Всех в сад• 30 марта 2025

Це зроблені груди?

Хто розбирається?
Потребую апгрейду• 30 марта 2025
Ответ дляГерцогиня
На фото может быть и не своя грудь. Сейчас есть каплевидная форма имплантов, чтобы смотрелись натурально.
крапля має іншу форму, а тут просто птоз
можливо, робила давно просто..
Кручу хвости• 30 марта 2025
Ответ дляКто крайний?
Чому негарно?) дуже естетично, натурально
Та ну, як дині 2. Негарно. Мені вже 43. Планую навпаки підтяжку і зменшення, бо ось це все виглядає не дуже
Кили и Манджаро• 30 марта 2025
Звичайно зроблені, анатомічна форма, капля. І вони не висять взагалі. Я жодного разу не бачила такої лінії у такому віці. Ви б побачили скільки дівчат груди зараз роблять- охреніли б)))
Невгамовна сила• 30 марта 2025
Похожі на мої натуральні.
Кто крайний?• 30 марта 2025
Ответ дляНевгамовна сила
Похожі на мої натуральні.
Так от і на мої)
Мольфарочка• 30 марта 2025
Похоже на кормящие
Кто крайний?• 30 марта 2025
Ответ дляКручу хвости
Оце дині?😀🤭
Кручу хвости• 30 марта 2025
Ответ дляКто крайний?
Оце дині?😀🤭
А що? Гарні груди, що стоять. Це молодість. А тут така з пробігом відразу і платтячко жесть
Викликаю на дебати• 30 марта 2025
Тут все уже с ума посходили со своим висением, такое впечатление, что обычную грудь никогда не видели натуральную, только на шары из порно смотрят торчащие или на подростковые прыщи, такие точно ’стоят’
Кто крайний?• 30 марта 2025
Ответ дляКручу хвости
Понятно)
ПлюшкамиБалуюсь• 30 марта 2025
Ответ дляСметчица
Якщо дівчина на фото 20+, то можуть бути свої, але скоріше за все зроблені.
20+ двічі хіба.
Миззери• 30 марта 2025
Ответ дляВикликаю на дебати
Я шары терпеть не могу , ничего красивого нет в этом
Полонянка SexShop-а!• 30 марта 2025
Ответ дляЧтооооооооооо?
І тому вона так здивовано дивиться на свої цицьки? Явно ж любується своїм капіталовкладенням!
Блин, ну я тоже на свои любуюсь, хотя не делала их: нравятся они мне и всё
Правда у меня 2-ка
Потребую апгрейду• 31 марта 2025
Ответ дляМиззери
на мою думку, анатомічна або крапля - це рис 2, а у неї 4
Мамкиня доця• 31 марта 2025
Ответ дляЧтооооооооооо?
У вас погано з зором?
Але вони виглядають крихітні
Зір в мене нормальний не переживайте , про свій зір краще подбайте!
Чтооооооооооо?• 02 апреля 2025
Ответ дляМамкиня доця
Але вони виглядають крихітні
Та ні, я то як раз чудово бачу
Мамкиня доця• 02 апреля 2025
Ответ дляЧтооооооооооо?
Та ні, я то як раз чудово бачу
Ні «крихітне» для мене не все, звідки ви знаєте і нащо ви будь-що виписуєте, ображаєте не вам знайому людину .Я лише сказала свою думку , а вам потрібно якось на це реагувати?Вам що таким чином вдається якось припідняти свою самооцінку хоча тут під анонімом на форумі
Чтооооооооооо?• 02 апреля 2025
Ответ дляМамкиня доця
А що зробили ви, під анонімом? Підняли свою самооцінку, а як на це вказали, так не сподобалося? Одразу обурення і хамство?
Мамкиня доця• 02 апреля 2025
Ответ дляЧтооооооооооо?
Я висловила свою думку на що маю право як кожний користувач форуму. А ви вирішили що вам непримінно потрібно це якось корегувати) чужу думку. Це у вас проблеми якісь зі сприйняттям і розумінням , а простими словами так щоб вам це було зрозуміло то ви просто нахабна нагла і безцеремонна людина!
Чтооооооооооо?• 02 апреля 2025
Ответ дляМамкиня доця
О, то побільше образ, побільше. Ненахабна і церемонна людина. Вибачте, що не спитала вашого дозволу і відповіла вам своєю думкою. Тут, на відкритому форумі, аноніму.
Мамкиня доця• 02 апреля 2025
Ответ дляЧтооооооооооо?
Довго ви думали дуже щоб такий примітив написати:)
Чтооооооооооо?• 02 апреля 2025
Ответ дляМамкиня доця
А ви сама собі лайки не забуваєте тицяти. Теж мені, непримитив
Подивіть на смайлики під вашим дописом (за який ми сперечаємося) раз вони так вас заспокоюють
Аліса-90ae• 01 мая 2025
Навіть сукня з натурального шовку. Інфа 146%