UntoldStory• 31 марта 2025

Вопрос о секонд —хендах. Вы ходите туда? Хумана например

Как вы считаете, можно ли в таком магазине купить подешевле хорошую вещь, причем такого же качества как в брендовых магазинах
Elena_Kiev_Solomenskiy• 31 марта 2025
можно, но не того размера)
klaraneill• 31 марта 2025
можно, но искать придется долго) иногда хожу, когда надо что-то с примеркой купить
Jul757• 31 марта 2025
Можно.
Tivoli• 31 марта 2025
Была лет 10+ назад
Ничего там хорошего не увидела
Жаль времени часами копаться в чем-то
ОленаЯ• 31 марта 2025
Ходжу іноді, речі класні купую там - і чоловіку, і дітям, татові своєму, мамі. Собі рідко, що знаходжу
Quarasique• 31 марта 2025
Секонды - моя тайная порочная страсть. Не знаю, чего там больше, развлечения или добычи.
Чтоб там собрать модный гардероб из качественных вещей - это вряд-ли, но случаются классные находки. Например, столь ценимые мной водолазки из мериносовой шерсти или кашемира. Ношу их зачастую первым слоем, для тепла, сверху худи или еще что-нибудь, они быстро приходят в не лучший вид, покупать для таких целей за полную цену просто жаль. Иногда нахожу невероятные предметы - целая шкурка лисы с пластиковыми глазками, или бело-розовая подушка для кота, выглядящая так, будто она из музея викторианской эпохи. Что самое редкое -так это по-настоящему стильные и красивые вещи. Офигенное пальто Зара нашла полгода назад за копейки, но с тех пор больше ничего такого.
Кстати, много вижу крутых вещей, но не своего размера. Огромные. Обладателям среднестатистического S-M не так просто, конкуренция)
vviola• 31 марта 2025
Ответ дляQuarasique
А ось тим, у кого розмір XL, навпаки трапляються цікаві речі маленьких розмірів, знайти щось гарне свого розміру складно - ось такий пардокс в пошуках речей у секонді)))
ОленаЯ• 31 марта 2025
Ответ дляvviola
100%
Стрекоза любви• 31 марта 2025
До повномасштабного вторгнення жила поруч з Хуманою. В них був день, коли завозили якісні, оцінені речі. Шовк, шерсть, кашемір. Бренди дуже часто Гант, Армані, Ральф Лорен. В середньому вже тоді ціна на кардиган була 500+ гривень, 3 роки назад.
Не знаю, які ціни зараз. Жодного разу не була після повномасштабного вторгнення. Мабуть вже по тисячі за річ?
Kolgotkina.• 31 марта 2025
Обожнюю секонди, але то треба мати натхнення і гарний настрій )) Але не кожен раз можна щось знайти. Можу ходити декілька тижнів підряд і нічого не купити, а за минулі 2 тижні підряд мала гарні знахідки: купила 4 сумки, які хотіла, 2 блузи і 2 кофти на осінь. Старший син (8 р.) - то весь у секонді росте. З нового лише носки, труси, вишиванка, 2 пари взуття і 1 штани ))) З дитячого одягу на беушці гарний вибір якісного і яскравого: кофти, футболки, спортивні штани з принтами, а не просто чорне/сіре. В нашому маленькому містечку в магазинах такого вибору немає. Собі щось прям таке класне - це скоріше удача, а не закономірність, маю розмір М. На секонді більше класного одягу трапляється розмірів ХС-С та ХЛ і більше, взуття так само: 38-39 рідко, а маленькі і великі розміри частіше.
Kolgotkina.• 31 марта 2025
і так, в перший день виходить не дешево, особливо на речі з люкса, але вибір більший.
vviola• 31 марта 2025
Ответ дляKolgotkina.
А похваліться, які сумки купили?
Бачу на ютубі у дівчат-блогерів, що знаходять гарні шкіряні сумки в новому стані. В наших магазинах таких не зустрічала. Мабуть, їх розбирають у перші хвилини оновлення.
SARA Abramovнa• 31 марта 2025
Конечно, можно найти хорошую вещь, если есть желание и время для поиска)
Kolgotkina.• 31 марта 2025
Ответ дляvviola
А похваліться, які сумки купили?
В мене не прям якісь крутезні бренди, але подобаються візуально і нові або в ідеальному стані. Я люблю маленькі сумочки і важливо, щоб були легесенькі. Але шкіряні великі сумки теж іноді трапляються. Також гарні рюкзаки (минулого разу бачила новий Майкл Корс). А ще гарну нову сумочку steve madden, але мені вона заважка була. Так, сумки з люкса розбирають в 1-2 день і вони виходять дорого.
Stepa_nida• 31 марта 2025
Я не ходжу, бо мене бісить все - запах, люди, не вистачає терпіння.
А ось моя мама вміє там знаходити справжні скарби. Наприклад, светр з 100% шовку та кашеміру Filippa K, я ношу з 2018 (!) року. Він не кошлатиться, тонкий, але при цьому теплий, не кусючий. Простий крій, великий розмір, що дає гарний оверсайз. І все це менш, ніж за 100 грн. на той момент.
Teonaa• 31 марта 2025
Звичайно!!!!!!!!! Ви що?! У мене ломка коли я не можу потрапити на «нову колекцію», або хоч би коли.
Всі речі без слідів носки, сучасні. Раніше навіть синтетики майже не було. Зараз є.
Взуття, сумки - ні
Kolgotkina.• 31 марта 2025
Ответ дляvviola
А похваліться, які сумки купили?
О, забула! Ще сумка Biba з натуральної шкіри та замші. Не знаю чи сучасна і модна, але в реальності виглядає гарно і акуратно.
Да ладно• 31 марта 2025
Захожу к нам в Эконом Комфорт и только за новым бельём.