Пацан к успеху шел• 30 марта 2025
Апетит дитини 2 роки
Привіт матусі, маю доньку 2,5 років, нічого не хоче їсти, майже і не їсть, молоко може попросити, на ніч обов´язково молоко даю 2 рази. Вдень їсть зранку тільки може помідор зїсти або огірок, гречку або пюре не їсть. Готувала для неї все що любить, супчики, картопельку в духовці, молочні каші, оладки, сирники, налисники, все це вона їла, але в один момент почала вербувати що не хоче їсти і каже на їжу фу. 5-6 днів нічого не їсть толком,тільки овочі, фрукти каже кислі,окрім банана. На ніч сьогодні як лягала спати випила молоко, і сказала що болить животик біля пупка, я намагалась дати сироп але вона його не схотіла,якби я не вмовляла її. Що робити в такому випадку? Завтра поїдемо аналізи здавати, можливо у вас таке було і що робили, що допомогло вмовити поїсти?
Пацан к успеху шел
• 30 марта 2025
Ответ дляНе любовница
Не давайте молоко
Чому? Ізза молока не хоче їсти?
Пацан к успеху шел
• 30 марта 2025
Ответ дляТа прям багіня
Можуть бути паразити- молоко, біль біля пупка....
Пару тижнів назад давала сироп,пропали курс, наче все ок було
Не любовница• 30 марта 2025
Ответ дляПацан к успеху шел
Чому? Ізза молока не хоче їсти?
Так, молоко калорійне, перебиває апетит, і загалом важке для травлення
Пацан к успеху шел
• 30 марта 2025
Ответ дляНе любовница
Незнала(
Читала статті написано було що на день до 4 роки можна до 500мг, то й давала на ніч,щоб не втратила вагу, била пухкенька, хоча вона витяглась дівчинка,подорослішав наче,але не похуділа
Пацан к успеху шел
• 31 марта 2025
Ответ дляГитта Ягг
А вы ей не пробовали не крупу и силос давать а мясо, рыбу, яйца? Какой-то у вас неоднозначный рацион. Каши, тесто.
В нас раціон повноцінний по клопотенку, якщо написано сирники, налисники це не означає що це жирні і тим паче просто тісто. Я написала основні страви які готую, по мимо основного є в неї завжди гарнір. Рибу і м´ясо вона не їсть взагалі каже фу, і як тільки бачить курочку в супі то вона далі не буде їсти взагалі. Яйця їсть тільки варені, омлет і яєчницю не їсть, від запаху кривиться. Вона дуже сильно перебирає, все що сьогодні лікар сказала це молоко з раціона нічного прибрати і десь на обіді стакан молока або каша молочна. Поки приберу молоко з нічного часу і буду наблюдати
Ответ дляПацан к успеху шел
Предположу явно выраженные проблемы пищеварения (ферментопатия), микробиома (патогены) и нарушение метаболизма аммиака (дефициты микроэлементов).
Сироп противопаразитарный? Если да, то параллельно нужна поддержка систем детоксикации, пищеварения и прием пробиотиков.
Все это было в вашей схеме приема несколько недель назад?
Если нет, то сейчас вы имеете осложнения после безграмотного противопаразитарного лечения в виде ухудшения работы органов детоксикации и пищеварения ребенка.
Ответ дляПацан к успеху шел
Рацион по клопотенку просто потому что модно?
Как он связан с адекватным питанием растущего организма если ваш ребенок не ест ни рыбу, ни мясо, ни птицу? Дефицит соли это наибольшее зло данного ’шефа’ - нарушение электролитного баланса недопустимо!