Дуб береза• 31 марта 2025
хто зміг побороти проблему посічених кінчиків?
Як побороли? Вже прям відчай. Саме волосся не погане, але кінці то жесть. Минулого разу багато прибрали по довжині. Далі вже нема куди. Капець якийсь
Булку Дай• 31 марта 2025
Ответ дляЩебетуха
Всі фіолетові шампуні підсушують волосся . Ним можна користуватись коли якась подія і потрібно колір підтягувати, але не постійно
девушка видимо не тот шампунь имела в виду(от желтизны), а Даенг Жи корейский в фиолетовой бутылке
Дуб береза
• 31 марта 2025
Ответ дляГерцогиня
У мене давно нема посічених кінчиків і підстригаю волосся не частіше ніж раз на півроку. Яка у вас розчіска ? Є спеціальні, які практично не травмують волосся. У мене це tangle teezer.
І вже давно відмовилася від шампунів, бальзамів та іншого покупного догляду, хоча користувалася не масс маркетом.
розчіска janeke. Нем травмує, волосся гарно розчісується. А чим ви користуєтеся, якщо відмовилися від догляду?
Творческий типаж• 31 марта 2025
Ответ дляДуб береза
масло не жирнить? Бо щось мені масла не дуже, перейшла на крем
Тонкий волос масло будет зажирнять. Я использую пол капли масла на влажные волосы, и если утром собираюсь мыть голову то на ночь могу на сухие нанести несколько капель масла. Крем лав менее жирный, но питательный. Любым средством можно зажирнять структуру, если неправильно использовать
Дуб береза
• 31 марта 2025
Ответ дляТворческий типаж
Какая именно? Их там много. Есть маска реконструктор вегетарианская. Билдин пак нельзя использовать самостоятельно без кондиционера так как она не закрывает кутикулу
ця Маска The Renaissance Circle Repairing
Пушап Мі мі• 31 марта 2025
Ответ дляЗоряний Шлях
Я! Обрезала и нет посеченных кончиков
Из-за постоянных обрезаний невозможно отрастить длину
Смайлик• 31 марта 2025
Ответ дляІнно4каа
шовкова хустинка краще для волос? а чому не можна на звичайній наволочці спати? вам хтось шовк рекомендував?
Так. Волосся не травмується і не ламається . До того як почала використовувати шовкову наволочку з правого боку прям помітно було що волосся більше поламане, кінчики більш посічені , бо я сплю переважно на правій стороні . Після зміни наволочок на шовк я помітила відчутне значне покращення .
Дуб береза
• 31 марта 2025
Ответ дляБулку Дай
так саме цей
Щебетуха• 31 марта 2025
Ответ дляБулку Дай
А)) це інше діло
Дуб береза
• 31 марта 2025
Ответ дляТворческий типаж
дякую, може крем спробую. Волосся тонке, мені не подобаються масла
Дуб береза
• 31 марта 2025
Ответ дляСмайлик
дякую, в мене дома давно є наволочки шовкові, але чомусь не сплю на них. Сьогодні заміню
Герцогиня• 31 марта 2025
Ответ дляДуб береза
Та мій догляд для більшості тут певно шок і зараз мене замінусять 100%)) До миття наношу на шкіру та волосся трохи оливкової або кокосової олії з ефірками (або на ніч під шапку, або принаймні за 30 хв до миття). А мию кокосовим або оливковим милом з нуля і яйцем. Останнє сполоскування розчином лимонної кислоти. Важлива деталь: у мене нефарбоване, натуральне волосся, без сивини.
Ответ дляСмайлик
цікавий факт ,потрібно спробувати
Пушап Мі мі• 31 марта 2025
Ответ дляДуб береза
Ви ж розумієте шампунь здебільшого для очищення. Основне це кондиціонер, маска, крема. Все це в мене є. Волосся м’яке, я б не сказала, що сухе. Крем незмивний гарно зволожує. Я якось не дивилася останнім часом на кінці, а це глянула ну печалька повна
А маслами на кінчіки користуєтесь?
