успокойте_Меня• 31 марта в 11:26

Випускний 11 клас. Де проходить вручення атестатів?

Чомусь директор нашої школи вирішила проводити вручення атестатів на площі біля входу в школу. Мотивує тим, що в школу батькам не можна заходити, бла-бла-бла, військовий час, це небезпечно, раптом тривога, може хтось із батьків терорист. Хоча в школі є шикарний актовий зал.
Кінець червня, може бути спека чи дощ. Толпа батьків. У нас десь 30 випускників.
А де у ваших школах проходить святкове вручення атестатів? (не гулянка)
Тріль підпільний• 31 марта в 11:28
Ну и хорошо, в городах заставляют оплачивать помещения, в школе нельзя)))
автор успокойте_Меня • 31 марта в 11:28
Ответ дляТріль підпільний
Какие помещения?
Єдина Країна• 31 марта в 11:29
Ответ дляТріль підпільний
У нас в школе, например, просто все в актовый зал не вместятся, этим аргументировали, арендуем в другом месте большой зал.
Єдина Країна• 31 марта в 11:30
Интересно, а если погода будет дождливая, на что это вручение похоже будет.
автор успокойте_Меня • 31 марта в 11:31
Ответ дляЄдина Країна
А если жара +30? Час стоять на солнцепеке?
Единорог помог• 31 марта в 11:31
В народному домі, в школі, на площі перед школою
Батькам не заборонено заходити в школу
Сонячний зайчик• 31 марта в 11:31
Ответ дляуспокойте_Меня
Какие помещения?
со старшей орендовали типа ’дом культуры’ в 2018 году
Єдина Країна• 31 марта в 11:32
Ответ дляуспокойте_Меня
Да, тоже не очень. А родители сами не могут повлиять где вручать, если в школе нельзя?
автор успокойте_Меня • 31 марта в 11:32
Ответ дляСонячний зайчик
Ну раньше понятно. А сейчас?
Сонячний зайчик• 31 марта в 11:34
Ответ дляуспокойте_Меня
Ну раньше понятно. А сейчас?
младшая в 2020 году - карантин как раз. То был просто наш класс в летнем кафе
автор успокойте_Меня • 31 марта в 11:34
Ответ дляЄдина Країна
Нет. Как повлиять? На кого? Вручает сама директор. Она предлагает во дворе школы
автор успокойте_Меня • 31 марта в 11:35
Ответ дляСонячний зайчик
А кто вручал вашим аттестаты в кафе? Директор школы?
Сонячний зайчик• 31 марта в 11:36
Ответ дляуспокойте_Меня
не, он тогда с короной в больнице лежал. Завуч вручала
Идеальная оптимистка• 31 марта в 11:37
У нас переважно на площі перед школою, там є обладнане підвищення для апаратури, тінь для вискників. Випускників десь зазвичай 50-100 (рік на рік по-різному). Цього року 70. До кожного ще мінімум двоє батьків прийде + вчителі, куди такий натовп засунути в душу актову залу?
автор успокойте_Меня • 31 марта в 11:38
Ответ дляИдеальная оптимистка
Тобто немає ніяких офіційних заборон на зібрання батьків в школі?
Идеальная оптимистка• 31 марта в 11:38
У мій випуск взагалі було на стадіоні, батьки на трибунах, бо лише випускників було 160+, інших варіантів банально не вигадаєш
Идеальная оптимистка• 31 марта в 11:39
Ответ дляуспокойте_Меня
Офіційно є, залежить від місткості сховища і може бути розпорядження місцеве щодо доступу сторонніх. Батьки формально не сторонні, вони теж учасники навчального процесу, але на випуск же не лише вони захочуть прийти.
автор успокойте_Меня • 31 марта в 11:41
Ответ дляИдеальная оптимистка
Дякую. Сховища на 200 дітей в школі є. Чи є якісь розпорядження по Києву не знаю.
Идеальная оптимистка• 31 марта в 11:48
Ответ дляуспокойте_Меня
Ну, от рахуйте: тоді треба пускати якось за запрошеннями чи як? 50 випускників + 100 гостей, + десь 20 вчителів і фотографи, відео графи. Все. Якщо у кого брат-сестра, бабуся, то вже думати, хто йде. Ви пені, що посадочних місць в актовій залі 200, що кондиціонер витягне у спеку? Бо задуха буде точно
Идеальная оптимистка• 31 марта в 11:50
Ответ дляЄдина Країна
У знайомих так вийшло, що дощ пішов наприкінці, перейшли у спортзал.і так, туди попросили лише випускників і батьків, решті - даруйте, мало місця. І було задушно з відкритими дверима на вул цю. А у спортзалі стеля в рази вища, ніж в актовій залі
автор успокойте_Меня • 31 марта в 11:50
Ответ дляИдеальная оптимистка
Все норм. Рахували. Випускників у нас 25-27. Зал не на сонячній стороні.
Ви думаєте на сонці на площі буде краще стояти ніж в залі сидіти?
Идеальная оптимистка• 31 марта в 11:51
Ответ дляуспокойте_Меня
А перенести урочисту на 16-17 вечора? Там геть немає тіні?
Лукава Кішка• 31 марта в 11:51
2022, в фойе школы ( оно просторное). Как было до войны точно не помню, но вроде в актовом зале.
Лгин• 31 марта в 11:52
Торік були на площі перед школою.
Випускників було небагато, але з гостями, вчителями був гарненький натовп.
Дощу не було, тому пройшло все нормально. Якби погода була погана, думаю, якось в школі б розмістились. Зал є, гарний, але невеликий. Як такої заборони зайти в школу озвучено не було, просто площа - найбільш зручний варіант був. Все свято планувалось під це, танці діти готували.
автор успокойте_Меня • 31 марта в 11:52
Ответ дляИдеальная оптимистка
Трохи є тінь на ганку школи. А після 13.00 і до вечора якраз вся площа на сонці.
Идеальная оптимистка• 31 марта в 11:53
Ответ дляуспокойте_Меня
У Вас узагалі 1 клас? То може запросіть директора на випуск і вона просто у ресторані чи де там святкуєте вручить? Там зазвичай краще з кондиціюванням
автор успокойте_Меня • 31 марта в 11:53
Ответ дляИдеальная оптимистка
У нас в актовій залі стеля вища. Школа нова.
Дадосвидания• 31 марта в 11:54
Минулий рік - в актовому залі. 11-a на 10.00, 11-б на 11.00 і т.п. До цього був останній дзвоник 31.05 на шкільному подвір´ї. Випускний був в кінці червня, коли всі склали НМТ.
автор успокойте_Меня • 31 марта в 11:55
Ответ дляИдеальная оптимистка
Теж над цім думаємо. Але в ресторані буде мало батьків. А на вручення і брати-сестри і бабусі-дідусі прийдуть.
Идеальная оптимистка• 31 марта в 12:01
Ответ дляуспокойте_Меня
Ну, теоретично можна якось домовитися, а-ля таки вхід за запрошеннями, певна кількість запрошень на кожного випускника. Так і директору поясните, що не буде сторонніх, які щось принесуть, і кількість відповідатиме сховищу. На дверях пара батьків чи хтось зі співробітників школи намвзід