де заробляють сотні тисяч гривень, нашо мені працювати там, де плаять 20 тис. і жалітися на відсутність справедливості. І що всі мають отримувати гідну винагороду.
Справедливості немає.
Грушки-яблочки• 30 марта 2025
Ответ дляРозвідка Маші
Справедливості немає.
назовите 5 специальностей с ходу где оф зп свыше 100 тыс
только не надо что это хороший электрик или сантехник, айти туда же
Крайня невістка• 30 марта 2025
Ответ длямесяцкие
Тут срез низов и нищебродок. Не ходите сюда и все будет ок
Посмотрите просто бегло заголовки тем..🤢
Ви із яких ?
Розвідка Маші• 30 марта 2025
Ответ дляГрушки-яблочки
Вы прикалываетесь? Я работаю в айти и буду там работать, потому что только так можно сейчас заработать. Выучила английский и испанский. Еще и китайский выучу, чтобы еще больше зарабатывать. А не буду ждать, когда моя любимая профессия будет хорошо оплачиваться. Или делать вид, что деньги - это не важно.
Грушки-яблочки• 30 марта 2025
Ответ дляРозвідка Маші
это отлично
но все не могут стать айтишниками
Распутница• 30 марта 2025
В моєму оточенні родинами живуть на 25-45 тисяч, заходжу на порадницю тут в кожної зп від 1000$, а в чоловіків втричі більше, наче живемо в різних країнах.
Розвідка Маші• 30 марта 2025
Ответ дляГрушки-яблочки
это отлично
но все не могут стать айтишниками
Но в других специальностях нет заработка. Разве что у врачей в частных клиниках. Или колористов и хороших косметологов.
Крайня невістка• 30 марта 2025
Офіційні дані - кожен третій за межею бідності а на порадниці знов повні візки продуктів і все ок
Грушки-яблочки• 30 марта 2025
Ответ дляРозвідка Маші
отлично
какой % с вашей зп вы платите налогов?
и сколько это в грн
сами же подняли вопрос что все должно быть максимально прозрачно
Розвідка Маші• 30 марта 2025
Ответ дляГрушки-яблочки
отлично
какой % с вашей зп вы платите налогов?
и сколько это в грн
Чисто нищебродская черта, заглянуть в чужой кошелек.
Грушки-яблочки• 30 марта 2025
Ответ дляРозвідка Маші
быстро вы сьехали
я не заглядываю в ваш кошелек
я вас даже не знаю
остро вы однако реагируете на вопрос о налогах
хотя стартонули хорошо
что ж пошло не так?
Розвідка Маші• 30 марта 2025
Ответ дляГрушки-яблочки
быстро вы сьехали
я не заглядываю в ваш кошелек
я вас даже не знаю
хотя стартонули хорошо
что ж пошло не так?
Я не чиновник, чтобы открывать декларацию.
Я попыталась показать, что можно заработать и в Украине, своими мозгами и без знакомств, после 35. Но видимо зря. Одни дизлайки и смешки.
Крайня невістка• 30 марта 2025
Ответ дляРозвідка Маші
Ой , дохід типу ок а виховання не встигло за доходом
І питання про податки так одразу все показало
Грушки-яблочки• 30 марта 2025
Ответ дляРозвідка Маші
а если вернуться таки к налогам, этот вопрос вы кстати подняли
почему работники айти сферы платят в 5 раз меньше налогов чем остальные
почему зарабатывая 100-200-300 тыс налогооблажения копейки, и вы считаете это правильным
Крайня невістка• 30 марта 2025
Ответ дляГрушки-яблочки
Бо ми це щось одне , а ви - щось інше :)
Про податки гарна теорія якщо сплачувати як з ПП -копійки
Розвідка Маші• 30 марта 2025
Ответ дляГрушки-яблочки
Это система налогообложения государственная.
Дию Сити и гиг-контаркты придумали не айтишники, а государство. Все вопросы туда.