успокойте_Меня• 31 марта 2025
Випускний 11 клас. Де проходить вручення атестатів?
Чомусь директор нашої школи вирішила проводити вручення атестатів на площі біля входу в школу. Мотивує тим, що в школу батькам не можна заходити, бла-бла-бла, військовий час, це небезпечно, раптом тривога, може хтось із батьків терорист. Хоча в школі є шикарний актовий зал.
Кінець червня, може бути спека чи дощ. Толпа батьків. У нас десь 30 випускників.
А де у ваших школах проходить святкове вручення атестатів? (не гулянка)
Лгин• 31 марта 2025
Ответ дляИдеальная оптимистка
У Вас узагалі 1 клас? То може запросіть директора на випуск і вона просто у ресторані чи де там святкуєте вручить? Там зазвичай краще з кондиціюванням
А всі святкують в ресторані?
Наші діти відмовились, їздили в Карпати замість ресторану. А саме в школі була урочиста частина, хто бажав - вигуляв святкове вбрання. Сукні, зачіски, фото.
Идеальная оптимистка• 31 марта 2025
Ответ дляуспокойте_Меня
У нас в актовій залі стеля вища. Школа нова.
До речі, згадала, що канат у тому спортзалі висів 5м, і він не діставав до підлоги. Тому висота стелі там ого, а було душно