Карусель-весель• 25 февраля в 13:13
Спф для світлої шкіри, тонуючий, і щоб не вибілював і не жирнив, краще матуючий
Чи є таке?
Порадьте
Дуже треба
Порадьте
Дуже треба
Сиджу тихенько• 25 февраля в 13:16
Говорят, что есть спф с прозрачным цинком. Поверх него можно тон. Сама не пользовалась.
Мейк-ап форева• 25 февраля в 13:26
Ответ длявре_Динка
я б не назвала гідропептид легким
взагалі не зрозуміла цю фірму
Вы именно про спф? Спф у них очень легкий. Если стравливать с тем же ис клиникал.
Ответ дляМейк-ап форева
спф пробувала гідропептида - не назвала його б легким, з ісклінікал не порівнювала. вцілому те зщо із проф пробувала мені все важкувате якесь по спф
але мені і інша косметика гідропептиду не зайшла якось. от якась вона сама недієва із всього що пробувала, але то вже окрема тема)
Мейк-ап форева• 25 февраля в 13:31
Ответ длявре_Динка
А что вы хотите от спф на физических фильтрах?)
Я химические не пробовала, так как аллергик. На химических есть еще институтум с тоном вроде.
Ширли-Мырли• 25 февраля в 13:50
Ответ дляAnnaOst
Я купила гаріньє солар амбре просто тому, що треба було терміново було захистити обличчя від сонця і залишилася повністю ним задоволена. Єдине що він рідкий і зовсім не економний
Не жовтить? Який підтон?
Чи він без тону?
ЛюблюДевчонок• 25 февраля в 15:05
Лунтик-паунтик• 25 февраля в 15:24
Например такой, он очень светлый, лёгкий, но не матирующий - нужна пудра
Карусель-весель
• 26 февраля в 07:38
Ответ дляМейк-ап форева
Гидропептид есть с тоном, очень легкий.
Він не для світлої шкіри
Карусель-весель
• 26 февраля в 09:59
Ответ дляЛунтик-паунтик
Пробула,він мене вибілює