Кусачая Я• 30 марта в 17:08
Чи є у вас знайомі чоловіки відверті блядуни гулящі?
Як склалося їх життя?
ДеньгиНеСдаю• 30 марта в 17:10
Да есть
Отлично сложилась жизнь
Бизнес , жена, 2 детей , 3 кота , дом квартира , по машине себе и жене
Отлично сложилась жизнь
Джем Шакіри• 30 марта в 17:10
Мужчин таких нет, но я сама блядуниха та ещё. Жизнь моя отличная, замужем, не работаю, муж меня содержит полностью и для этого работает не покладая рук. А я в это время с любовниками развлекаюсь. В общем, лично мне нравится.
Клин_Кляйн• 30 марта в 17:11
Ответ дляДжем Шакіри
Зачем предаете такого хорошего мужа?
Джем Шакіри• 30 марта в 17:12
Ответ дляКлин_Кляйн
Зачем предаете такого хорошего мужа?
Это месть. Он не хочет кота заводить
Сладкий лимончик• 30 марта в 17:13
Ответ дляДжем Шакіри
Он в курсе, что вы за человек?)
Клин_Кляйн• 30 марта в 17:13
Ответ дляДжем Шакіри
Это месть. Он не хочет кота заводить
за такое надо еще и на гречку его 😠
Чупа-чупс• 30 марта в 17:13
Знайшов ту єдину, женився, 2 прекрасні дочки, жінка світиться від щастя, бо незнає, що зраджує їй, коли їде за пластіліном для дочки
Джем Шакіри• 30 марта в 17:13
Ответ дляСладкий лимончик
Он в курсе, что вы за человек?)
Не знаю. Спрошу.
Місячне Сяйво• 30 марта в 17:13
Да, есть, близко знаю двоих
Хорошая у них жизнь, есть жены, дети и любовницы
Жена_КотораяСтена• 30 марта в 17:15
Та нормально склалося. Живе, бля’’ує. Жінка, донька, посада - все в нього ок.
Чупа-чупс• 30 марта в 17:15
Ответ дляGaleTTa
Они примерные семьянины и не гулящие, со слов их жен))
Та да
Фенте Фря• 30 марта в 17:15
Подруги бивший чоловік. Вони були одружені років 5, він увесь цей час їй зраджував, навіть коли відпочивали то і там знаходив з ким перепіхнутись, признався в цьому коли розвелись. В неї двоє дітей, одне за одним, а він слабий до сексу, а от розвелись бо ревнував її страшне і постійно були сварки з побиттям. Вона була замахана битовухою і дітьми, а він думав що якщо не хоче сексу три рази на день то має коханця.
Неместная Я• 30 марта в 17:18
Сейчас наверное живёт с женой.
Когда был на заработках- гулял как бешеный
Жена вечно ловила, скандалы но жила с ним.
Работать не хотела
Думаю он и при жене гуляет
Работать не хотела
Думаю он и при жене гуляет
Love_Love_Love_• 30 марта в 17:21
Є один який до того ж був все життя серйозним бандюком і чпокав все що рухається, всі про це знали і жінка його знала. Але зараз її блог про ідеальну сімʼю, подорожі і як бути супер самостійною і успішною
Счастье_же_вот_оно• 30 марта в 17:26
Мой первый муж был конченым б…ном. В общем было несколько официальных жен, неофициальных, куча любовниц. Умер неделю назад.
Заставляличка• 30 марта в 17:28
На роботі колега , жінка в ньому душі не чає, каже вірний їй , як собака. А він 6 років вже з іншою спить і навіть живе, кажучі, що у командировку поїхав. На море возив коханку до війни, а діти і жінка на дачі парились.
Чупа-чупс• 30 марта в 17:31
Ответ дляЗаставляличка
Вміють запевнити, що вірні, певно прийомчик такий, відразу сказати що ти в мене одна єдина і все що мені потрібно є в тобі, навіщо зраджувати, якщо все є в одній жінці
Заставляличка• 30 марта в 17:34
Ответ дляЧупа-чупс
Ой, він там жінці наярює, сюсюкає. Щебече, чи заюнька відпочила. Звісно вона впевнена, що єдина. Таке він падло двулічне. Та і його коханка така, ходить сміється:’ що знов своїй дурі лапшу вішаєш. Дві гнилі людини.
когдадеЦкие• 30 марта в 17:36
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Затрахался до смерти?
Клин_Кляйн• 30 марта в 17:38
Ответ дляЗаставляличка
Мабуть жінка повністю влаштовує як жінка та людина, але не задовольняє цього сомця. І йому приходиться натрахуватись з коханкою.
Баба Йога• 30 марта в 17:39
Ответ дляLove_Love_Love_
Більшість цих блогів, така ж брехня.
Баба Йога• 30 марта в 17:41
Ответ дляЗаставляличка
Невже жіноча чуйка не спрацьовує? Чи дружина не хоче бачити?
Заставляличка• 30 марта в 17:41
Ответ дляКлин_Кляйн
Та фу на нього. Він і до цьої коханки гуляв.
Взагалі впевнилася давно, що колишніх бабіїв не буває.