Гостра на язик• 30 марта 2025
Заходжу сюди - всі бідні!!
Виходжу на вулицю , дивлюся на машини припарковані , ресторани забиті .. супермаркети в яких не протолкнутися .. і розумію що якась паралельна реальність.. так ми багаті чи бідні ?
Розвідка Маші• 30 марта 2025
Ответ дляВідповів всім
У вас якесь дивне питання. Мені вистачає на мої потреби і я супер задоволена своєю професією, до якої у мене здібності з дитинства. У більш розвинених країнах , люди з моєю професію живуть досить багато. Те, що у нас таке відношення до цього, ще не значить, що треба все кидати і продавати себе за елітний рівень життя.
Нащо ви згадуєте про розвинені країни? Я живу в Україні і підлаштовуюсь під умови тут, а хто не може цього зробити і ниє.
Khmelnichanka• 30 марта 2025
Ответ дляРозвідка Маші
Ну так нащо займатися цими професіями? І що значить живуть не заради грошей? Вам щось бесплатно видають? Їжу? Одяг? Медикаменти? За все треба платити. Чи коммуналка бескоштовна.
Ну так комусь потрібно працювати і на цих роботах. Бо вони необхідні для соціуму. І ПОВИННІ оплачуватись гідно. Принаймні так, щоб на ці гроші можна було нормально жити. Тобто, санітарка і лікар не повинні отримувати однаково. Але жити, а не виживати повинні і перші і другі. Без підколів в стилі «хто вам винен»..,,
Аноним_1858• 30 марта 2025
Ответ дляОхиИВздохи
Да, у мани выборочное зрение.
Вчера тоже весь день старалась, то чеки у всех в Метро по 8-9 тыс, то все ее знакомые исключительно рыбу красную едят и авокадо
Вообще не факт• 30 марта 2025
Ответ дляТримаю свічку
Завжди були,є і будуть різні.Але по фото,то не скажеш,що тут бідні.Хто що їсть,ремонти,покупки-особливо взуття,парфуми,відпочинок.Все дуже не дешево.
Бо бідність демонструвати мало кому захочеться. Коли показують ремонти, а ти розумієш, що в тебе розруха, то звісно ти фото своєї квартири не виставив. То і виглядає так, що у більшості все дуже гарно.
Грушки-яблочки• 30 марта 2025
Ответ дляKhmelnichanka
врач в гос получает меньше чем медсестра в частной
ОхиИВздохи• 30 марта 2025
Ответ дляАноним_1858
Хорошо что я вчера гуляла, а не читала всякий бред.
Розвідка Маші• 30 марта 2025
Ответ дляKhmelnichanka
Щоб всі роботи оплчувалися гідно - треба платити податки, не погоджуватися на зарплати в конвертах, реєструвати ФОП, а не працювати в чорну, не давати хабарі, повставати проти хабарників. А у нас тупа толерантність до коррупції. Коррупційні країни ніколи не жили заможно.
Весела пiсенька• 30 марта 2025
Ответ дляРозвідка Маші
Я два дня на советчице - отовсюду несет безнадегой.
Зависть, злость, ограниченность. Я бы не хотела таких в кругу общения.
Все более менее благополучно у больших городах, где есть работа и куча возможностей зарабатывать.
Писала недавно тут, что если хочется денег больше, чем 10 тыс. грн - придется выехать с родного города, снимать жилье, обучаться. Но нет, в Киеве, мол, аренда и продукты дорогие. Люди хотят поменять жизнь, ничего не меняя.
Автор, я втратила роботу в 22, через сімейні обставини, ледь знайшла іншу, на 18-25 тис, нервова виснаженість, більшість йде на ліки , живу в Києві, стажу більше 20 років, але та робота яку я робила закрилася, пришлось перевчитися
Khmelnichanka• 30 марта 2025
Ответ дляГрушки-яблочки
Ну и? Всем уйти в частную? Их на всех не хватит. А кто будет лечить тех людей, которым частная не по карману? Любая зарплата должна как минимум - покрыаать базовые потребности человека. Любая. А дальше, кто имеет возможность зарабатывать больше - пусть зарабатваает. И живет богаче тех, кто зарабатывает мало. Я не про уравниловку, я про справедливость.
Грушки-яблочки• 30 марта 2025
Ответ дляKhmelnichanka
так о том то и речь
справедливости нет
Люблю пиво• 30 марта 2025
А де ви хочете побачити на вулиці бідних?
От щоб вийти та сказати:
’Блін, бачу, що 25 млн бідних і тільки 5 млн багатих!’
