Всех в сад• 30 марта 2025
Це зроблені груди?
Хто розбирається?
Сметчица• 30 марта 2025
Якщо дівчина на фото 20+, то можуть бути свої, але скоріше за все зроблені.
Бочка порохУ• 30 марта 2025
Ответ дляСметчица
Та там тетя с хорошим пробегом
Гербарія сушу• 30 марта 2025
Следуя логике то да, т к там все сделано губы, скулы точно, но грудь хорошо сделана, не торчат два глобуса
Сметчица• 30 марта 2025
Ответ дляБочка порохУ
Та там тетя с хорошим пробегом
Зараз такі фільтри накладають, що важко зрозуміти скільки кому років)
Всех в сад
• 30 марта 2025
Ответ дляСметчица
90x60x90• 30 марта 2025
Там сиськи аж трещат от силикона
Свои, ага. И, вообще, вся незаймана.
Герцогиня• 30 марта 2025
Ответ дляСусідка знизу
Нет, такие отвисшие то только свои
На фото может быть и не своя грудь. Сейчас есть каплевидная форма имплантов, чтобы смотрелись натурально.
Чтооооооооооо?• 30 марта 2025
І тому вона так здивовано дивиться на свої цицьки? Явно ж любується своїм капіталовкладенням!
Платье Длинное бальное• 30 марта 2025
Зроблені. Видно ’лінійку’ і в ’підвислих’ грудей не буле такої округлості.
ротцвеники• 30 марта 2025
Ответ дляПлатье Длинное бальное
що таке лінійка?
Чтооооооооооо?• 30 марта 2025
Ответ дляМамкиня доця
1 розмір? Зроблені)Не думаю
У вас погано з зором?
Платье Длинное бальное• 30 марта 2025
Ответ дляротцвеники
що таке лінійка?
Неприродна полоска, там де шкіра області декольте переходить у власне цицьку, як наче злам.
Непогодка• 30 марта 2025
Ответ дляБайрактара
Оно висит
Висить у вас в штанах. Ви давно анатомічну форму грудей бачили? У всіх вже так очі замилились на імплантах-«глобусах»…
Потребую апгрейду• 30 марта 2025
Ответ дляКто крайний?
Если и сделаны, то под натуральный вид
ага, якісь витягнуті негарно, не знаю навіть, чи могла це бути навмисна робота
Кручу хвости• 30 марта 2025
Зроблені 100% дивно, що дівчата верх не бачать. Так не буває в натуральних грудях. Вона просто у відвислі груди поставила імпланти.
Кто крайний?• 30 марта 2025
Ответ дляПотребую апгрейду
Чому негарно?) дуже естетично, натурально