Скользкая• 30 марта 2025

Чи обов´язково робити щеплення дифтерії правець

Доброго дня. Мені 42 роки. Прийшла зробити декларацію з сімейним лікарем терапевтом. Сказала поки не зробиш цю прививку декларацію ніхто не зробить. Це дійсно так? Я проти різних щеплень! - ніколи їх не робила.напишіть хто в курсі будьласка
Ms. Анонимная• 30 марта 2025
не так. хоч я сама зробила недавно щеплення від правця, бо маю дачу.
Пожарник• 30 марта 2025
Погугліть як вмирають від правця. Я побачила відео- не для слабонервних
Бесбардак• 30 марта 2025
Мені 49, роблю дифтерію і правець кожні 10 років, як має бути.
Міняйловна• 30 марта 2025
Мене на дачі вкусив безпритульний собака, так через джинси не до крові.Зробила від правця( столбняк) в плече , яка раз на 10- ть років
автор Скользкая • 30 марта 2025
Ответ дляПожарник
Не вам вірішувати!!!Я запитала інше питання!!! Ваші поради мені не цікаві!!!
Обращеница• 30 марта 2025
Врач манипуляторша
Может стоить поискать другого врача ?
Пожарник• 30 марта 2025
Ответ дляСкользкая
Ще більше знаків окликів. Вам би від сказу не завадило б щеплення!
Боневтікла• 30 марта 2025
Залежить від лікаря.
Наш нагадує про планові щеплення, але не змушує робити.
Шукайте іншого сімейного.
Слава Українi• 30 марта 2025
Не так, можна укласти декларацію з лікарем і без щеплень.
автор Скользкая • 30 марта 2025
Дівчата я питаю як по закону????!!!Чи мають право не робити декларацію ббез щеплень????В кожного е своя думка і сам вирішуе що кому робити!?
автор Скользкая • 30 марта 2025
Ответ дляОбращеница
Врач манипуляторша
Может стоить поискать другого врача ?
Вона кажже що так у всіх буде.... Типу так по закону
Бесбардак• 30 марта 2025
Ответ дляПожарник
Така сама історія - була свідком смерті від дифтерії, точніше її ускладнень, тому краще щеплення, ніж мучитись від неможливості дихати та ковтати(
автор Скользкая • 30 марта 2025
Ответ дляСлава Українi
Дякую. А. Якщо відказ може знаете куди дзвонити чи написати.... Уду вдячна
Слава Українi• 30 марта 2025
Ответ дляСкользкая
Я б телефонувала на гарячу лінію МОЗ. А ще попросила б письмову відмову, наголосивши, що потрібно, щоб письмово було для оскарження.
Петриківна• 30 марта 2025
Ответ дляМіняйловна
а при чем столбняк к собаке? при укусе делают от бешенства...
автор Скользкая • 30 марта 2025
Ответ дляСлава Українi
Дякую вам велике за відповідь
Міняйловна• 30 марта 2025
Ответ дляПетриківна
Собака безпритульний був чіпований, ну начебто від сказу привитий.Від правця( столбняка) треба робити раз в 10- ть років і що так можна заразитися від укуса.
Міняйловна• 30 марта 2025
Ответ дляПетриківна
Подтяжка• 30 марта 2025
У нас по бажанню, але від правця я зробила намірено.
Чучало яблуні• 30 марта 2025
Ответ дляСкользкая
нет, это манипуляция вашего терапевта, я бы поискала более адекватного доктора
Чучало яблуні• 30 марта 2025
Ответ дляСкользкая
зачем вам тратить на это нервы?
Психологічка• 30 марта 2025
Ви хотите, чтобы врач насильно с вами заключила декларацию против ее воли? И как она после этого вас лечить будет? Может это ее личные убеждения, и она хочет заключать декларации только с привитыми пациентами, может много клиентрв и может перебирать.
Весотехник• 30 марта 2025
Лікар цілком вправі не брати пацієнтку, чиї переконання не відповідають чинним рекомендаціям і законодавству. Нащо їй Ви, яка має свою цінну думку на всі поради-рекомендації, в результаті відмовлятиметься від щеплень за віком, скринінгів, не виконуватиме рекомендації й псуватиме показники? З Вами просто не хочуть співпрацювати. Мають право. Шукайте іншого лікаря, якому по барабану Ваші заскоки
автор Скользкая • 01 апреля 2025
Ответ дляВесотехник
Скажіть будьласка доброго ранку по-перше. Можна будьласка статтю з законодавства?
автор Скользкая • 01 апреля 2025
Ответ дляЧучало яблуні
Дякую велике так і робитиму