От щоб вийти та сказати:
Освічую темряву• 30 марта 2025
Ответ дляВообще не факт
Думаю нема таких цін за опалення квартири 46 квадратів
Звісно нема...до 2т максимум
Розвідка Маші• 30 марта 2025
Ответ дляВесела пiсенька
У всіх складні обставини. Я в 2014 втратила будинок, збудований, не отриманий у спадок, і всі зребеження. У в 22 залишилася без роботи, в 2023 знову залишилася без роботи.
Але я бачу, що є профессії де заробляють сотні тисяч гривень, нашо мені працювати там, де плаять 20 тис. і жалітися на відсутність справедливості. І що всі мають отримувати гідну винагороду.
Справедливості немає.
Грушки-яблочки• 30 марта 2025
Ответ дляРозвідка Маші
Справедливості немає.
назовите 5 специальностей с ходу где оф зп свыше 100 тыс
только не надо что это хороший электрик или сантехник, айти туда же
Крайня невістка• 30 марта 2025
Ответ длямесяцкие
Тут срез низов и нищебродок. Не ходите сюда и все будет ок
Посмотрите просто бегло заголовки тем..🤢
Ви із яких ?
Розвідка Маші• 30 марта 2025
Ответ дляГрушки-яблочки
Вы прикалываетесь? Я работаю в айти и буду там работать, потому что только так можно сейчас заработать. Выучила английский и испанский. Еще и китайский выучу, чтобы еще больше зарабатывать. А не буду ждать, когда моя любимая профессия будет хорошо оплачиваться. Или делать вид, что деньги - это не важно.
Грушки-яблочки• 30 марта 2025
Ответ дляРозвідка Маші
это отлично
но все не могут стать айтишниками
Распутница• 30 марта 2025
В моєму оточенні родинами живуть на 25-45 тисяч, заходжу на порадницю тут в кожної зп від 1000$, а в чоловіків втричі більше, наче живемо в різних країнах.
Розвідка Маші• 30 марта 2025
Ответ дляГрушки-яблочки
это отлично
но все не могут стать айтишниками
Но в других специальностях нет заработка. Разве что у врачей в частных клиниках. Или колористов и хороших косметологов.
Крайня невістка• 30 марта 2025
Офіційні дані - кожен третій за межею бідності а на порадниці знов повні візки продуктів і все ок
Грушки-яблочки• 30 марта 2025
Ответ дляРозвідка Маші
отлично
какой % с вашей зп вы платите налогов?
и сколько это в грн
сами же подняли вопрос что все должно быть максимально прозрачно
какой % с вашей зп вы платите налогов?
и сколько это в грн
Розвідка Маші• 30 марта 2025
Ответ дляГрушки-яблочки
отлично
какой % с вашей зп вы платите налогов?
и сколько это в грн
какой % с вашей зп вы платите налогов?
и сколько это в грн
Чисто нищебродская черта, заглянуть в чужой кошелек.
Грушки-яблочки• 30 марта 2025
Ответ дляРозвідка Маші
быстро вы сьехали
я не заглядываю в ваш кошелек
я вас даже не знаю
остро вы однако реагируете на вопрос о налогах
хотя стартонули хорошо
что ж пошло не так?
я не заглядываю в ваш кошелек
я вас даже не знаю
хотя стартонули хорошо
что ж пошло не так?
Розвідка Маші• 30 марта 2025
Ответ дляГрушки-яблочки
быстро вы сьехали
я не заглядываю в ваш кошелек
я вас даже не знаю
хотя стартонули хорошо
что ж пошло не так?
я не заглядываю в ваш кошелек
я вас даже не знаю
хотя стартонули хорошо
что ж пошло не так?
Я не чиновник, чтобы открывать декларацию.
Я попыталась показать, что можно заработать и в Украине, своими мозгами и без знакомств, после 35. Но видимо зря. Одни дизлайки и смешки.
Крайня невістка• 30 марта 2025
Ответ дляРозвідка Маші
Ой , дохід типу ок а виховання не встигло за доходом
І питання про податки так одразу все показало
Грушки-яблочки• 30 марта 2025
Ответ дляРозвідка Маші
а если вернуться таки к налогам, этот вопрос вы кстати подняли
почему работники айти сферы платят в 5 раз меньше налогов чем остальные
почему зарабатывая 100-200-300 тыс налогооблажения копейки, и вы считаете это правильным
Крайня невістка• 30 марта 2025
Ответ дляГрушки-яблочки
Бо ми це щось одне , а ви - щось інше :)
Про податки гарна теорія якщо сплачувати як з ПП -копійки
Розвідка Маші• 30 марта 2025
Ответ дляГрушки-яблочки
Это система налогообложения государственная.
Дию Сити и гиг-контаркты придумали не айтишники, а государство. Все вопросы туда.