Янка-угомонись• 30 марта 2025
Корм для котиків
Маємо кицю, майже 3 роки. Стерилізована. Годую бріт кеа для соерилізованих. Останнім часом стала дуже погано його їсти. Ветеринар говорить, переходьте на про план. Донька говорить, що це не дуже якісний корм. Яким кормом годуєте своїх котиків?
дамаАмстердама• 31 марта 2025
Ответ дляТоматико
Фортифлора - это пробиотик! Это НЕ корм вообще
Я в курсі, то собі з іншої теми назву пробіотики зберігала, а тут автозаміга, я пізно помітила, редагувати не дало. Кицька була на Проплані сухому для стерилізованих і посада лізти шерсть
Кто крайний?• 31 марта 2025
Ответ дляТоматико
Чем меньше вес пачки, тем дороже цена за 1кг.
150 грн в Форе 800 грамм Брита- куда уже дешевле
Томатико• 31 марта 2025
Ответ дляКто крайний?
А, ну брит - он же премиум, они недорогие. Но мешком по 10кг наверняка еще дешевле цена за 1кг будет
Янка-угомонись
• 01 апреля 2025
Ответ дляКто крайний?
Де ви бачили бріт по такій ціні? Може ви мал на увазі бріт преміум? То я такий взагалі не купую, то поганий корм
Кто крайний?• 01 апреля 2025
Ответ дляЯнка-угомонись
1. Я ж наче написала де? 2.Корм Бріт преміум рекомендують ветеринари в огляді кормів , я його так і знайшла
дамаАмстердама• 01 апреля 2025
Ответ дляКто крайний?
Brit care кращий за складом
Кто крайний?• 01 апреля 2025
Ответ длядамаАмстердама
Brit care кращий за складом
Я не тупа. Просто в мене нема грошей годувати трьох котів, одна з яких вивезена з Дон області саме Брит каре. І навіть ,якби була,то взяла б краще ще котика з евакуації. Місця в мене багато