Жирный пьяный мудак возомнил себя богом и избил девушку по голове.
Девушки отдыхали в парке , судя по описанию видео слушали музыку на русском.
Были б там мужики, уверена, он бы не осмелился и пикнуть.
Страшно ходить по улицам, вот такое неадекватное если на пути встретится , как обороняться ? Девушка изо всех сил кричала «помогите» , но кроме ее подруг никто не подошел помочь …
Борисфенка• 31 марта 2025
Ответ дляOlvia1987
Червону руту Івасюка співали на голубому вогнику у Москві.
То ви тепер ще триста літ будете Калінку-малінку співати?
Графиня Шезвездицкая• 31 марта 2025
Ответ дляSeehund
Я вообще сторонник не дразнить неадекватных людей, коих развелось порядочное количество. Сидеть в темном парке и без музыки довольно не безопасно. Конечно можно кричать о своих правах слушать музыку где угодно и что угодно, но сейчас главенствует право силы, а не закона.
Прочитайте первоисточник- эти девочки кинули в него бутылку..
От этого и начался скандал.
SometimesDiena• 31 марта 2025
Ответ дляРеверанс
Прикро,що за таких тупих девочек,такі орли лягають в землю.Що б за спинами панувала кацапщина.
Куда деваться. Так сложилось исторически, что большая часть современного населения Украины русскоязычная, у большинства русские предки, как минимум по одной из линий.
Ответ дляGaimer
82 рік я виступала на всесоюзному конкурсі із піснею Ой у лузі червона калина
За 12 років до виступу українську мисткиню Аллу Горську за проукраїнську позицію було вбито.
Вересень 1985 року росіяни закатували на смерть українського поєта Василя Стуса.
А Вас прямо заставляли....
На ненавистній мові...
А Вас прямо заставляли....
На ненавистній мові...
rainbow2018• 31 марта 2025
Ответ дляGaimer
Це лише обкладинка. Там повний текст і пісень і балад. Уже донька вчить. Все читала. Ну не люблю я українську літературу, мене її насильно в школі заставлялм вчити. Чи прочитала я в дорослому житті хоч одну книгу українського автора? -Ні. Хоча читаю 2-3 книги щомісяця. Відійшли від теми...я за те, що в сучасному світі кожен має право обирати. Що слухати, і що читати
Я бачу, ви теж розбираєтесь.
Це жахливо, шо вас змушували вчити цю потворню українську літературу, недолугих українських авторів та примитівні українські вірші! Я перепрошую за це від імені всєї української шкільної освіти.
Це абсолютно фантастично, що серед нас з´явилася людина, яка читає що найменше 24 книжки на рік!
Шкода, що ви зареєструвались тільки в грудні 2024 року. Але ще не пізно відкрити тему про сучасну літературу. В світ якої ви можете стати нашим російськомовним гідом.
Я буду дуже чекати від вас тему. Ви ж не тільки для того зареєструвалися, щоби коментувати конфлікти на політичному грунті, правда ж?
Борисфенка• 31 марта 2025
Ответ дляOlvia1987
Чому калінку малінку?Німецькі марші.Як вам?
Ніяк. Я люблю українські пісні. В Україні під ракетами слухати пісні ворога - це така форма мазохізму?
SARA Abramovнa• 31 марта 2025
Ответ дляrainbow2018
Я вижу, вы разбираетесь!
Подскажите, пожалуйста, а чьи потомки девушки с водочкой и песнями в беседке? Ахматовой? Ахмадулиной?
Спасибо!
Ахметовой
Ответ дляinco
Есть иностранцы которые ради интереса учили русский. До войны. Сейчас не знаю как. И много фраз в Инстаграмме и Достоевского и толстого на иностранном языке. Ещё и в какой-то Сирии разыгрывали пьесы в школе российских писателей.
Цу після бомбардування сирійських лікарень москалями?Дивний інтерес до культури убивць всьго живого на планеті.
Mira29-c3c3• 31 марта 2025
Ответ дляСhanelKa
А чому ви мене це не питали в 2016, наприклад ?
А, подивилась, бо вас ще тут не було
Питання знімається, як дурне
А, подивилась, бо вас ще тут не було
Питання знімається, як дурне
Яке воно ще у вас може бути ? Тільки таке .
Ответ дляMira29-c3c3
Приносить . Біль, нещастя, смерті і розруху .
В громадських місцях - не можна.
А не «біль» приносить. Ніякого болю воно не приносить, справа смаку. Наші зірки співають на рос.? Співають. Чого б не отху/яри-ти кожну! Дімтали мене вже ці срачі мовні! Люди ЗЛОЧИН виправдовують оцими «болями і сльозами» від мови!
Подруга жизни• 31 марта 2025
А кто-то может хотел пройтись в тишине.
Есть культура поведения в общественных местах.
Мужчин не оправдываю, но и девушки должны были слушать музыку так, чтобы не мешать другим - т. е. чтобы окружающие даже не знали что они там слушают.
Мне это напоминает быдло из 90-х которые если купили Ланос с магнитолой - то всё, считали себя крутыми, открывали в машине окна и включали музыку на всю чтобы вся улица знала что у них деньги на магнитолу есть
И им пофиг было если разбудили чего-то грудничка в коляске - они крутые, им всё можно
Борисфенка• 31 марта 2025
Ответ дляTeonaa
Удалено администрацией...
Зробили школи з 90-х українськими, і зараз якраз це покоління молоді гине на фронті у війні проти москалів.
А ви звичайна п´ята колона, москалям підмахуєте.
Mira29-c3c3• 31 марта 2025
Ответ дляTeonaa
Удалено администрацией...
Інші джерела пишуть що дівчинка кинула у чоловіка пляшку. Ви це не хочете прокоментувати???
rainbow2018• 31 марта 2025
Ответ дляOlvia1987
Форма мазохізму це пособіє від нащадків нацистів
А ви в курсі, що якшо десять раз написати ’український нацизм’, то біля вашого дому зїявляється руський танк? А якщо 15, то в ваше вікно залітає дружелюбний російський дрон?
А якщо 25, то в найближчу дитячу лікарню прилітає неймовірний високоточний руський Кінджал!
Наталка -русалка• 31 марта 2025
Ответ дляdulenok
всегда есть место дебилам и неадекватам...они были , есть и будут.
Це ви про автора
Ответ дляІнно4каа
Де руський язик зародився,,точніше звідки виліз,я знаю. А те що росіяни нилий народець, це також знаю
Ну то вважайте що той народ спиздив мову, привласнив, спаплюжив. А тепер українці гризуться. Навіть тут.
Уже і легенд про «нас гноблят» не треба!!! Самі це зробили реальністю.
Mira29-c3c3• 31 марта 2025
Ответ дляTeonaa
В громадських місцях - не можна.
А зірки тут до чого ?
Звичайнісінькі запроданці.