Пушап Мі мі• 31 марта 2025
Ответ дляМоя улюблена страшко
Витамины пить надо
Причём тут они жо кончиков? Не пишите фигню
Ответ дляСмайлик
ще б знайти,де купити натуральну шовкову наволочку і хустинку) а то підробок повно
Пушап Мі мі• 31 марта 2025
Ответ дляГерцогиня
А чим же користуєтеся?
Творческий типаж• 31 марта 2025
Ответ дляДуб береза
Она немного слабее, хотя не плохая. Попробуйте маску Nourishing Vegetarian Miracle Mask, это реконструктор и можно под теплом выдерживать.
Серия Нуну тоже питательная. Возьмите питательную маску и увлажняющий кондиционер. И не намыливайте длину при мытьё чтобы не пересушивать
Пушап Мі мі• 31 марта 2025
Ответ дляГерцогиня
Я теж до миття наношу масло, в мене наче кунжутне
Дуб береза
• 31 марта 2025
Ответ дляГерцогиня
дуже цікаво. Моя мама все життя споліскує волосся правда оцтом. Але як не дивно, волосся не пересушене, довге і гарне. Вона теж дуже давно не фарбує його. І сивини мало. Мені щось не пощастило з генетикою. В папи до речі теж волосся гарне було. Густе і шовковисте
Дуб береза
• 31 марта 2025
Ответ дляПушап Мі мі
А маслами на кінчіки користуєтесь?
кремом користуюся до сушки на вологе і після вже на сухе. Плюс термозахист
Герцогиня• 31 марта 2025
Ответ дляПушап Мі мі
То я не одна на це підсіла) кунжутну теж пробувала колись, але оливка та кокос чомусь на моєму волоссі краще працюють.
Дуб береза
• 31 марта 2025
Ответ дляТворческий типаж
дякую, спробую
3@йk@• 31 марта 2025
Можливо, у вас волосся перенасичене засобами (може, забагато силиконів) і потрібно підібрати інший догляд. Виключіть усі засоби, що містять у складі кератин. Це важливо! Він дуже пересушує волосся. Зробіть наголос на зволожувальних масках. Чергуйте сульфатний шампунь з безсульфатним. На кінчики олійки після миття. Рекомендую La´dor Wonder Hair Oil
Дуб береза
• 31 марта 2025
Ответ дляГерцогиня
це просто чиста оливкова олія екстра віржін?
Герцогиня• 31 марта 2025
Ответ дляДуб береза
Так, вона харчова. Купую в салати і волоссю теж дістається ) на довжину до лопаток мені вистачає буквально 2 чайні ложки. Масажую шкіру добре, розподіляю гребінцем по довжині і все.
Дівчина Бобула• 31 марта 2025
Купіть і забудете про посічені кінці назавжди. В мене волосся від природи не густе, оця ялинка в мене не тільки на кінцях,а по всій довжині була. Що я тільки не робила. Майстер думала, що я грішу утюжками, але я їх в руках не тримала ніколи. Як і і інші девайси окрім фена( і той рідко),потім стався ковід, і так не від дуже густого волосся, залишились самі сльози. Що я на ту голову тільки не мазала, на які стрижки не ходила. До речі, зараз заплюють, але на мені стрижка гарячими ножицями показала результат. Кінці стали плотним зрізом таким.От правда, я наче і сама розумію, що це маячня, але факт залишається фактом. Методом проб і помилок, дійшла до певних продуктів, один з яких оця лікувальна сироватка. Вона прямо дуже крута. Коштує дорого, але вартує того
Дуб береза
• 31 марта 2025
Ответ дляДівчина Бобула
Дуже дякую!!! спробую!
Я ще грішу на свій термозахист Велла. Почитала зараз відгуки, пишуть, що дуже сушить. Треба терміново замінити. Ви яким користуєтеся?
Дівчина Бобула• 31 марта 2025
Ответ дляДуб береза
Дуже дякую!!! спробую!
Теж ланзою) і ще таким ось, колись підгледіла у майстра) ланза мабуть краще. Дивіться на нотіно, там дешевше
Дуб береза
• 31 марта 2025
Ответ дляДівчина Бобула
дякую! пішла дивитися