По последним данным ООН, в Украине более 10 миллионов украинцев сталкиваются с умеренной или серьезной нехваткой пищи.
В 2025 году повышение минимальной заработной платы в Украине не запланировано. Это подтвердил премьер-министр Украины Денис Шмигаль во время "Часа вопросов к Правительству" в Верховной Раде. Она будет оставаться на уровне 8 тысяч гривен. После уплаты налогов человек на руки получает 6160 гривен (148 долларов США ).
Это уже дно, или нет?
Результат:
вже голосів:
44 (61.11%)
Дно
20 (27.78%)
Это Зимбабве
8 (11.11%)
Да не, норм
Ответ дляБессмертный пони
А за кем нужно доедать ?
Не за кем, всё сожрал Юзик
Бессмертный пони• 31 марта в 11:39
Ответ дляSometimesDiena
Не за кем, всё сожрал Юзик
Этот может .
Знаю одну люлину лише, яка не доїдає - одинока бабуся в трьошці 120 метрів в Києві.
Про трьошку написала, щоб розмір комуналки був зрозумілим. А субсидія через метри мала.
Її сусіди годують.
Всі інші нормально харчуються, навіть пенсіонери. В тому сенсі, що голодні не ходять. Різноманітного меню немає звичайно, але щоб голодували - не знаю такого.
Її сусіди годують.
дякую аж підскакую• 31 марта в 11:40
Ответ для Юлія-cc64
Ссылка на оф. Источник будет?
И желательно в оригинале
Ответ для Юлія-cc64
Ссылка на оф. Источник будет?
В Украине, согласно данным Детского фонда ООН (ЮНИСЕФ), недоедают почти 10 миллионов человек. Это худший показатель среди всех стран Европы. Данные в июле обнародовал ЮНИСЕФ.
Бессмертный пони• 31 марта в 11:51
Ответ дляSometimesDiena
Это , по-вашему , ссылка ?
Ответ дляSometimesDiena
На сайте ЮНИСЕФ.орг об этом что-то знают?
Есть там свежий доклад по Украине от января 2025 г., но этого нет.
Бессмертный пони• 31 марта в 11:55
Ответ дляnatapril
Не доедают что, за кем?
За Юзиком . Просто не успевают .
арина-ветерок• 31 марта в 11:58
Ось таку статтю знайшла : Продовольча безпека України: чому частина населення страждає від недоїдання
Джерело:
© Comments.ua
Але очевидно, що навіть з зарплатнею 6-9 тисяч грн доводиться дуже економити на їжі, відмовляти собі у фруктах, м`ясі, молочних продуктах. Бо треба ще ж і комуналку сплатити, і ліки купити, й шампунь, і труси, і зуб полікувати. На їжу зостається мізер, а ціни зростають майже щоденно. Зрозуміло, що в пенсіонерів, які живуть на вдвічі меншу суму ситуація взагалі критична. Прожитковий три тисячі грн, на нього й теоретично не виживеш.
Джерело:
© Comments.ua
Mondays Child• 31 марта в 12:00
Сорри, а когда это у нас был ’Час вопросов к правительству’ и кто их задавал? Я опять все пропустила?
Ответ дляарина-ветерок
Джерело:
© Comments.ua
Джерело:
© Comments.ua
Це гімно, а не джерело. Комментс.юа, серйозно?
На оф.сайті ЮНІСЕФ чи ООН пошукайте, ми почекаємо.
Погані боти, вам за таку лажу не заплятять
Ответ для Юлія-cc64
Так ссылку дайте, в чем проблема?
Я дала ссылку, Юнисеф
Ответ дляJul-Ap
Это июльский доклад
Ответ дляБессмертный пони
За июль 2025г. ?
Логика вышла из чата
Ответ дляSometimesDiena
що там рахувати. взяти пенсіонерів з мінімальною пенсією( біля 3т.), людей з інвалідністю 1-2 гр.( пенс. 3 тис,купуй ліки,які життєво необхідн і на решту в нічому собі не відмовляй) і матері з малими діться(850)..Все є в статистиці.
але,боюсь, на них тупо забили. Бо приоритети у нас зараз ті, кому добавляють фінансування.
арина-ветерок• 31 марта в 12:18
Ответ для Юлія-cc64
Про статтю не знаю, може й погане джерело.
А як живуть бідні люди знаю, бо й сама така, і людей з маленькими зарплатами і пенсіями багато навколо. Як вважаєте, скільки треба людині грошей, щоб мінімально на все вистачило? І порівняйте з нашим прожитковим.
Ответ дляарина-ветерок
Працювати не пробовали?