Дюймовочка• 30 марта 2025
Греція, Халкідікі
В кінці червня планую відпустку , хочу з дітьми на Грецію, тут читала , що радять Халкідікі, а куда саме, де вам сподобалось.
Дякую за відгуки
Твоя космішна• 30 марта 2025
Послухаю. Теж хочу спробувати в Грецію. Бюджет обмежений, тому хочу апартаменти з кухнею і щоб +/- недалеко був магазин. Я машину добре вожу, але за кордоном не ризикну.
Мені не обрвʼязково прям поруч-поруч з морем, я навпаки люблю ходити пішки, мені цього протягом робочого року не вистачає
Дюймовочка
• 30 марта 2025
Ответ дляГейТуда
Отель, апартаменты, бюджет?
Апартаменти, проживання на 10-11 днів до 2000 тис
Бюджет? Які побажання? Ми жили на Касандрі в районі Кріопігі, дуже бюджетно, отель був ’Медуза’,
на один день брали авто напрокат та об´їздили навколо Ситоніі - сусіднього ’пальця’- суцільного лісу с краєвидами і пейзажами бирюзового моря на фоні скалистих берегів. Все дуже сподобалось.
Працівниця року• 30 марта 2025
Ответ дляТвоя космішна
если б рискнули - посоветовала бы вам Тасос (остров). Климат отличный, с детьми прекрасно. Апартаменты, магазины рядом, Лидл есть
Жерица ночи• 30 марта 2025
Ответ дляКу-кусик
Скажіть, а в Лутракі хтось був? Як там?
Біля Афін?
Бюджетно. Пляж - галька. Природа - майже немає нічого цікавого.
Зручне місце, якщо є бажання погуляти у Афінах або Нафпліоні.
Срочнокпсихологу• 30 марта 2025
Ответ дляПрацівниця року
Дякую. Сам Тасос сподобався. Але добиратися до нього ...
Працівниця року• 30 марта 2025
Ответ дляСрочнокпсихологу
без машины, наверное, тяжело. А на машине - проще всего, если из Украины
ЖонДуан• 30 марта 2025
Ответ дляТвоя космішна
Ви описали і мої побажання. Теж подібне шукаю. Я і підліток, без авто, апартаменти бюджетно, магазин і гарний пляж. Але що не відкрию, щось не зовсім і бюджетно(
Сусановна• 30 марта 2025
Ответ дляТвоя космішна
Если водите в Украине хорошо, то за6раницей вообще никаких проблем не будет
точнее в Греции в частности. В основном водители правила соблюдают, что облегчает процесс вождения.
Сусановна• 30 марта 2025
Мы были в Фурке на Кассандре, понравилась Ситония больше - более живописные пляжи, уютнее как-то. Понравился поселок Никити.