Пошаманю• 31 марта 2025
Розкажіть, якими шампунями користуєтесь.
Мені жоден не промиває, бо жирна шкіра .Хочеться відчуття свіжості.
кнопкодав• 31 марта 2025
У меня тоже жирная кожа головы. Два намыливания - любой шампунь справляется, даже с самыми дешевыми проблем не возникало
Пошаманю
• 31 марта 2025
Ответ дляКонФФетОшка
хеденшолдерс
Якраз сьогодні ним мила.Взяла як завжди цитрусовий.Вони змінили запах колір теж, не миє так як колись.Брала в Єві
Тут надолго• 31 марта 2025
Пілінг купіть собі. А шампуні у мене від фірми Styx,поки це найкраще що я знайшла для свого жирного типу шкіри
Пошаманю
• 31 марта 2025
Ответ дляТут надолго
А який пілінг і шампуні? Дайте фото будь-ласка.
Ні за холодну воду• 31 марта 2025
Відкрила для себе в Єві помаранчевий корейський для пошкодженого волосся і бальзам це просто казка.
Тут надолго• 31 марта 2025
Ответ дляПошаманю
Пілінг від орайзінг хороший. А шампуні там всі круті, єдине треба ловити по знижкам,бо без знижок якась космічна ціна. Люблю з хною і кропива/хміль
Пошаманю
• 31 марта 2025
Дівчатка якби ще фото всюди прикріплювали то було б супер.Тактлегше шукати в гуглі.Бо справді хочу щось нову спробувати.
Ні за холодну воду• 31 марта 2025
Ответ дляПошаманю
Пошаманю
• 31 марта 2025
Ответ дляТут надолго
дякую Вам. Але ціна мені дуже завелика.а бютжетне щось можете порадити?
Тут надолго• 31 марта 2025
Ответ дляПошаманю
Не підкажу. Ще інший пілінг пробувала, але він теж дорогий. Шампунь по акції в районі 350 гривень. Ви б написали спочатку який Ваш бюджет, бо дівчата можуть радити досить дорогі шампуні.
Пошаманю
• 31 марта 2025
Ответ дляТут надолго
Мені щось таке 200-300 грн
Пошаманю
• 31 марта 2025
Ответ дляНі за холодну воду
Отакий ще дуже класно вимиває і волосся просто супер.
Дякую
Пошаманю
• 31 марта 2025
Ответ дляДама_с_коготками
Мені цей промиває до скрипу. Можливо, і вам підійде
Пробувала ним мити,не миє мені.От Шампту мив добре,але його давно нема в продажі.
ЛолитаНеРазлита• 31 марта 2025
Ответ дляПошаманю
Мені щось таке 200-300 грн
Вот этот очень классный, ещё этой же марки с глиной. У меня такая же проблема как и у вас, этот все отлично моет и есть свежесть.
Стильна штучка• 31 марта 2025
Ответ дляПошаманю
Мені щось таке 200-300 грн
Та візьміть будь-який шампунь без силіконів. Навіть найдешевший, вони все вимиють аж до скрипу.
Ваш Хедендшоудерс з силіконамм, тому і жирнить
Пошаманю
• 31 марта 2025
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Мила я від марки Оберіг, але той що з глиною,то жах страшний.Волосся як дротики жостке і жирне.Спробую ще цей.
Швидкоруч• 31 марта 2025
Ответ дляПошаманю
Deeply
Пошаманю
• 31 марта 2025
Якби ви знали скільки я перепробувала і все не то.Хербал есенсес ще трошки краще миє.
Ні за холодну воду• 31 марта 2025
Ответ дляПошаманю
Я теж перепрошувала тупо вагон, тепер мию унітаз всім цим добром. Підібрала собі два, і реально там в чорній бцтилці його треба граминку щоб він спінився.
Пошаманю
• 31 марта 2025
Ответ дляНі за холодну воду
Дякую, спробую